جمعه ۱٦ خرداد ۱۳۸٢
مانتوی کوتاه!!و...
چند نکته:
۱-خيلی ممنونم از دوستان خوبی که به ياد من بودند و تولدم رو تبريک گفتند.از تمام عزيزانی که از طريق مسنجر،وبلاگ،ايميل و تلفن اظهار لطف کرده بودند تشکر ميکنم.

۲-دليل غيبت چند روزه من،فعاليتهای انتخاباتی بود.همانطور که قبلا هم گفته بودم به علت شرکت در انتخابات انجمن اسلامی دانشکده خيلی گرفتار بودم.انتخابات با حضور پر شور دانشجويان برگذار شد و اينجانب شلخته با کسب ۲۰۹ رای از مجموع۵۴۴ رای ماخوذه،به عنوان يکی از اعضای شورای مرکزی دانشکده برگزيده شدم.

۳-در هفته گذشته از طريق عمليات جاسوسی و تجسسی فهميدم که رعنا هم از بچه های دانشکده ماست.راستی گروهبان دودو هم همينطور.بهش سر بزنيد.

۴-در انتخابات انجمن اسلامی دانشکده روی وبلاگ نويسان دانشکده خيلی حساب کرده بودم.اما از شانس بد من،رعناو گروهبان دودواصلا دانشکده تشريف نياوردند.آتنا،نسا،هدا ونرگس به من رای ندادند.ناهيد وسعيده هم به همين شکل.رسولهم برای سرم شيره بماله گفت که به من رای داده(به اينا ميگن دوستای خوب!!!!)

۵-وقتی خبر خداحافظی شاه شهر قصه ها رو شنيدم دلم گرفت.رضا از باشخصيت ترين و در عين حال خونگرمترين دوستان وبلاگی من بود.رضای عزيز مدتی بود از عشق و عاشقی حرف ميزد.اميدوارم زود برگرده چون ما به حضورش عادت کرده بوديم.رضا شاه عزيز!خودت خوب ميدونی که رييس جمهور شلخته چقدر دوستت داره.پس زود برگرد.
******
خبر اين بود:فروش مانتوهای کوتاه،تنگ و بدن نما ممنوع شد.
پيشنهاد:توصيه ميشود يک سازمانی به اسم سازمان تشخيص طول مانتو تاسيس شود تا از اين طريق هم اشتغالزايی صورت بگيرد هم جوان مردم منحرف نشود.
******
بيانيه حزب جوانان زيرآفتاب در مورد ممنوعيت مانتوهای کوتاه:
بار ديگر دشمنان جامعه بدنی به مخالفت با شفافيت و شفاف سازی پرداختند.آنها که از ديدن مواضع شفاف و نورانی افراد ملبس به مانتوهای کوتاه يکجورايی شده بودند تصميم به مقابله گرفتند.بدون شک مانتوی تنگ تنها وسيله ای بود که به کمک آن می شد استراتژی فشار از پايين و چانه زنی از بالا!!!را اعمال کرد.جامعه امروز ما برای شناخت زوايای پنهان و کشف تاريکخانه ها،نياز به نورافشانی و شفاف سازی دارد.همانگونه که قبلا در فيلم کنفرانس برلين،شاهد شفاف سازی و نورافشانی بوديم و واقعيتهای عريان!!!ومواضع دشمنانمان را ديديم!!!امروز هم برای ديدن وشناختن مواضع بعضی ها!!!مانتوهای کوتاه خيلی ضروريست.چون تنها به اين طريق ميتوان افراد يرجسته را با شفافيت مشاهده کرد!!!!

دنباله Add to Del.icio.us Balatarin
شنبه ۳ خرداد ۱۳۸٢
بدون شرح
۱-بانوی ارديبهشت در وبلاگش نوشته:
هشدار به اونايي كه مي خوان دنياي حقيقي و مجازي رو با هم قاطي كنن...
هشدار به اونايي كه تمام لذت وبلاگ نويسي رو دارن از بقيه ميگيرن...
هشدار به اونايي كه تمام فكر و ذكرشون شده اين كه كي با كي ميگرده،كي با كي ميره قرار وبلاگي،كي بيشتر ميره وبلاگ كي؟،كي با كي چه رابطه اي داره...
روابط انساني...روابط پاك دوستي بين دخترها و پسرها،اگه خودتون نمي تونين يه همچين روابطي داشته باشين...چه لزومي ميبينين كه بخواين بشينين و از روابطي كه خودتون توش نه حضوري دارين و نه تجربه اي،صحبت كنين؟چه لزومي ميبينين وقتي نمي دونين يه دختر و پسر روابطشون،بينشون چه جوري تعريف شده،بشينين و بحث راه بندازين كه فلاني با فلاني چه رابطه اي داره؟؟؟
اگر يه دختر يا يه پسر با بقيه رابطهء منطقي و راحتي داره،چه معني داره كه بقيه بشينن و اظهار نظر كنن كه اين دختره فلانه يا اين پسره....

۲-سولمازعزيز گفته:
. چن وقت پيشا رفته بودم كافي نت… يه آقا پسر چاق بد تركيب با دوستش كنار من نشسته بود و داشت واسه دوستش تعريف ميكرد كه وبلاگ داره و بچه وبلاگي ها رو ميبينه و … يه چيزايي ميگفت كه حالمو به هم زد: ((آره… رفتيم n تا دختر فلان اومده بودن همشونم فك ميكردن خواهر ما هستن. ما هم تا تونستيم مخ زديم و تريپ كلاسي اومديم كه بابا دوستي دختر و پسر نميشناسه و هي زديم تو سر و كله هم و…))
حاضرم پرشين بلاگ 6 ماه تخته بشه اما يه همچين آدمايي نيان توش بنويسن… يكي نيست بهشون بگه جون مامانتون اين يه جا رو به گند نكشيد. نذاريد گزك بياد دست روزنامه ها و وبلاگ نويسي رو هم مثل چت و …تقبيح كنن.

۳-بيتا خانوم در وبلاگش آورده که:
از جنگ و دعواهای مجازی وب لاگی دلم گرفته...گلايه ام گلايه وب لاگ من نيست..راستش تنها تفريح من خوندن وب لاگه..با هزار اميد و آرزو می رم وب لاگ می خونم..مهم نيست پر درد باشه يا بی غم..من لذت می برم..حتی وقتی نمی فهمم..مثلا شعرا رو..راستش من زبون شعرو درست نمی فهمم..ولی حتی از خوندن اون وب لاگا هم لذت می برم..وقتی می رم می بينم وب لاگ خانم الف و آقای ب دعوا شده ناراحت می شم..چرا؟ نمی دونم شايد چون احمقم..

۴-آخرين نوشته مهسا هم رنگ وبويی ديگه داشت.او هم از قرارهای وبلاگی شاکی بود.دوست عزيزم بابک هم گفته که تا يک ماه ار هيچ قرار وبلاگی آفتابی نخواهد شد.

۵-اينارو نوشتم تا هرکی هرجور دلش ميخواد برداشت کنه.شايد هم به خاطر کمبود مطلب اينکارو کردم!!!!
******
چند نکته:
۱-روز دوشنبه ۵ خرداد تولد منه.نميخواين تولدمو تبريک بگين؟

۲-روز جمعه۲ خرداد تولدستاره دوجذاب ودوست داشتنی بود.تولدت مبارک ستی خانوم

۳-اين بحث فمينيسم تو مجله چلچراغ هم خيلی بالا گرفته.ما هم سعی ميکنم اينجا بيشتر اين بحث رو پيش بکشيم

۴-اگه دير آپديت کردم به خاطر مشغله های انتخاباتی بود.راستش توی يه انتخاباتی شرکت کرديم فقط اميدوارم رای بيارم!!!به تفنگدارها و مداد رنگيها بگين که هوای ما رو توی انتخابات داشته باشن.

۵-همه شما رو ميبوسم.دوستتون دارم.اينبار زود آپديت ميشم.

دنباله Add to Del.icio.us Balatarin