جمعه ٩ اردیبهشت ۱۳۸٤
شلخته و پنجاه هزار تومان برای هر ايرانی

ستاد انتخاباتی رييس جمهور شلخته ساعاتی پيش با صدور اطلاعيه ای به تمامی شايعات مطرح شده پايان داد.انصراف شلخته از کانديداتوری و کنار کشيدن وی از جمله شايعاتی بود که در روزهای اخير بر سر زبانها افتاده بود.متن اطلاعيه بدين شرح است:

ملت غيور،زيبا،جادار و مطمئن، سلام!

همانگونه که استخضار داريد رييس جمهور محبوب و بزرگوار ما جناب آقای شلخته با گامهايی استوار وارد کارزار انتخاباتی گرديده است.او نه به خاطر پول و مقام که تنها با انگيزه خدمت به شما داوطلب رياست جمهوری گرديده است!حضور با صلابت شلخته در انتخابات رياست جمهوری،موجی از وحشت و اضطراب در اردوگاه دشمن ايجاد کرده است.به همين علت رقبای شلخته سعی دارند هر از چندگاهی با طرح شايعه کناره گيری وی،فضای ياس و نااميدی را بر جامعه حاکم نمايند.آگاه باشيد که شلخته بر پيمانی که با شما بسته پايبند است.

در همين حال سخنگوی حزب جوانان زير آفتاب از اعلام آمادگی اسپيلبرگ برای تهيه فيلم تبليغاتی رييس جمهور شلخته خبر داد.سخنگوی حزب گفت:اسپيلبرگ کارگردان سينما اعلام کرده برای تهيه فيلم شلخته حاضر است حتی مبلغی پول از جيب خود به شخص رييس جمهور اعطا کند!وی ساخت فيلم برای رييس جمهور شلخته را افتخاری مهم برای خود ناميد و اظهار اميدواری کرد که با توليد فيلم،پله های ترقی را بپيمايد.لازم به ذکر است که تا کنون حضور شلخته و جنيفر لوپز در فيلم قطعی است!قرار است نيکول کيدمن نيز به جمع بازيگران بپيوندد.

همچنين شلخته ديروز برنامه های اقتصادی خود را اعلام کرد.او در جمع خبرنگاران گفت:«مهمترين برنامه اقتصادی من اعطای ماهانه ۵۰۰۰۰ هزار تومان به هر ايرانی بالای ۱۸ سال می باشد.

وی در پاسخ به اين سوال که افراد بالای ۱۸ سال را با چه مکانيزمی شناسايی خواهيد کرد گفت:«اينکه کاری ندارد.دستور ميدهم در تمام سينماها فيلم بالای ۱۸ سال پخش کنند.در اينصورت هم مردم با سينما آشتی می کنند و هم افراد بالای ۱۸ سال را شناسايی ميکنيم.بعد به جای بليط به هر کدام پنجاه هزار تومان پول می دهيم!

شلخته همچنين ظهر امروز با خبرنگار ايحنا(خبرگزاری حزب جوانان زير آفتاب)گفتگو کرد.او در جواب اين سوال که هم اکنون چه احساسی داری؟ گفت:«احساس نياز به دستشويی!» وی دليل پيدايش اين احساس را خوردن داروی تلخ ملين(ضديبوست) اعلام کرده و گفت:«صبح سر درد شديدی داشتم.خواستم قرص مسکنی بخورم که به اشتباه داروی تلخ ديگری خوردم.به همين جهت روی بنده به ديوار و گلاب به روی ماه شما،نياز شديدی به دبليوسی دارم!»وی به کارجانجات داروسازی توصيه کرد که ديگر داروهای تلخ توليد نکنند.

منتظر اخبار خيلی داغ بعدی از ستاد انتخاباتی شلخته باشيد!
******************************************

برای شرکت در نخستين جشنواره دانشجويان وبلاگنويس ايران عازم همدان هستم.هر چند مطمئنم که به خاطر سفرنامه همدانی که سال پيش نوشته بودم دخترها و پرهای همدانی مرا به دار خواهند آويخت!

جشنواره از ۱۰ تا ۱۳ ارديبهشت طول ميکشه و تا روز اختتاميه اونجا هستم.منتظر اخبار جشنواره باشيد.

 


دنباله Add to Del.icio.us Balatarin