پنجشنبه ٢٤ بهمن ۱۳۸۱
بياييد والنتاينمان را قسمت کنيم!!!
سلام.بعداز روزها دوری از وبلاگ دوباره برگشتم.
با توجه به اینکه امروز روز والنتاین هست قاعدتا باید در مورد این موضوع مطلب بنویسم.ظاهراآقای والنتاین کشیش کلیسا بوده وعاشق یک دختر خانم شده واز آنجایی که عشق و ازدواج در کلیسا ممنوع بوده درنتیجه والنتاین بیچاره برای رسیدن به عشقش از کلیسا اخراج میشه.
من از پایان ماجرا و اینکه والنتاین به عشقش رسیده یا نه خبری ندارم فقط توصیه میکنم به تمام آقا پسرها که قبل از عاشق شدن مواظب باشندکه یهو از کار اخراج نگردند!!!
اما در مورد بعضیها باید بگم که امروز سرشون خیلی شلوغه.تعدادی از دخترخانمها از بسکه خوش اشتها هستند برای خودشون یک دوجین دلداده و عاشق سینه چاک ردیف کردن و حالا اگه بخوان از هر کدوم یک هدیه ناقابل بگیرند وضعشون توپ میشه.یک سری از پسرهای بیچاره و بدبخت هم که امروز عزا گرفتن.یکی نیست بهشون بگه پسر عاشق میشی اقلا یکی دوتا.طرف رفته مخ 100تا دخترو کارگرفته که میمیرم برات و از این حرفهاحالا مجبوره مخ باباشو کار بگیره تا یه پولی گیر بیاره و واسه سوگلی هاش کادو بگیره.
این وسط یک عده هم مثل من بیچاره باید بشینیم و هی زوجهای عاشق رو دید بزنیم که کلی دارن قربون صدقه هم میرن و واسه هم میمیرن(مثلا).چشممو دوختم به در تا شاید دختر شاه پریون یه کادویی واسم بیاره.آخه بابا جون من گناه دارم دلتون به حال من بسوزه.من هم کادو میخوام.یکی واسه من کادو بگیره.قول میدم هزارتا عاشقش بشم.فقط یک کادوناقابل میخوام.زیاد پرتوقع نیستم. مثلا اگه ماشین پیکانی،ماتیزی،پرایدی هم باشه من قبول میکنم.مجبور نیست کسی به خاطر من خودشو به دردسر بندازه و برام ماکزیما بگیره.البته سمند هم بگیره قبول میکنیم.(الهی بمیرم واسه خودم که اینهمه قانع و کم توقع هستم).
اصلا حالا که کسی نیست واسه من کادو بگیره خوبه که مثل تلویزیون یک جشن نیکوکاری بخاطر کمک به قلب عاشق من برگذار کنید و هدایای خودتونو به حساب 2222 کمیته کمک به شلخته واریز کنید.از کمکهاتون ممنونم.
***
الف-امروز همينطوری رفتم سراغ وبلاگم و از اول تا آخر تمام نظرات دوستان عزيز رو خوندم.تا اين لحظه وبلاگ من حدود ۴۰۰کامنت داره که بيشترين کامنتهارو اين دوستان دادن:
۱-دوستان خوبم ستاره های جذابتا اين لحظه با۱۹کامنت اول هستند
۲-تا اين تاريخ تفنگدارها جمعا ۱۵ بار نظر داده اند.
۳-مژگان بانو وپسرايرونی مشترکا سوم با ۱۴کامنت
۴-مرتيای عزيز هم ۱۳ بار تاحالا در مورد وبلاگ من اظهار نظر کرده.
۵-دوستان ديگری مثل مجهول و گربه های اشرافی هم ۱۱بار مارو شرمنده کرده اند.

با توجه به آمار فوق سيمرغ بلورين بيشترين کامنت به ستاره ها تعلق ميگيره و همينطور سيمرغ بلورين بهترين خواننده در بخش بين الملل به مرتيا اختصاص پيدا ميکنه.سيمرغ بلورين مربوط ترين کامنتها به مژگان بانو تعلق داره(مثل اينکه منو جو گرفت رفتم تو حال و هوای جشنواره فيلم فجر)

ب-آتنای تفنگدارقول داده که آبجی ما بشه.منتظرم ببينم سرقولش هست يا نه.اميدوارم داداش خوبی براش باشم.

پ-ظاهرااسپايدرمحترم در غياب ما برای خودش کابينه تعيين کرده.بنده به عنوان دبير کل يک حزب مردمی و پرطرفدار با اين اقدام خودسرانه شما مقابله خواهم کرد.

ت-من وگربه های اشرافی در پی قاط زدنهای مکرر پرشين بلاگ تصميم گرفتيم که يک وبلاگ مشترک در بلاگ اسپات تاسيس کنيم.البته اميدوارم مرتيا جون اين اجازه رو به ما بده آخه ما هنوز مثل مرتيا به اخلاق خارجيها وارد نيستيم.در ضمن رفتن به بلاگ اسپات به معنی ترک اينجا نيست.ما کماکان سنگر را در پرشين بلاگ حفظ خواهيم کرد.(شايد هم اصلا به جمع عوامل بيگانه نپيوستيم.هنوز چيزی معلوم نيست)

ث-از دوستان عزيزی که منو فراموش نکردند ممنونم.اينبار قول ميدم زود زود بنويسم.

دنباله Add to Del.icio.us Balatarin