شنبه ٥ خرداد ۱۳۸٦
تولد من + تاثيرگذارها!

۲۷سال پیش در سپیده‌دم روز پنجم خرداد پسری به دنیا آمد که نامش را نادر نهادند. وی از همان اوان کودکی نبوغ و استعداد خویش را به رخ سایرین کشید. نقل است که او از یکسالگی به شاعری پرداخته و گفته‌است:

ماما       قاقا

ادبا و شاعران سالها تلاش کردند تا به مفهوم این شعر پی ببرند و هنوز هم نتوانسته‌اند!

====================

به دعوت ناصر خالدیان عزیز وارد بازی تاثیرگذارها شده‌ام! ظاهرا قاعده بازی بدین شکل است که باید تاثیرگذارترین‌های زندگی‌ام را در اینجا بنویسم تا بقیه نیز بخوانند و بدانند و آگاه باشند!

تاثیرگذارترین مکان: البته واضح و مبرهن است که واژه مکان به تنهایی تاثیرات خاص خودش را دارد. من تا قبل از اختراع مترو، فکر می‌کردم اتوبوس‌های بهارستان-جمهوری تاثیرگذارترین مکان است. اما صفوف در هم فشرده مترو چنان تاثیری بر من می‌گذارد که هر بار پس از پیاده شدن احساس می‌کنم قلب و روده و سایر مخلفاتم جابجا شده‌است!

تاثیرگذارترین فرد: مدیر دوران راهنمایی بنده که وقتی فهمید هر هفته علیه او و معلمان مدرسه مقالاتی می‌نویسم و در بین دانش‌آموزان توزیع می‌کنم چنان تاثیری روی بنده گذاشت که اثرش تا یک هفته روی صورتم باقی ماند!

تاثیرگذارترین لحظه: آن لحظه‌ای بود که با کت و شلواری نو در خیابان گام برمی‌داشتم و از هوای بهاری لذت می‌ بردم غافل از اینکه از اون بالا کفتر می‌آیه! و آمد و بر شانه‌ام تاثیر  مرطوب و بدبویی گذاشت.

به گمانم بسیار دیر وارد این بازی شده‌ام. به همین دلیل باز هم نمی‌توانم کسی را به این بازی دعوت کنم. اگر کسی از خوانندگان این وبلاگ مایل بود می‌تواند در وبلاگ خودش بازی را ادامه دهد.

====================

امسال هم غافلگیر شدم. از همه دوستان خوب و عزیزم که از طریق اس‌ام‌اس، کامنت، ایمیل، تلفن و... تولدم را تبریک گفتند ممنونم.


دنباله Add to Del.icio.us Balatarin