سه‌شنبه ٢۳ فروردین ۱۳۸٤
شلخته،کاندوليزا و داستان يک بوسه!

سخنگوی رييس جمهور شلخته ادعای کاندولیزا رايس را تکذيب کرد.پيش از اين کاندوليزا رايس در گفتگو با رسانه ها اعلام کرده بود که در جريان مراسم تشييع پاپ ژان پل دوم،با رييس جمهور شلخته دست داده و روبوسی کرده است.

خبر روبوسی شلخته با رايس نخستين بار توسط خبرگزاری ژوپيتر! اعلام شده بود.رایس طی مصاحبه ای با خبرنگار خبرگزاری ژوپيتر گفته بود:«مشغول صحبت با جرج بوش بودم که ناگهان يک آقای بسيار محترم و مرتب و خوش تیپی به بنده نزديک شد.درگذشت پاپ را تسلت گفته،سپس دستانم را فشرد و مرا به آغوش کشيد و گونه هايم را بوسيد.بعدها فهميدم اين شخص دوست داشتنی و نجيب رييس جمهور شلخته هستند!»

درهمين حال ايحنا(خبرگزاری حزب جوانان زير آفتاب) با تکذيب خبر نوشت:«شلخته در تمام مدت حضورش در واتيکان،هيچگاه با خانوم رايس روبوسی نکرده است!»

سخنگوی رييس جمهور هم ادعا کرد شايعه روبوسی شلخته با رايس،توطئه استکبار جهانی می باشد.وی همچنين افزود متاسفانه رقبای انتخاباتی شلخته همصدا با استکبار با پخش چنين شايعاتی،قصد لکه دار کردن حيثيت شلخته را دارند.آقای سخنگو اعلام کرد نه اصلاح طلبان و نه محافظه کاران نمی توانند با طرح چنين شايعاتی رييس جمهور شلخته را زير سوال ببرند!

طبق آخرين گزارشها،رييس جمهور شلخته پس از ورود به کشور،در مورد دستاوردهای سفرش به واتيکان،چنين گفته است:

واتيکان جای خوبی بود.ما آنجا يک خانوم زيبارويی ديدم و فکر کرديم اين خانوم زيبارو،دختر پاپ می باشند.پس شديدا عاشق وی گشتيم.نزديکش رفتيم و او را بوسيديم.البته ناگفته نماند که او نيز ما را بوسيد!چون ما فکر ميکرديم ايشان دختر پاپ هستند،شعری عاشقانه در وصفشان سروديم که بدين شرح است:

 الا ای دختــــــــر گلچـــــــهره پاپ   تو را بر لوح قلبـــــــم کرده ام چاپ
از آن روزيکه ديـــــدم چهــره ات را   نمايد قلب من تیپ تیپ و تاپ تاپ
تو هستی قهرمــان شهر عشقم   برايت می دهم ده جام و صـد کاپ
غم عشق شما خواننده ام کـــرد   گهی رپ خوانم و گه راک و گه پاپ
دلم دارد هــــوای قهـــــــــوه تــرک   کنـار تو،درون يـــک کــــــافی شاپ
اگــــــــر روی تــو را روزی نبـــــينم   کند ماشيــــــــن قلب بنده استاپ!
ز بس تو خوشگل و ناز و قشنگی   که اصلا نيست حاجت به ميک آپ
در اين گرمــــای سوزان و کشنده   لباس ايده آل تو فقـــــــــــــــط تاپ!
تمام آرزوی بنـــــــــــده اين است:   که از جام لبت نوشـــــم سون آپ

رييس جمهور شلخته در ادامه مصاحبه افزوده است:

بعدها فهميديم که اصلا پاپ ازدواج نکرده تا دختری باشد!پس پرس و جو کرديم و آگاه شديم که اين خانوم خوشگله،دختر پاپ نيست بلکه همان کاندوليزای معروف است که سهوا و به اشتباه او را بوسيده ايم و از انجاييکه بنده به طور غيرعمدی و با نيت دختر پاپ او را بوسيده ام بنابراين اتفاق مهمی رخ نداده است.

شلخته ابراز اميدواری کرد که از اين به بعد پاپ هر هفته يکبار بميرد تا وی به واتيکان رفته و چنين اشتباهاتی را بارها و بارها تکرار نمايد!وی سفر به واتيکان را بسيار خوب و عالی و پربار ارزيابی کرد!

****

دوستان عزيز از همه افراديکه دروغ سيزده من باعث ناراحتيشون شده بود معذرت ميخوام.خدمت مرتيا خانوم هم عرض ميکنم من بچه تهران نيستم اما بچه تهرونيا رو دوست دارم.انتخابات نزديکه و سوژه ها فراوون.پس بايد پرکارتر از هميشه در عرصه وبلاگنويسی ظاهر باشم.


دنباله Add to Del.icio.us Balatarin
شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۸٤
زلزله غم انگيز تهران

سخن گفتن از تلخيها دشوار است.صحبت ار مرگ معصومانه ميليونها انسان است.انسانهايی بی گناه چون من و تو.چگونه با تو بگويم حديث مرگ قناری را؟

در نخستين ساعات بامداد روز شنبه ۱۳ فروردين ماه،زمين لرزه ای به شدت۸/۷ ريشتر،تهران و شهرهای اطراف را لرزاند.در اين زمين لرزه که مرکز آن غرب تهران گزارش شده متاسفانه جمع کثيری از هموطنانمان کشته و زخمی شده اند.هر چند هنوز آمار دقيقی از تلفات حادثه در دست نيست اما آسيب ديدگان حادثه بيش از دو ميليون نفر برآورد می شود.

طبق آخرين گزارشات شبکه های خبری،تا کنون اجساد بيش از صدهزار نفر از زير آوار کشف شده است.اين در حاليست که شبکه های دولتی ايران هيچ خبری در اين مورد مخابره نکرده اند.علت اين امر وحشت از وقوع هرج و مرج و ناامنی در پايتخت و ساير شهرهای کشور است.ساختمانهای بسياری از نهادها و ارگانهای دولتی نيز در اين حادثه به شدت آسيب ديده اند.بر پايه آخرين اخبار،ميدان آزادی که نماد تهران محسوب ميشود به تلی از خاک تبديل شده است.برج ميلاد و نيز ساختمانهای مرکزی بانک صادرات و ملت نيز کاملا تخريب شده اند.وزارتخانه ها و ساختمان جديد مجلس نيز آسيب شديدی ديده است.

بر اساس همين گزارشات بيمارستانهای اين شهر نيز کاملا تخريب شده و متروی تهران نيز کاملا غير قابل استفاده می باشد.ناظران می گويند مترو کاملا فرو ريخته و انسانهای بسياری را به کام مرگ کشانده است.

در پی وقوع حادثه مذکور،کاندوليزا رايس وزير امور خارجه آمريکا ضمن ابراز همدردی با دولت ايران اعلام کرد که دولتش آمادگی هرگونه امداد رسانی به زلزله زدگان را دارد.وی از آمادگی خود برای سفر به ايران در قالب گروه امدادرسانی خبر داد.کوفی عنان نيز ضمن عرض تسليت،گروهی را برای کمک به ايران فرستاد.سران کشورهای ايتاليا، انگليس، فرانسه، آلمان، ژاپن، کانادا، نيجريه، سوريه، لبنان، عراق، ونزوئلا، افغانستان، ترکيه و آذربايجان نيز با حادثه ديدگان همدردی کردند.

از تهران خبر ميرسد برق شهر قطع بوده و آب آشاميدنی هم در دسترس شهروندان نيست.مواد غذايی موجود کفاف حادثه ديدگان را نمی کند.محموله های ارسالی از کشورهای خارجی هنوز به ايران نرسيده و هموطنان داخل کشور نيز به دليل عدم اطلاع از وقوع حادثه به کمک رسانی به آسيب ديدگان نپرداخته اند.پيش بينی می شود کار آواربرداری حداقل يکماه طول بکشد و به دليل شروع فصل گرما،بوی تعفن اجساد بسيار آزار دهنده خواهد بود.

هر چند وقوع زلزله بسيار تلخ و دردناک بود اما تجربه گرانبهايی است برای اينکه به نکات تازه ای پی ببريم.زلزله تلخ و غم انگيز تهران سه نکته مهم و اساسی در پی داشت:
۱-مشکلات سياسی دولتها،نمی تواند مانعی در برابر عواطف انسانی ايجاد کند.کما اينکه کاندوليزای عزيز و مهربان عليرغم تهديدهای بسيارش در ماههای اخير،حاضر شده برای کمک رسانی حتی به ايران مسافرت کند.
۲-سيزدهم فروردين روزيست که در آن نبايد حرف هيچ انسانی را باور کرد.حتی اگر شنيديد ماست سفيد است باور نکنيد!
۳-هرگز انسانی به باحالی من نمی توانيد پيدا کنيد.باور نداريد برويد بگرديد.اگر پيدا شد من از رياست جمهوری استعفا خواهم داد.


دنباله Add to Del.icio.us Balatarin
پنجشنبه ٤ فروردین ۱۳۸٤
شلخته و حقوق زنان

از آنجاييکه لازم است نامزدهای رياست جمهوری ديدگاههای خود را در زمينه مسايل مختلف اعلام نمايند تا ملت با آگاهی بيشتری در انتخابات حاضر شوند لذا اينجانب شلخته از امروز با حضور در مجامع و محافل گوناگون،در مورد مسايل روز سخنرانی خواهم نمود تا ملت هر چه بيشتر به بنده رای بدهند!

لازم به ذکر است که متن زير برای روز ۸مارس(روز جهانی زن)آماده گرديده بود که بدليل مشکلات عديده،با ۱۶ روز تاخير در اين وبلاگ درج ميگردد.

سخنرانی رييس جمهور شلخته در جمع زنان

موضوع سخنرانی:حقوق زن

با سلام خدمت تمامی بانوان عزيز علی الخصوص کاندوليزای عزيز و خوشگلم.
بحث امروز ما حقوق زن می باشد.کلا زن هميشه خوب است مخصوصا در زمان انتخابات که ما نياز شديدی به کسب رای داريم.در چنين مواقعی بايد ارادت خود را نسبت به زنان اظهار نماييم.اصولا زنان به دو گروه طبقه بندی می شوند:۱-زن حقيقی ۲-زن حقوقی

زن حقيقی به آن دسته از زنان اطلاق می شود که خانه دار بوده و نظافت،پخت و پز و رتق و فتق امور منزل را بر عهده دارند.اين زنان در گذشته کدبانو ناميده می شدند.زن حقيقی از بهترين نوع زنان در طول تاريخ بوده و خواهد بود.ماسفانه با صنعتی شدن جوامع و افزايش هزينه ها و مشکلات زندگی،نسل اينگونه زنان در حال انقراض می باشد.خدا بيامرز پدر بزرگ ما از طرفداران سرسخت زن حقيقی بود و هميشه می گفت:«زن حقيقی زنی هست که هميشه بوی پياز داغ و قرمه سبزی بده!»

گروه دوم زنان حقوقی هستند.زنان حقوقی افرادی هستند که سر کار ميروند و حقوق می گيرند.اصولا حقوق زن يکی از مسايلی است که من شخصا احترام زيادی به آن قايلم و هميشه و همه جا حاضر به دفاع از حقوق چنين زنانی هستم البته به شرطی که حقوق مذکوررا مستقيما به حساب بانکی شوهران خود واريز نمايند.

در اينجا لازم است عرض نمايم که نه تنها من بلکه تمامی اطرافيان بنده اهميت خاصی برای زن و حقوق وی قايل هستيم.دوستی دارم که طرفدار پر و پا قرص حقوق زنان است.وی دليل اين علاقه را پايين بودن سطح حقوق و مزايای خود اعلام کرده است.اين دوست ما چند روز پيش می گفت:«به دليل نيازی که به حقوق زن خود دارم از گل نازکتر نمی توانم به او بگويم و هميشه مجبورم ناز او را بکشم».دوست عزيز ما همچنين اعلام کرد:«از بس به ساز اين زن رقصيده ام خسته شده ام اما به خاطر حقوقش مجبورم تحمل کنم!»

ناگفته نماند که پدر ما هم از طرفداران حقوق زن می باشد.ايشان هميشه می فرمايند:«ای فرزند بايد همسر آينده ات شاغل و دارای حقوق کافی باشد.در غير اينصورت امرار معاش مشکل بوده و مانند بنده دچار مشکلات خواهی شد».

پس از توصيه های آقای پدر بود که بنده در بين زنانی که می شناختم به تحقيق و پرس و جو پرداختم و متوجه گرديدم که در ميان آنها،کاندوليزای خوشگل و ملوس من حقوق ماهيانه فراوانی دارد.لذا شديدا به حقوق وی علاقمند گرديدم.البته در همينجا و از همين تريبون به صورت رسمی اعلام می نمايم که هر زن ديگری با حقوق بيشتر از کاندوليزا سراغ داشتيد اعلام نماييد تا ما مراتب ارادت خود را به حقوق وی ابراز نموده و در عشق خود نيز تجديد نظر نماييم.

رييس جمهور هميشه محبوب:شلخته

*****

۱-عيد نوروز و سال نو رو با ۴روز تاخير خدمت همه دوستای گلم تبريک ميگم.اميدوارم سال جديد برای همه شما دوستان نازنين سالی پر از خوبی و خوشی و موفقيت باشه.تک تک شما دوستان نازنين رو می بوسم و از اينکه به اين وبلاگ هم سر ميزنيد و برای خوندن اين نوشته ها وقت ميزاريد ممنونم.

۲-از دوستان خوبی که با آفلاين،ايميل يا تلفنی و حضوری عيد رو تبريک گفتن ممنونم.شرمنده که نتونستم به تک تک دوستان جواب بدم.هيمنطور شرمنده که موفق نشدم در تبريک سال نو پيشدستی کنم.يک تشکر ويژه از سمن خانوم بايد بکنم که برای سومين سال متوالی اولين greeting رو فرستاد و حسابی خجالت زده شديم.

۳-مدتهاست که يکی از خواننده های خوب وبلاگم منو از خودش بی خبر گذاشته.نيکی خانم(يه شاعر گمنام) که با دقت خاصی نوشته های منو می خوند و نقد ميکرد مدتيه ديگه به اين وبلاگ سر نميزنن.اما منکه خيلی به نظرات و نقدهای ايشون نياز دارم.داشتن چنين خواننده فهيم و خوب برای من واقعا غنيمت بود.سال نوی شما هم مبارک نيکی خانم.

۴-يک وبلاگی در دست احداث هست که نويسنده محترم آن فعلا قصد دارن گمنام باشن.اما من توصيه می کنم وقتی اين وبلاگ افتتاح شد! حتما بهش سر بزنين.


دنباله Add to Del.icio.us Balatarin