شنبه ٢ شهریور ۱۳۸٧
مصاحبه رئیس‌جمهور شلخته در مورد المپیک

- بینندگان عزیز در پی نتایج ضعیف کاروان ورزشی کشورمان در بازی‌های المپیک، خدمت رئیس‌جمهور محترم رسیدیم تا مصاحبه‌ای با ایشان انجام داده و به بررسی دلایل شکست بپردازیم. جناب شلخته سلام عرض شد.
- سلام و زهرمار. سوالتو بپرس.

- چرا کاروان ورزشی ما در المپیک تنها دو مدال کسب کرد؟
- اولا که این فضولی‌ها به شما نیامده. ثانیا همانطور که کاغذپاره‌ها ملاک شایستگی نیست، این آهن‌پاره‌ها هم ملاک لیاقت و توانایی نیست. ملاک ما خدمت به خلق است و لاغیر! ثالثا این توطئه آمریکا بود که ما صد مدال بگیریم و بنده برای هر مدال پیام تبریک ارسال کنم و همانا از هدف اصلی‌ام که غنی‌سازی اورانیوم است دور شوم که به لطف خدا توطئه دشمنان در نطفه خفه شد و همه ورزشکارانمان ضربه‌فنی شدند.

- ولی قربانتان گردم دولت به خاطر تصاحب همین آهن‌پاره‌ها کلی سرمایه‌گذاری کرده‌بود.
- ما تحقیق کردیم دیدیم عیار طلای مدال‌های المپیک پایین است. در کل این چینی‌های پدر سوخته استاد انداختن جنس بنجل هستند. ما هم از مدال گرفتن پشیمان شدیم. گفتیم بگذار همین مدال‌های تقلبی به آمریکا و ایادی استکبار برسد.

- اما چه کسی جوابگوی ویترین خالی از مدال سازمان تربیت‌بدنی خواهد بود؟
- الحمدالله به همت جوانان غیور کشورمان در همین میدان منیریه کلی مدال‌های رنگارنگ و مرغوب با قیمت مناسب تولید می‌شود. مگر چه عیبی دارد همین مدال‌ها را بگیریم و در ویترین بگذاریم؟ تازه با این کار هم از تولید داخلی حمایت می‌کنیم و هم جلوی ورود اجناس نامرغوب چینی به کشور را هم می‌گیریم.

- به نظر شما غرور ملی هم‌وطنانمان با عدم کسب مدال، جریحه‌دار نشد؟
- چرا باید جریحه‌دار شود؟من همین‌جا یک خبر خوش غیر هسته‌ای برای ملت بزرگمان دارم. به خواست خدا سال بعد هم مانند امسال، صد در صد مدال‌های المپیاد ایرانیان را ورزشکاران خودمان تصاحب خواهند کرد و حتی یک مدال برنز هم به اجانب نخواهیم داد!

- برای توسعه ورزش فکری کرده‌اید؟
- البته! قرار است رقابت‌های سه‌جانبه‌ای با حضور ورزشکاران ملی کشورمان و تیم‌های دانش‌آموزی و محلات کشورهای گینه‌بیسائو و بوتسوانا برگزار شود که من امیدوارم قهرمانان کشورمان با دلاوری و رشادت، مقام قهرمانی این مسابقات را کسب کنند.

- از عملکرد پدر ورزش کشورمان راضی هستید؟
- زمانی‌که ایشان پدر شدند امکانات نبود. ایشان با همین امکانات کم صاحب چنین فرزندی شدند که هرچند ناقص‌الخلقه است اما در حد یکی دو مدال جواب می‌دهد. ما یک بسته پیشنهادی به چینی‌ها دادیم. گفتیم اجازه بدهید پدر ورزش کشورمان، مادر ورزش شما را به عقد موقت خودش دربیاورد و از او صاحب فرزندی شود که برایش شناسنامه داخلی بگیریم. مسلما عملکرد فرزند دو رگه بهتر از عملکرد فرزند فعلی خواهد بود. فرزند فعلی را هم می‌دهیم به کشور دوست و برادرمان سوریه تا سرپرستی‌اش را قبول کنند و هر از گاهی مدالی بگیرند و ذوق کنند.

- و حرف آخر؟
- برو کنار باد بیاد! 

آرشیو موضوعی:مصاحبه‌های شلخته

دنباله Add to Del.icio.us Balatarin