پنجشنبه ٢٥ تیر ۱۳۸۳
وای از دست اين دختره!!!

قطعا آن تعداد از دوستانی که در طی يکماهه اخير با محل کارم تماس گرفته و جويای احوال بنده گشته اند متوجه شده اند که اکثر اوقات دختر خانم محترمی پيشدستی نموده و به تلفنهای من پاسخ ميدهد.اين خانم محترم به عنوان کارآموز جديد وارد محل کار ما شده و شديدا برای بنده مشکل ساز گشته است.البته هدف از نوشتن اين مطلب ذکر پر روييها و پر حرفيهای ايشان نيست که در آنصورت مثنوی هفتاد من کاغذ ميشود! بلکه در اين مجال قصد دارم در مورد کم اشتهايی اين خانم محترم عرايضی داشته باشم:

ساعت۸صبح)خانم محترم همراه با يک کوله پشتی عظيم الجثه وارد محل کار ميشوند.

ساعت۸:۳۰)اين خانم محترم از داخل کوله پشتی جادويی خود نان و پنير به ميزان کافی بيرون آورده و با ولع تمام نوش جان می نمايند.

ساعت۹)يک جعبه خرما از داخل کوله پشتی استخراج و در اسرع وقت،نيمی از آن توسط اين دختر خانم محترم مفقود ميشود.

ساعت۱۰)بر طبق عادت غذايی روزانه،مقدار ۲۵۰ گرم پسته به شدت توسط اين خانم بلعيده ميشود.

ساعت۱۱)اين خانم محترم جهت مداوای ضعف و سرگيجه ای که معمولا در همين ساعت به سراغشان ميايد کوله پشتی را باز کرده و کمی تا قسمتی عسل از آن استخراج نموده و کوفت می نمايند!

ساعت۱۲)در اين ساعت معمول است که نوشابه پرتغالی رانی باعث رفع خستگی ميشود!پس اين خانم محترم ياد کوله پشتی افتاده وسريعا يک فروند رانی بيرون آورده و زهر مار ميکنند.

ساعت۱۳)نهار يکی از مهمترين وعده های غذاييست و بايد در موقع نهار،يک وعده غذای کامل و مقوی خورد.(از بيانات گهربار اين دختر خانوم!).در اين لحظه يک قابلمه بزرگ غذا از کوله پشتی بيرون آمده و توسط خانم بلعيده ميشود.

ساعت۱۴)خوردن چیپس با ماست موسير کلی لذتبخشه(از فزمايشات اين خانم خطاب به ما!)پس نتيجه ميگيريم که ايشان در اين ساعت مشغول خوردن چیپس هستند.

ساعت ۱۵)لمباندن آشعالهايی از قبيل کيت کت،اسنيکر،مترو،هابی،لواشک و...از اهم اموری می باشد که همکار محترم ما به آن اشتغال داشته و راس ساعت ۱۵ به آن میپردازند.

ساعت ۱۶)باز هم کوله پشتی جادويی به ياری همکار محترم ما آمده و سرگيجه و ضعف ايشان را با بيسکويت گرجی،ساقه طلايی،شيرين عسل،سلامت يا بهشت برطرف می نمايد!

نکته:لازم به ذکر است که ايشان در فاصله ساعات اعلام شده مشغول خوردن چايی،ميوه و شکلات می باشند!!!از آنجاييکه فک اين خانوم محترم هميشه بايد بجنبد در ساعات بيکاری خود را با جويدن آدامس مشغول مينمايد!!!

ترانه:          وای از دســـــت ايــن دختره   بدجوری داره همه چی ميخوره!

                  وای از دست ايــن اشتهاش   اينکه منو خورد جــــــــای آش!!!

نتيجه گيری:در صورتيکه مدتی از من بی خبر بوديد يقين داشته باشيد که اينجانب شلخته به توسط يک دختر خانم خوش اشتها به فيض بلعيده شدن نايل گشته ام!!!

                                                                و اين داستان ادامه دارد...


دنباله Add to Del.icio.us Balatarin
دوشنبه ۱٥ تیر ۱۳۸۳
آيين نامه لباس پوشيدن!!!

در راستای افزايش بدحجابی زنان و آقايان در خيابان که به شدت باعث جريحه دار شدن عواطف،اخلاقيات و باقی چيزهای بعضيها ميشود و با عنايت به اينکه اينکار مغاير عفت عمومی می باشد لذا اينجانب رييس جمهور شلخته آيين نامه زير را تدوين نموده ام که اجرای دقيق آن از نان نيمه شب هم واجبتر است:

آيين نامه پوشش

الف)آيين نامه پوشش مخصوص بانوان:

۱-پوشيدن جورابهايی به ضخامت يک سانتيمتر به نحويکه ضخامت جوراب بتواند برآمدگی قوزک پا را نيز مخفی کند مبادا قوزک پا باعث خروج برادران متعهد از صراط مستقيم شود.جورابهای مذکور بايد تا ۲۰ سانتيمتری بالای زانو را بپوشانند.رنگ جوراب ميتواند مشکی يا سرمه ای (ترجيحا مشکی)باشد!

۲-شلوار بايد بايد بلند بوده و روی انگشتان پا بيافتد.رنگ آن مشکی و جنس آن پارچه ای و گشاد باشد به نحويکه حداقل ۴متر پارچه برای دوختش مصرف شده باشد.

۳-هرگونه کفش راحتی،تابستانی و سندل ممنوع بوده و از آنجاييکه اين کفشها باعث انحراف دلهای آگاه ملت غيور ميشود در نتيجه توليدکنندگان اين کفشها تحت پيگرد قانونی قرار خواهند گرفت.تنها کفش مجاز چکمه بوده و فروشندگان حق فروش چيز ديگری جز چکمه ندارند.

۴-مانتو بايد در ابعاد ۶در ۴ متر به نحوی باشد تا هرگونه برجستگی را محو و از انحراف ملت هميشه در صحنه پيشگيری نمايد.مانتو بايد به اندازه ای بلند باشد که در هنگام راه رفتن،زمين را جارو کند!!!اينکار علاوه بر حفظ ارزشها،به نفع برادران مخلص و آبادگرمان در شهرداری نيز ميباشد.

۵-مقنعه:توليد و فروش روسری و استفاده از آن ممنوع بوده و با متخلفين به شدت برخورد خواهد شد.خانمهای محترم تنها بايد از مقنعه مشکی استفاده نمايند به نحويکه زبانم لال،حتی يک تار مويشان بيرون نباشد.

۶-چادر:استفاده از چادر مشکی ضخيم که آنطرفش از اينطرفش معلوم نباشد! اجباری بوده و افراد ملزم به رعايت هستند.

pooshesh yani in!!!

ب)آيين نامه پوشش مخصوص آقايان:

۱-پوشش آقايان در زمينه کفش،جوراب و شلوار مشابه قوانين وضع شده در مورد خانمها ميباشد و لازم است قوانين مذکور توسط برادران متعهد نيز رعايت گردد.

۲-پوشيدن پيراهن آستين بلند توسط آقايان الزاميست.آستين پيراهنها بايد حداقل تا انتهای انگشت شست را پوشش دهد.اينکار علاوه بر پاکسازی جامعه از نظر اخلاقی،از نظر صرفه جويی در مصرف دستمال کاغذی جهت پاک کردن بينی نيز مفيد است.رنگ پيراهن مشکی و تمامی دکمه های آن بايد بسته باشد.

تــــــــــــــــــبصــــــــــــره هــــــا:

تبصره ۱:از آنجاييکه پوشيدن البسه کوتاه از قبيل شلوار کوتاه،مانتوی کوتاه،جوراب کوتاه،تی شرت،تاپ،شورت،مايو و غيره موجب پيدايش فساد است لذا مصرف آن در منازل نيز ممنوع بوده و در صورت دريافت گزارشات مردمی مبنی بر پوشيدن يکی از البسه فوق در منزل،فرد خاطی به اشد مجازات محکوم خواهد شد.

تبصره ۲:با توجه به اينکه شورت و مايو لازمه انجام بعضی ورزشها هستند لذا اين ورزشها(از جمله شنا،واترپلو،شيرجه،وزنه برداری و کشتی)ممنوع بوده و تنها افراد با رعايت پوششهای قانونی مورد اشاره در فوق ميتوانند به ورزشهای مذکور بپردازند.

تبصره ۳:توليد هرگونه توری و پارچه نازک حتی برای مصارفی غير از لباس،ممنوع بوده و توليد کننده تحت پيگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

تبصره ۴:توليد و مصرف هر گونه لاک(به استثنای لاک غلط گير!)،سوهان(به استثنای سوهان قم!)،مداد(به استثنای مداد رنگی)،رژ،ريمل،کرم پودر،عطر،ادکلن و ... ممنوع بوده و متخلفين مجازات خواهند شد.همچنين استفاده از سشوار،بيگودی،تافت و ژل و نيز برداشتن زير ابرو،روی ابرو،اينور ابرو و اونور ابرو! از مصاديق جرم است.هر گونه ارتودنسی،تاتو،عمل بينی و ساير جراحيهايی که به قصد فحشا انجام ميگيرد خلاف مقررات است.استفاده از مصنوعات مانند دندان مصنوعی!،مژه مصنوعی،ناخن مصنوعی و ساير چيزهای مصنوعی نيز پيگرد قانونی دارد.

تبصره ۵:کراوات،پاپيون،گل سر و بقيه البسه با استثنای کت و شلوار مشکی رنگ نيز ممنوع است.

ضمانت اجرايی قانون:

اين قانون از همين الان که می خوانيد الزاميست و متخلفين به حبس از ۵۰ تا ۱۰۰ سال و در صورت تکرار به جزای نقدی يک ميليارد ريالی محکوم خواهند شد.در صورت تکرار برای بار سوم،فرد متخلف به ۱۳۸۳ ضربه شلاق محکوم ميشود.

*****

چند نکته:

از بس تایپ کردم حسابی خسته شدم.ديگه واسه نوشتن چندنکته انرژی ندارم باشه واسه بعد!!!!!

 


دنباله Add to Del.icio.us Balatarin
یکشنبه ٧ تیر ۱۳۸۳
شيخ و خداشناسی!!!

شيخ ما عاشق طبيعت بود و بهر هواخوری هر از گاهی راهی بوستان ملت ميگشت تا در دامان طبيعت نفسی تازه نمايد.ر.زی شيخ ما به عادت مالوف و به رسم قديم،سری به بوستان ملت زد و بر نيمکتی جلوس نمود.قضا را در آن دم حوری وشی گلچهره،بر نيمکت روبروی شيخ بنشست و آن گلچهره را چندان از زيبايی بهره بود که شيخ را تاب مقاومت نماند.پس شيخ ما سر بلند نموده و نظر بر قامت رعنای آن پری پيکر نمود و غرق تماشای روی نکويش گشت!!!

مريدی از آنجا ميگذشت.پس شيخ را در آن حال بديد.نزديک شيخ شد و گفت:«يا شيخ،مطلبيست که بايد با شما در ميان گزارم.شسيخ که از حضور چنين مريد مزاحمی،در آن مکان رنجور گشته بود پاسخ داد:«اکنون مرا مشغله ايست و فرصت شنيدن ندارم که موعد،موعد ديدن است نه شنيدن! حال کناری برو تا بادی بوزد!!!فردا مطلبت را خواهم شنيد.» و دوباره به کار خويش پرداخت.

روز بعد مريد نزد شيخ شد و گفت:«يا شيخ،ديروز بر نامحرمی چشم دوخته بوديد.اينکار نه خدای را خوش آيد نه خلق خدا را!!!»

شيخ گفت:«ای مريد!مگر نه اينست که آن ماهرو از مخلوقات خداوند است؟» مريد گفت:«يا شيخ چنين است که ميفرماييد!»

شيخ گفت:«پس نظر در مخلوقات خداوند به قصد پی بردن به قدرت صنع وی حلال است و من نيز ديروز هنر آفرينش حق تعالی را در چهره آن پريرو نظاره ميکردم.»

مريد از کرده خويش پشيمان گشت و در دل،کرامت نفس و بزرگوتری شيخ را ستود.

ای دلبر گلچهره و حوری وش و زيبا   خواهم که ببينم همه ساعات شما را

نزديک مـــــن آييد و کنارم بنشينيد   تا ياد کنــــــــــــم بيشتر از پيش خدا را

****

۱-بابت تاخير چندين هفته ای معذرت.امتحانات کلی حلمو گرفته.به شدت درگير خرخونی و خر زدن و اينجور صحبتا هستيم فعلا!!!

۲-تو اين مدت که من وبلاگ ننوشتم جتم ملتهای اروپا هم به شدت در شرف برگزاری بود.من بدبخت به خاطر امتحانات فقط يک نيمه از هر بازی رو ميديدم

۳-مريدان شيخ شلخته تشريف ببرن توی Orkut و در صورت تمايل بنده رو به رفاقت خودشون قبول کنن!!!(عجب جمله ای بود ها!!!)

۴-تا هفته بعد که  امتحانات هم تموم ميشه خداحافظ!!!و به اميد ديدار


دنباله Add to Del.icio.us Balatarin