سه‌شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۸٤
اله کامپ۲۰۰۵ و روزنامه آسيا

دوستان عزيز ظاهرا همزمانی قرار با انتخابات سوء تفاهم ايجاد کرده.بايد بگم اين قرار به هيچ وجه سياسی نيست و فقط و فقط به خاطر اينه که بچه ها بعد از مدتها دور هم جمع بشن

دوستان عزيز سلام.

اله کامپ ۲۰۰۵ در راه است و روزنامه آسيا هم با برنامه های متوعی که برای جشنواره در نظر گرفته منتظر حضور شما دوستان عزيز می باشد. 

خلاصه ای از برنامه های غرفه آسيا را می توانيد در وبلاگ احسان ببينيد.

وبلاگ اختصاصی روزنامه برای جشنواره هم اينجاست.

در ضمن تصميم گرفتيم برای روزجمعه هم يک قرار وبلاگی ترتيب بديم.فعلا قرارمون روز جمعه ساعت 12 ظهر ( از 12 به بعد )‌ غرفه دنياي وبلاگ ها . سالن 40 غرفه 21.نگران انتخابات هم نباشيد.برای رای دادن افرادی که به نمايشگاه ميان تمهيدات خاصی انديشيده شده است. اگه پيشنهادي داريد سريع به من اي ميل بزنيد.
***************
آخرين خبرها:

       وزير دادگستری 'دخالت فراوان' در انتخابات را تأييد کرد:اسماعيل شوشتری، وزير دادگستری ايران بر بروز تخلفات فراوان در دور نخست انتخابات رياست جمهوری ايران صحه گذاشت اما اين "تخلفات" را در نتيجه انتخابات تأثيرگذار ندانست و گفت روند برگزاری انتخابات سالم بوده است.

       هاشمي رفسنجاني در دانشگاه تهران:‌ مطمئن باشيد فضايي وجود خواهد داشت كه كسي از طرح نظراتش واهمه نكند. اگر نظام بخواهد فوق قانون عمل كند، به مشكل برمي‌خورد.

بيانيه مهم خاتمي درباره انتخابات: منصب خدمتگزاري را به كسي واگذاريم كه در پي سازندگي، عدالت مبتني بر توسعه وقادر به دفاع از عزت و منافع كشور در جهان كنوني باشد.

شايعات سازماندهی شده درباره سلامتی کروبی:مهدی کروبی، نامزد انتخابات رياست جمهوری که در واپسين ساعات شمارش آراء در جايگاه سوم قرار گرفت و از راهيابی به مرحله دوم باز ماند، در مصاحبه با بخش فارسی راديو بی بی سی گفت در روزهای اخير شايعات سازماندهی شده ای درباره وضع سلامتی وی منتشر شده است.

احمدی نژاد در مجلس: زنان در کابينه من سهمی ندارند.

مهرعليزاده:ترک زبانها ازهاشمی حمايت کنند


 


دنباله Add to Del.icio.us Balatarin
دوشنبه ۳٠ خرداد ۱۳۸٤
و اينک سونامی!

نتايج غير منظره انتخابات چنان اوضاع سياسی مملکت را بهم ريخته که بی شباهت به سونامی(يا تسونامی يا هر کوفت و زهر مار ديگر) نيست.فعلا که همه انگشت به دهان مانده اند و دارند به پس لرزه های اين فاجعه می انديشند.ما هم تصميم گرفتييم که به جای طنازی و طنز نگاری امروز فقط خبررسانی کنيم!البته دليل اينکه من امروز از طنز نوشتن منصرف شدم کاملا مشخصه: انتخاب شدن احمدی نژاد هنرمندانه ترين طنز روزگاره!

اما چند خبر:

۱- اعتراض ستاد مردمي حمايت از دكتر احمدي‌نژاد به محاسبه نشدن صدهاهزار راي!
راستش شنيده بوديم که ميگن رو که نيست سنگ پای قزوينه! اما ديگه از سنگ پا به اونورتر رو نشنيده بوديم!حالا فهميديم که ...

۲- دکتر احمدی نژاد دردیدار با گروهی از جوانان و دانشجویان دانشگاههای تهران:برای پويايی و نشاط جوانان شعار نمي دهم، عمل مي کنم

البته برای ايجاد پويايی و نشاط در جوانان راههای مختلفی دارد:
الف)تفکيک جنسيتی در دانشگاهها.قبل از ظهر مخصوص دختران و بعد از ظهر ويژه پسرها
ب)تفکيک جنسيتی در پياده روها مردا اين ور زنا اون ور!
ج)جداسازی در آسانسورها
د)تعطيلی اينترنت از بيخ و بن و ريشه کردن آن با همه وجود!چون وقتی اينهمه جوان پای اينترنت باشند شديدا خسته می شوند و پويايی و نشاط شديدا از آنها سلب می گرد!
ه)ايجاد نشاط از طريق ماساژ دادن با باتوم و غيره و غيره!
و)و صدها روش ديگر

۳- شبکه تلويزيونی العربيه: پيروزی احمدی نژاد نتيجه چهره مردمی وی بود

چگونه يک چهره مردمی داشته باشيم:
الف)هر گونه شانه،برس و سشوار را از دسترس خود دور نگهداريد!
ب)استفاده از هر گونه تيغ و يا ماشين اصلاح را برای خود ممنوع نماييد.
ج)هر ۴سال يکبار به حمام برويد تا بوی عرقتان اقلا آسيبی به خودتان نرساند.
د)هر گونه اطو زدن و همينطور خشکشويی رفتن را بر خود حرام کنيد.
ه)از مصرف ادکلن،کرم و ساير لوازم آرايشی به شدت پرهيز نماييد.
و)کفشهايتان را سالی يکبار واکس بزنيد.
بدين ترتيب شما در عرض مدت کوتاهی تبديل به يک چهره مردمی خواهيد شد.

۴- نگراني در بورس تهران‌:شاخص كل 61 واحد افتاد.

البته اين از پيامدهای انتخاب يک رييس جمهور مردمی و افتاده است که با انتخابش ساير چيزهای ديگر هم ميافتد.مطابق گزارشهای واصله علاوه بر افتادن شاخص بورس،خيلی چيزهای ديگر هم افتاده است از قبيل فشار خون ملت ايران و غيره!

۵- امير فهيمی کابينه احتمالی احمدی نژاد رو به خوبی پيش بينی کرده.خيلی جالبه!

**********

شرايط بحراني و حمايت از هاشمي


دنباله Add to Del.icio.us Balatarin
سه‌شنبه ۱٧ خرداد ۱۳۸٤
سخنرانی رييس جمهور شلخته در جمع وبلاگنويسان!

رییس جمهور شلخته مدتها پیش با جمع عظیمی از وبلاگنویسان که جزو عاشقان و سینه چاکان وی بودند دیدار صمیمانه ای داشت.وی که علیرغم کار و مشغله فراوان،افتخار داده و در جمع بلاگرها حضور یافته بود به بیان سخنانی ظریف،دقیق و فنی پرداختند.خلاصه ای از سخنرانی مفید و آموزنده  شلخته در جمع وبلاگنویسان را با هم می خوانیم:

 

خدمت ولباگنویسان عزیز و محترم سلام عرض می نمایم.اصولا همه می دانند که در اینروزها هر کسی بخواهد رییس جمهور شود باید یک سایت یا ولباگ داشته باشد.و اصولا ولباگ یک چیز خوبی می باشد.البته لازم به ذکر است که فکر نکنید بنده جدیدا با ولباگ آشنا شده ام. آشنایی من با ولباگ به سالهای دور بر میگردد.خدا اموات شما را طول عمر عنایت فرماید ما یک پدربزرگی داشتیم که بیست سال پیش به من یک ولباگ کادو داد.روی بنده به دیوار و گلاب به روی ماه شما،ما آن زمانها شب ادراری داشتیم و وقتی این عادت نکوهیده را ترک کردیم یه ولباگ به ما هدیه دادند.

اما اصلا ولباگ چیست؟به چه دردی می خورد؟ولباگ محیطی است که مساحتش برابر است با حاصلضرب یک ضلع در عدد پی!و اما اینکه به چه دردی میخورد معلوم است!اولا به درد ازدواج می خورد که امر مقدسی است و ما از ازدواجهای وبلاگی به شدت هر چه تمامتر حمایت کرده و می نماییم.

 

در اين لحظه حضار که شامل جمع کثيری از دختران و پسران وبلاگنويس بودند شعار ميدادند:

شلخته خيلی خوشگله/به فکر حل مشکله!

شلخته جون چه ماهی/فدات بشیم الهی

 

ادامه سخنرانی:

متشکرم و ممنونم فراوان.اما فایده دومش در معروف شدن است.بعضیها ولباگ می نویسند بعد معروف می شوند و احساس نویسندگی پیدا می کنند.میروند در روزنامه ها و نشریات افکار پراکنده خود را به خورد ملت می دهند و پولدار می شوند.اما سومین فایده ولباگ این است که هرکسی ولباگ داشته باشد و بخواهد در انتخابات شرکت کند رای زیادی میاورد.پس می توان برای کسب رای از ولباگ استفاده کرد.

اما ولباگر نویس کیست و کجاست؟هر کسی که ولباگ داشته باشد او را ولباگرنویس می نامند و من ولباگر نویسها را دوست دارم و چون آنها را دوست دارم پس جایگاه آنها در قلب من است.البته بعضی ولباگرنویسها مثل حجم زیادی دارند و به زور در قلب من جا میشوند مثل عطا و ابطحی!همانگونه که گفتم من ولباگرها را دوست دارم خصوصا نویسنده آن ولباگر را که خیلی درخشان و منور بود و به گمانم مهتابی قورت داده بود البته یک ولباگر نویس دیگر را هم دوست دارم که اول اسمش خورشید خانوم می باشد.

در ولباگ افراد برای یکدیگر کابینت می گذارند و یک دختری برای ما کابینت نوشته بود و گفته بود ولباگ زیبایی داری به من هم سر بزن.من در جوابش گفتم اولا شما نامحرمی و زدن سر به شما مورد دارد.ثانیا سرم را به شما بزنم آسیب می بیند و حیف است جامعه از حضور مغز متفکری مانند بنده محروم گردد.ثالتا حيف آن اندام خوشگل و ظريف و دلربا نيست که من بخواهم سرم را به آن بزنم؟و آن خانم وبلاگنويس هم از اين جمله ما خوششان آمد و دوباره برای ما يک کابينت جديد نوشتند که به دليل حضور ولباگرنويسان زير ۱۸ سال در اين جمع از ذکر آنها خودداری می کنم.

 

طبق آخرين گزارشها،وبلاگنويسان طرفدار شلخته با صدور قطعنامه ای در حمايت از افکار روشنفکرانه وی و حمايت از شعر هوای تازه که شعار انتخاباتی شلخته است به کار خود پايان دادند.در انتهای مراسم ترانه هوای تازه به شرح زير توسط حاضرين همخوانی شد:

 هوا ميخوام،هوا ميخوام، هوای تازه بهار 

عشق ميخوام،عشق ميخوام،دلهره ديدن يار

هوا میخوام،هوای تازه یه دست

یار میخوام،یار میخوام تا بگیره دستامو مست

هوا میخوام برای بال و پر زدن/به غیر ممکن سر زدن
رفتن به خونه خدا/با دست لرزون در زدن!


دنباله Add to Del.icio.us Balatarin
شنبه ٧ خرداد ۱۳۸٤
رييس جمهور فقط شلخته

رییس جمهور شلخته پنجشنبه با حضور در همایش هواداران خود،به طور رسمی وارد عرصه انتخابات گردید.وی که با شعار دولت اصلاحات پا به میدان رقابت با سایر کاندیداها گذاشته است اصلاح طلبی را نیاز امروز جامعه خواند.وی همچنین در جشنی که به مناسبت سالروز تولد خودش ترتیب داده بود از توجه شهروندان به اصلاحات،تقدیر و تشکر نمود.در مراسم تولد رییس جمهور شلخته،مقادیر فراوانی از ابزارهای اصلاحات از قبیل ریش تراش mach3 turbo،کف ریش ژیلت و افترشیو nivea  به ایشان اهدا گردید.

همچنین صبح امروز شلخته با صدور بیانیه ای ،برنامه های 4سال آتی خود را اعلام کرد.اهم این برنامه ها به شرح زیر است:

 

۱-اعطای ماهانه 52351 تومان به هر شهروند بالای 18 سال

۲-نوکری ملت ایران به صورت تمام وقت و پاره وقت

۳-احداث منوریل از تهران تا علی آباد کتول

۴-احداث خط متروی تهران- ونکوور

۵-راه اندازی شبکه های تلویزیونی شهری،محلی و خانگی

۶-تاسیس وزارت امور استعفا،قهر و منت کشی

۷-انتخاب لباس نارنجی رنگ کارکنان شهرداری به عنوان لباس ملی

۸-تلاش در جهت افزایش میزان زاد و ولد در کشور بنا به پاره ای مصالح

۹-آموزش استفاده از نانچیکو و باتوم در مدارس به صورت اجباری

۱۰-تسهیل ازدواج جوانان(جزئیات این طرح به زودی اعلام خواهد شد)

۱۱-تشکیل ... و افزایش تعداد ... جهت رفاه جوانان (مفاد این بند در فرصتهای آتی افشا خواهد شد)

۱۲-اشتغالزایی از طریق سر کار گذاشتن جوانان

و صدها برنامه مفید،خوب و آموزنده دیگر! 

 

                                  

شلخته در اولین نطق انتخاباتی خود خطاب به رقبا اعلام کرد که به نفع وی کنار بروند.شلخته گفت:پیش از آنکه ضایع شوید و آبرویتان برود به نفع من کناره گیری کنید.وی در مورد تایید صلاحیت شدن معین گفت:از نظر من لیلا فروهر صلاحیتش خیلی بیشتر است.

در همین حال کاندولیزا رایس ضمن استقبال از کاندیداتوری شلخته اعلام کرد:امیدوارم حضور جناب شلخته در انتخابات باعث نزدیکی هرچه بیشتر دو کشور شود.رایس افزود ما تمامی تحولات منطقه را زیر نظر داریم و از نامزدی شلخته حمایت می کنیم.

سخنگوی شلخته در واکنش به اظهارات رایس گفت:شلخته نیز از نزدیکی هر چه بیشتر به شما استقبال می کند.وی از کاندولیزا خواست تا هر چه زودتر میزان مهریه درخواستی خود را از طریق پست الکترونیکی به اطلاع شلخته برساند.

بر طبق آخرین اخبار، گل گاو زبان به عنوان نماد تبلیغاتی شلخته انتخاب شده است.قرار است به زودی روزنامه ای به نام« گاوزبان نو» از طرف حامیان شلخته به جمع خانواده مطبوعات بپیوندد.

 ******

 

۱-دلم می خواد هر روز توی این وبلاگ حرف بزنم.کلی حرف تو دلم هست اما حیف که سرم شلوغه.

۲-پریروز تولدم بود.بیست و پنج سالگی هم تموم شد و ما وارد بیست و شش سالگی شدیم.داریم کم پیر می شیم ها!از دوستانی که پنجشنبه در کنارم بودند چه به صورت حضوری یا تلفنی و یا اینترنتی ممنونم.

۳-از این به بعد روزنامه آسیا بخونید مخصوصا ستون دنیای وبلاگها.

۴-دلم واسه همدان تنگ شده.برای آقای قاضی سعید،مشیری، نوید لطیفی،جناب صفی آریان و باقی دوستان.امیدوارم خستگی اینهمه کار و تلاش از تنشون خارج شده باشه.

۵-چون مرتیا پی برده که من در جدی نوشتن کلی استعداد دارم(بر خلاف طنزنویسی که استعدادم صد درجه زیر صفره)برای همین مطلب بعدی من کاملا جدی خواهد بود.پس خداحافظ تا بعد.

 


دنباله Add to Del.icio.us Balatarin