سه‌شنبه ۱٦ اردیبهشت ۱۳۸٢
رموز حفظ تناسب اندام در خانمها
مطالبی که می خوانيد نتيجه نيم قرن تحقيقات و کاوشهای مرکز مطالعات هسته ای وتحقيقات ژيوفيزيک شلخته می باشد:
خانمهای محترم!!! ممکن است روزی هوس کنيد خود را در آيينه ببينيد.تعجب خواهيدکرد که چرا اينقدر چاق هستيد؟به جای رفتن به دکتر و صرف هزينه های گزاف و نيز مصرف انواع گوشواره ها و کمربندهای لاغری،وهمچنين داروهای مختلف،گام به گام با ما همراه شويد تا لاغرشده وبه تناسب اندام اندام دست پيدا کنيد:

ده گام برای لاغرشدن خانمها:
۱-ساعت ۶صبح از خواب بيدار شويد.دست و روی خود را آب بزنيد.از نانوايی نان بگيريد و يساط صبحانه و چايی را آماده کنيد.

۲-ساعت ۷ صبح شوهرتان را با آرامش از خواب بيدار کنيد و دست و صورتش را بشوييد.سپس او را سر سفره بنشانيد و لقمه در دهانش بگذاريد.

۳-ساعت ۷:۳۰ شوهرتان راهی محل کار کنيد.

۴-پس از رفتن شوهرتان تا ساعت۱۱ اقدام به جارو کردن خانه،رفت و روب و بشوربساب نموده و همچنين لباسهای کثيف شوهرتان را آب بکشيد.
تذکر:استفاده از جارو برقی برای جارو کردن و ماشين لباسشويی برای شستن لباسها،اکيدا ممنوع.

۵-از ساعت۱۲ تا زمان بازگشت شوهرتان به فکر تهيه نهار باشيد.

۶-ساعت۱۴ شوهرتان از سر کار بر ميگردد.جورابهايش را در آورده و بشوييد.ساعت ۱۴:۳۰ غذا را جلوی شوهرتان بگذاريد تا صرف نمايد.مواظب باشيد که لب به غذا نزنيد.چون چاق می شويد

۷-ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۷ شوهرتان نياز به استراحت خواهد داشت.در اين فاصله او را باد بزنيد تا راحت بخوابد.

۸-ساعت ۱۸ به شام فکر کنيد.تا ساعت ۲۱ فرصت تهيه شام داريد.

۹-ساعت ۲۱ شوهرتان شام ميخورند.شما می توانيد در اين مرحله در بردن قاشق به دهان شوهرتان کمک کنيد.فقط مواظب باشيد خودتان لب به غذا نزنيد.

۱۰-ساعت ۲۴ شوهرتان به طور قطع خسته شده و نياز به استراحت خواهد داشت.رختخوابش را مهيا کرده و او را به رختخواب ببريد تا بخوابد.در اين مرحله نبايد قبل از شوهرتان بخوابيد.چون ممکن است در طول شب نياز به آب داشته يا احساس گرسنگی کند.

تبصره۱:دختران جوان و مجردی که هنوز ازدواج نکرده اند می توانند گامهای فوق را با همکاری برادر يا پدرشان عملی سازند تا به تناسب اندام دست يابند.

تبصره۲:اگر برای صرف غذا به رستوران مي رويد ۲ پرس غذا سفارش دهيد.يکی را شوهرتان بخورد و ديگری را شما نگاه کنيد!!!

شلخته افتخار دارد گامی در راستای کاهش وزن خانمها و کمک به جامعه نسوان برداشته است.مفتخريم که نتيجه سالها تحقيق و مطالعه خود را در معرض ديد عموم قرار داده ايم.چنانچه با استفاده از نتايج تحقيقات ما به وزن ايده ال رسيديد به ما هم اطلاع دهيد.

با تشکر:پرفسور دکترشلخته!!!!
*******
چند نکته:

۱-دوست عزيزم ميرزاقلمدون مسابقه داستان نويسی و عکاسی برگزار ميکند.از کليه وبلاگ نويسان علاقمند دعوت می شود در اين مسابقات شرکت کنند.

الف)مسابقه داستان نويسی:اين مسابقه از ۲۰/۲/۸۲ به بعد شروع ميشه که نوشته های شما تحويل ننه کلاغه داده ميشود که دو هفته در ميان با داوری ايشان سه داستان برگزيده انتخاب و به بهترينشان جايزه نفيسی اهدا ميگردد

ب)مسابقه عکاسی:اين مسابقه هم از تاريخ ۲۰/۲/۸۲ به بعد انجام خواهد شد که تمامی عکسها به هميشه بهارتحويل داده خواهد شد که از بين عکسهای گرفته شده توسط شما سه عکس انتخاب شده و به بهترين عکس جايزه ای داده ميشود.

در پايان يادآور مي شود برندگان محترم بايد جايزه را با من نصف کنند.

۳-اينجانب شلخته رييس جمهور جوانان زير آفتاب،جناب داريوش کبير را به سمت رياست سازمان ميراث فرهنگی انتخاب می کنم تا گوشه ای از تخت جمشيدشان را به ما واگذار نمايند.

۴-دوستان خوبم محمد گل وهانيه خانوم تو نمايشگاه کتاب هستن.خودم ديروز ديدمشون

۵-روز ۱۸ارديبهشت يادتون نره ها.منتظر ديدارتون هستم.

دنباله Add to Del.icio.us Balatarin