شنبه ۱٤ آبان ۱۳۸٤
شلخته تکذيب می کند!

رييس جمهور شلخته با حضور در جمع خبرنگاران،سخنان هفته قبل خود را تكذيب كرد.وي هفته قبل مدعي شده بود اسرائيل را از نقشه جهان محو خواهد كرد.

سخنان هفته گذشته رييس جمهور شلخته بازتاب وسيعي در رسانه هاي مختلف پيدا كرد و در محافل بين المللي جنجال آفريد.اين در حاليست كه وي امروز به خبرنگاران گفت:«از آنجاييكه بنده طبع لطيفي دارم لذا سعي مي كنم در سخنانم از صنايع ادبي چون ايهام،كنايه،ايجاز،تشبيه،تلميح،استعاره و ... استفاده كنم!».وي افزود:«من هيچگاه نگفته ام بايد اسرائيل را از نقشه جهان محو كرد بلكه گفته ام بايد اسرائيل را از نقش جهان حذف كرد!».

رييس جمهور با اشاره به سوء تفاهمي كه پيش آمده گفت:«چند سال پيش كه در اصفهان درس مي خواندم در ميدان نقش جهان،فروشنده اي با دو برابر قيمت اجناسش را به بنده قالب كرد! بنده نيز به علت زرنگي فراوان اين فروشنده،نام وي را اسرائيل گذاشتم! وتنها قصد محو كردن اين فروشنده را داشتم!»

شلخته با ذكر اين نكته كه در جملاتش صنايع ادبي فراواني وجود دارد خودش را با سعدي و حافظ مقايسه كرده و گفت:«همانطور كه سعدي و حافظ به دليل حرفهاي منطقي و درست حسابي كه زده اند معروف شده اند بنده نيز به دليل حرفهاي كاملا به جا و منطقي خود،بارها در صدر اخبار روز جهان قرار گرفته ام!».

منابع نزديك به رييس جمهور شلخته معتقدند وي زماني سخنان خود را تغيير داد كه متوجه ناراحتي كاندوليزا رايس شد.رايس بارها نارضايتي خود را نسبت به حرفهاي شلخته اعلام كرده بود.

وزير خارجه آمريكا در آخرين موضع گيري خود خطاب به شلخته گفته بود:«آخه هلو، زردآلو، شفتالو، آلبالو! اين چه سخنراني بود كه از خودت در وكرده بيدي؟تو اينقدر سنگدل بيدي و من خبر نداشته بيدم؟» و شلخته در پاسخ اعلام كرده بود:«فعل محو كردن از افعال معكوس بيد جيگرررر!»

برپايه آخرين گزارشها،شبكه تلويزيوني SHALAKHTEH TV اعلام كرد روابط شلخته و كاندوليزا كه پس از اين اظهارات به وخامت گراييده بود در سايه مهرورزي،عدالت خواهي،صلح طلبي و روحيه خدمتگذاري فراواني كه از رييس جمهور شلخته ساطع مي شود رو به بهبود است!

****
****
*ميگم بعضی وقتا که کفگير سوژه به ته ديگ ميخوره يه جورايی بايد وبلاگ به روز بشه نه؟

 

** سه شنبه شب به دعوت يه دوست عزيز،دور هم جمع شديم و آش رشته خورديم.حسابی هم چسبيد. دل اونايی هم که نيومدن(از جمله اين و اين)بسوزه!همينطور ايشون! و ايشون! و ايشون! و ايشون!

 

***بد جوری هوای کنسرت رفتن به سرم زده.مخصوصا کنسرت عليرضا عصار که دی ماه پارسال رفتم و برام کلی خاطره شيرين داشت.راستش پارسال که عصار ده شب کنسرت دات من دو شب رفتم! البته بعضی ها ناپرهيزی کردن و بيشتر از دوبار رفتن!ترانه کوچ عاشقانه عصار رو خيلی دوست دارم.تقديم به کاندوليزای عزيز و بقيه طرفداران عصار:

 

اي تو جاري توی رگهام

صداي پاي نفسهام

اي كه بوي ترا داره

لحظه هاي خواب و رويام

فرصت بودن با تو اگه حتي يك نفس بود

براي باور بودن همه چيز و همه كس بود

كاش مي شد با تو بهار آرزوها پا بگيره

كاش مي شد يا تو دوباره زندگي معنا بگيره

كوچ عاشقانه تو لحظه شكستن من

خلوت شبانه من تا هميشه از تو روشن

از غم نبودن تو گريه كردم تو نديدي

هق هق تلخ صدامو تو نبودي ، نشنيدي


دنباله Add to Del.icio.us Balatarin