دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۸٦
شيری برای مذاکره!

رئیس‌جمهور شلخته در یک مصاحبه مطبوعاتی از شرط خود برای مذاکره به گزارش با آمریکا سخن گفت.

به گزارش خبرنگار ایحنا (خبرگزاری حزب جوانان زیر آفتاب)، رئیس جمهور شلخته در این مصاحبه مطبوعاتی گفت: همه می‌دانید که چهره‌های سیاسی برتر آمریکا زن هستند. از طرفی مذاکرات سیاسی را نمی‌توان به‌صورت علنی و در ملا عام انجام داد. بنابراین مطابق اصول و موازین خودمان و برای رفع محدودیت‌های شرعی ناچار هستم ۵بار از شیر طرف‌‌های مذاکره بخورم. وی تاکید کرد که خوردن شیر سیاستمداران آمریکایی تنها به خاطر منافع ملی و مردم کشور بوده و خودش هیچ تمایلی به این‌کار ندارد!

کاندولیزا رایس   هیلاری کلینتون   نانسی پلوسی
شیر این سه نفر نقش تعیین‌کننده‌ای در تحکیم روابط ما با
آمریکا خواهد داشت!

شلخته از خانوم‌ها هیلاری کلینتون، نانسی پلوسی و کاندولیزا رایس درخواست کرد که هرچه زودتر موجبات دسترسی وی به شیرشان را فراهم کنند تا مذاکرات پشت درهای بسته و با موفقیت انجام بگیرد. ایشان در موردچگونگی در دسترس قرار دادن شیر این افراد توضیحی نداد.

شلخته در پاسخ به این سوال که چرا علیرغم تمایل مادلین آلبرایت برای مذاکره در سال‌های گذشته، چنین مذاکره‌ای صورت نگرفته گفت: ما تحقیق کردیم و دیدیم تاریخ انقضای شیر ایشان سپری شده و طعم و خاصیتش را از دست داده بود. چون نمی‌خواستیم دچار مسمومیت غذایی شویم از مذاکره پرهیز نمودیم.

مادلین آلبرایت   آنجلینا جولی
اگر شیر آلبرایت فاسد نبود می‌شد با وی نیز پشت درهای بسته مذاکره کرد.
آنجلینا جولی هم برای مذاکره در مورد صلح فرد مناسبی است!

رئیس‌جمهور شلخته در پایان مصاحبه خبری خود از خانوم آنجلیناجولی به عنوان سفیر صلح سازمان ملل دعوت کرد تا در جهت تحکیم بعضی چیزها از قبیل صلح و اتحاد بین دولتها، ضمن رفع موانع و محدودیت‌های شرعی، مذاکرات محرمانه‌ای هم پشت درهای بسته داشته باشند.

¤ حتما این فتوای رئیس بخش حدیث دانشگاه الازهر مصر را شنیده‌اید که گفته است اگر دو همکار (یک زن و یک مرد) در یک اتاق که درب آن توسط فردی جز آنها باز نمی‌شود، کار می‌کنند، بخواهند بین آنها محرمیت ایجاد شود، زن می تواند پنج بار از شیر خود به همکار مردش بدهد و بدین ترتیب آنها با هم محرم و حضورشان در یک اتاق، شرعی می‌شود. نمی‌دانم باید به چنین فتواهایی خندید یا گریست!

پی‌نوشت: تازه داشتیم به نون و نوایی می‌رسیدیم که سایت خبری عصر ایران نوشت: فتوای "محرم شدن با خوردن شیر همکار زن" پس گرفته شد!


دنباله Add to Del.icio.us Balatarin