جمعه ۱۱ خرداد ۱۳۸٦
تانيا! تانيا! حمايتت می‌کنيم

آیا خانم "تانیا دروکس" را می‌شناسید؟ اگر می‌شناسید که فبهاالمراد و نعم‌المطلوب! اگر نمی‌شناسید باید بگویم بیش از نصف عمرتان فناست. برای اینکه نصفه دیگر عمرتان هم فنا نشود این چهره کاملا برجسته (بهتر است بگویم این فرد کاملا برجسته!) را خدمت شما معرفی می‌کنم:

خانوم تانیا دروکس!

تانیا دروکس لیدر حزب NEE بلژیک بوده و کاندیدای مجلس سنای این کشور برای انتخابات ۱۰ژوئن (۲۰خرداد) است. رقبای وی قول داده‌اند در صورت انتخاب شدن ۲۰۰هزار شغل جدید ایجاد کنند و ایشان هم برای اینکه در مقابل رقبا کم نیاورد وعده ایجاد ۴۰۰هزار فرصت شغلی را داده‌است. البته تا اینجای ماجرا به بنده و شما ربطی ندارد. اما موضوع از اینجا به بعد جالب‌تر می‌شود:

این خانم محترم قول داده در صورت موفقیت در انتخابات و به‌دست آوردن اکثریت آرا، به چهل‌هزار نفر از هوادارانش، نوع خاصی از خدمات جنسی! (کاش می‌تونستم بگم از چه نوعی) ارائه دهد. البته فکر نکنید این خانم ریاضی‌اش ضعیف است یا اینکه نمی‌داند که چهل‌هزار خیلی زیاد است چون ایشان فکر همه جا را هم کرده و در وبسایت خودش نوشته است:

طبق پیش‌بینی، برنامه من ۵۰۰روز طول خواهد کشید و هر روز به ۸۰نفر خدمات ارائه خواهم کرد. دوست دارم خدماتی با کیفیت بالا به عزیزان ارائه دهم اما متاسفانه به علت کمبود وقت و محدودیت زمانی نمی‌تونم بیش از ۵دقیقه با هر نفر باشم.

ایشان تاکید کرده‌اند که کاملا عدالت محور بوده و همه را به یک چشم می‌بینند. برای همین در ارائه خدمات به ملت همیشه در صحنه کاملا عادلانه رفتار کرده و به اندازه مساوی به همه حال خواهند داد!

تانیا دروکس، به نکات جالبی هم اشاره کرده‌است. از جمله اینکه:

- از ارائه خدمات به افراد زیر ۱۸سال، مردان متاهل و زنان معذوریم.
- استفاده از کا.ند.وم اجباری بوده و هزینه تهیه آن بر عهده رای‌دهندگان می‌باشد!
- هزینه ایاب و ذهاب به منزل رای دهندگان را خانم تانیا تقبل خواهند کرد.
- رای دهنده نباید تقاضای حالات مختلف را داشته باشد.
- هرگونه تلاش برای عمیق‌تر کردن رابطه جنسی از طرف رای دهنده، موجب قطع عمل از جانب خانم تانیا می‌شود.
- تانیا به‌خاطر مسائل بهداشتی و حفظ سلامت خود می‌تواند از ارائه سرویس به برخی افراد خودداری کند.
- دادن چند رای به معنی چندبار ارائه خدمات نیست!
- افراد کمرو و خجالتی روی رابطه با تانیا حساب نکنند.
- هرگونه فیلمبرداری، صدابرداری و یا گرفتن عکس از این خدمات جنسی، بدون اجازه کتبی ایشان ممنوع است!

تانیای عزیز و دوست داشتنی در پایان گفته که استفاده از کلیه عکس‌ها و فیلم‌های موجود در وبسایتش برای مقاصد اقتصادی و غیر اقتصادی بلامانع است.

====================

۱- هرچه تلاش کردم تا نوع رابطه جنسی مورد نظر خانم تانیا را تشریح کنم دیدم به هیچ‌وجه نمی‌شود. من هم که پسر به این خوبی و این‌قدر ماخوذ به حیا! حالا اگر انگلیسی‌تان خوب‌است بدانید که این خانوم قصد دارند با این ۴۰۰۰۰نفر،‌ fellatio انجام دهند!

۲- احساس می‌کنم بعد از خواندن مطلب، تعدادی از خواننده‌های محترم این وبلاگ، دنبال تهیه ویزای بلژیک خواهند بود. سفر به‌خیر! سفر خوب و بی‌خطری برایتان آرزومندیم.

۳- پساپس (در مقابل واژه پیشاپیش) از تمامی خوانندگان عزیزی که روح و احساس و سایر اجزایشان به خاطر دیدن تصاویر شنیع و فجیع خانم تانیا جریحه‌دار شد معذرت می‌خواهم.

در همین زمینه:

نوشته محمود فرجامی : وبلاگستان، تانیا دروکس و fellatio!
نوشته ناصر خالدیان: حماسه 20 خرداد بروكسل
یادداشت رادیو زمانه: وعده‌های س.ک.س.ی در انتخابات سنای بلژیک

و این هم لینک وبسایت حزب متبوع خانم تانیا دروکس!


دنباله Add to Del.icio.us Balatarin