سه‌شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۸٤
اله کامپ۲۰۰۵ و روزنامه آسيا

دوستان عزيز ظاهرا همزمانی قرار با انتخابات سوء تفاهم ايجاد کرده.بايد بگم اين قرار به هيچ وجه سياسی نيست و فقط و فقط به خاطر اينه که بچه ها بعد از مدتها دور هم جمع بشن

دوستان عزيز سلام.

اله کامپ ۲۰۰۵ در راه است و روزنامه آسيا هم با برنامه های متوعی که برای جشنواره در نظر گرفته منتظر حضور شما دوستان عزيز می باشد. 

خلاصه ای از برنامه های غرفه آسيا را می توانيد در وبلاگ احسان ببينيد.

وبلاگ اختصاصی روزنامه برای جشنواره هم اينجاست.

در ضمن تصميم گرفتيم برای روزجمعه هم يک قرار وبلاگی ترتيب بديم.فعلا قرارمون روز جمعه ساعت 12 ظهر ( از 12 به بعد )‌ غرفه دنياي وبلاگ ها . سالن 40 غرفه 21.نگران انتخابات هم نباشيد.برای رای دادن افرادی که به نمايشگاه ميان تمهيدات خاصی انديشيده شده است. اگه پيشنهادي داريد سريع به من اي ميل بزنيد.
***************
آخرين خبرها:

       وزير دادگستری 'دخالت فراوان' در انتخابات را تأييد کرد:اسماعيل شوشتری، وزير دادگستری ايران بر بروز تخلفات فراوان در دور نخست انتخابات رياست جمهوری ايران صحه گذاشت اما اين "تخلفات" را در نتيجه انتخابات تأثيرگذار ندانست و گفت روند برگزاری انتخابات سالم بوده است.

       هاشمي رفسنجاني در دانشگاه تهران:‌ مطمئن باشيد فضايي وجود خواهد داشت كه كسي از طرح نظراتش واهمه نكند. اگر نظام بخواهد فوق قانون عمل كند، به مشكل برمي‌خورد.

بيانيه مهم خاتمي درباره انتخابات: منصب خدمتگزاري را به كسي واگذاريم كه در پي سازندگي، عدالت مبتني بر توسعه وقادر به دفاع از عزت و منافع كشور در جهان كنوني باشد.

شايعات سازماندهی شده درباره سلامتی کروبی:مهدی کروبی، نامزد انتخابات رياست جمهوری که در واپسين ساعات شمارش آراء در جايگاه سوم قرار گرفت و از راهيابی به مرحله دوم باز ماند، در مصاحبه با بخش فارسی راديو بی بی سی گفت در روزهای اخير شايعات سازماندهی شده ای درباره وضع سلامتی وی منتشر شده است.

احمدی نژاد در مجلس: زنان در کابينه من سهمی ندارند.

مهرعليزاده:ترک زبانها ازهاشمی حمايت کنند


 


دنباله Add to Del.icio.us Balatarin