شنبه ٧ خرداد ۱۳۸٤
رييس جمهور فقط شلخته

رییس جمهور شلخته پنجشنبه با حضور در همایش هواداران خود،به طور رسمی وارد عرصه انتخابات گردید.وی که با شعار دولت اصلاحات پا به میدان رقابت با سایر کاندیداها گذاشته است اصلاح طلبی را نیاز امروز جامعه خواند.وی همچنین در جشنی که به مناسبت سالروز تولد خودش ترتیب داده بود از توجه شهروندان به اصلاحات،تقدیر و تشکر نمود.در مراسم تولد رییس جمهور شلخته،مقادیر فراوانی از ابزارهای اصلاحات از قبیل ریش تراش mach3 turbo،کف ریش ژیلت و افترشیو nivea  به ایشان اهدا گردید.

همچنین صبح امروز شلخته با صدور بیانیه ای ،برنامه های 4سال آتی خود را اعلام کرد.اهم این برنامه ها به شرح زیر است:

 

۱-اعطای ماهانه 52351 تومان به هر شهروند بالای 18 سال

۲-نوکری ملت ایران به صورت تمام وقت و پاره وقت

۳-احداث منوریل از تهران تا علی آباد کتول

۴-احداث خط متروی تهران- ونکوور

۵-راه اندازی شبکه های تلویزیونی شهری،محلی و خانگی

۶-تاسیس وزارت امور استعفا،قهر و منت کشی

۷-انتخاب لباس نارنجی رنگ کارکنان شهرداری به عنوان لباس ملی

۸-تلاش در جهت افزایش میزان زاد و ولد در کشور بنا به پاره ای مصالح

۹-آموزش استفاده از نانچیکو و باتوم در مدارس به صورت اجباری

۱۰-تسهیل ازدواج جوانان(جزئیات این طرح به زودی اعلام خواهد شد)

۱۱-تشکیل ... و افزایش تعداد ... جهت رفاه جوانان (مفاد این بند در فرصتهای آتی افشا خواهد شد)

۱۲-اشتغالزایی از طریق سر کار گذاشتن جوانان

و صدها برنامه مفید،خوب و آموزنده دیگر! 

 

                                  

شلخته در اولین نطق انتخاباتی خود خطاب به رقبا اعلام کرد که به نفع وی کنار بروند.شلخته گفت:پیش از آنکه ضایع شوید و آبرویتان برود به نفع من کناره گیری کنید.وی در مورد تایید صلاحیت شدن معین گفت:از نظر من لیلا فروهر صلاحیتش خیلی بیشتر است.

در همین حال کاندولیزا رایس ضمن استقبال از کاندیداتوری شلخته اعلام کرد:امیدوارم حضور جناب شلخته در انتخابات باعث نزدیکی هرچه بیشتر دو کشور شود.رایس افزود ما تمامی تحولات منطقه را زیر نظر داریم و از نامزدی شلخته حمایت می کنیم.

سخنگوی شلخته در واکنش به اظهارات رایس گفت:شلخته نیز از نزدیکی هر چه بیشتر به شما استقبال می کند.وی از کاندولیزا خواست تا هر چه زودتر میزان مهریه درخواستی خود را از طریق پست الکترونیکی به اطلاع شلخته برساند.

بر طبق آخرین اخبار، گل گاو زبان به عنوان نماد تبلیغاتی شلخته انتخاب شده است.قرار است به زودی روزنامه ای به نام« گاوزبان نو» از طرف حامیان شلخته به جمع خانواده مطبوعات بپیوندد.

 ******

 

۱-دلم می خواد هر روز توی این وبلاگ حرف بزنم.کلی حرف تو دلم هست اما حیف که سرم شلوغه.

۲-پریروز تولدم بود.بیست و پنج سالگی هم تموم شد و ما وارد بیست و شش سالگی شدیم.داریم کم پیر می شیم ها!از دوستانی که پنجشنبه در کنارم بودند چه به صورت حضوری یا تلفنی و یا اینترنتی ممنونم.

۳-از این به بعد روزنامه آسیا بخونید مخصوصا ستون دنیای وبلاگها.

۴-دلم واسه همدان تنگ شده.برای آقای قاضی سعید،مشیری، نوید لطیفی،جناب صفی آریان و باقی دوستان.امیدوارم خستگی اینهمه کار و تلاش از تنشون خارج شده باشه.

۵-چون مرتیا پی برده که من در جدی نوشتن کلی استعداد دارم(بر خلاف طنزنویسی که استعدادم صد درجه زیر صفره)برای همین مطلب بعدی من کاملا جدی خواهد بود.پس خداحافظ تا بعد.

 


دنباله Add to Del.icio.us Balatarin