چهارشنبه ۱٠ اسفند ۱۳۸٤
قرار بزرگ وبلاگنويسان


دوستان عزيز سلام. خوشبختانه تا امروز استقبال خوبی از قرار وبلاگی شده. دوستان زيادی تماس گرفتن و اعلام آمادگی کردن. خواهش می کنم برای بهتر برگزار شدن قرار، بنر بالا رو در وبلاگاتون قرار بديد. به وبلاگ قرار هم حتما سر بزنيد.

شلخته فوتباليست می شود!

رئيس جمهور شلخته، عصر ديروز در محل تمرينات تيم ملی حاضر شده و سخنان بسيار مهمی از خود ساطع نمود. وی در ابتداسی سخنان خود گفت :«در جام‌جهاني، تيمهای خطرناکی چون شموشک‌نوشهر و قندی‌يزد هم حضور دارند پس مراقب باشيد!». ايشان در ادامه خطاب به سرمربی تيم‌ملی گفت :«ببينيد آقای مايلی‌کهن! نکاتی را بايد به شما گوشزد کنم. سعی کنيد از سيستم ۳-۴-۵ در تيم بهره ببريد تا ديوار دفاعی ما آسيب پذير نباشد».

وی سپس افزود :«ما هميشه از ديدن گلهای زيبای عابدزاده به وجد می آييم و امسال هم گل بزند!». او همچنين علی دائی را از بزرگترين دروازه‌بانان تاريخ فوتبال جهان دانست.

شلخته از کاربرد بسيار زياد لوازمی از قبيل اگزوز‌خاور و شيرسماور در استاديومها انتقاد کرد و گفت :«در روزگاری که خودروی ملی سمند توليد می شود چرا از اگزوز‌خاور بهره می‌گيريد؟ مگر اگزوز سمند چه ايرادی دارد؟» او همچنين از رکود صنعت سماورسازی در کشور ابراز نارضايتی کرد. رئيس‌جمهور بر لزوم تاسيس يک پنچرگيری در استاديومها تاکيد کرده و گفت :«هرگاه ما استاديوم آمديم همه داد زدند استقلال سوراخه، پرسپولیس سوراخه! آقای مصطفوی! دستور دهيد يک پنچرگيری در استاديوم آزادی شروع به کار کند!»

رئيس جمهور بعد از ارايه اين سخنان گهربار، پا به توپ شده و در زمين چمن به تمرين پرداخت. تمرين رئيس جمهور شلخته مورد توجه رسانه های بين المللی نيز قرار گرفت. برپايه آخرين خبرها، خوزه مورينيو مايل است با يکصدميليون‌دلار، وی را به چلسی منتقل کند. باشگاه رئال مادريد نيز به جمع طرفداران شلخته پيوسته است. مدير اين باشگاه می گويد در تيم ما ستاره زياد است و حالا دنبال يک ماه می گرديم تا اين مجموعه را کاملتر کنيم!

در همين حال به نظر می رسد با ورود شلخته به دنيای فوتبال، از محبوبيت بازيکنانی چون اينزاگی، توتی و دل‌پيرو کاسته شود. ديويد بکهام نيز با آمدن شلخته ديگر در بيلبوردهای تبليغاتی جايی نخواهد داشت.

رئيس جمهور شلخته که از او به عنوان ستاره جديد فوتبال ياد می شود در پاسخ به پيشنهاد بارسلونا و منچستر گفت :«من جايی ميرم که علی آقا هم اونجا باشه». اين سخن در حالی مطرح می شود که هنوز علی پروين باشگاه آينده خود را انتخاب نکرده است.


دنباله Add to Del.icio.us Balatarin