جمعه ۱٦ خرداد ۱۳۸٢
مانتوی کوتاه!!و...
چند نکته:
۱-خيلی ممنونم از دوستان خوبی که به ياد من بودند و تولدم رو تبريک گفتند.از تمام عزيزانی که از طريق مسنجر،وبلاگ،ايميل و تلفن اظهار لطف کرده بودند تشکر ميکنم.

۲-دليل غيبت چند روزه من،فعاليتهای انتخاباتی بود.همانطور که قبلا هم گفته بودم به علت شرکت در انتخابات انجمن اسلامی دانشکده خيلی گرفتار بودم.انتخابات با حضور پر شور دانشجويان برگذار شد و اينجانب شلخته با کسب ۲۰۹ رای از مجموع۵۴۴ رای ماخوذه،به عنوان يکی از اعضای شورای مرکزی دانشکده برگزيده شدم.

۳-در هفته گذشته از طريق عمليات جاسوسی و تجسسی فهميدم که رعنا هم از بچه های دانشکده ماست.راستی گروهبان دودو هم همينطور.بهش سر بزنيد.

۴-در انتخابات انجمن اسلامی دانشکده روی وبلاگ نويسان دانشکده خيلی حساب کرده بودم.اما از شانس بد من،رعناو گروهبان دودواصلا دانشکده تشريف نياوردند.آتنا،نسا،هدا ونرگس به من رای ندادند.ناهيد وسعيده هم به همين شکل.رسولهم برای سرم شيره بماله گفت که به من رای داده(به اينا ميگن دوستای خوب!!!!)

۵-وقتی خبر خداحافظی شاه شهر قصه ها رو شنيدم دلم گرفت.رضا از باشخصيت ترين و در عين حال خونگرمترين دوستان وبلاگی من بود.رضای عزيز مدتی بود از عشق و عاشقی حرف ميزد.اميدوارم زود برگرده چون ما به حضورش عادت کرده بوديم.رضا شاه عزيز!خودت خوب ميدونی که رييس جمهور شلخته چقدر دوستت داره.پس زود برگرد.
******
خبر اين بود:فروش مانتوهای کوتاه،تنگ و بدن نما ممنوع شد.
پيشنهاد:توصيه ميشود يک سازمانی به اسم سازمان تشخيص طول مانتو تاسيس شود تا از اين طريق هم اشتغالزايی صورت بگيرد هم جوان مردم منحرف نشود.
******
بيانيه حزب جوانان زيرآفتاب در مورد ممنوعيت مانتوهای کوتاه:
بار ديگر دشمنان جامعه بدنی به مخالفت با شفافيت و شفاف سازی پرداختند.آنها که از ديدن مواضع شفاف و نورانی افراد ملبس به مانتوهای کوتاه يکجورايی شده بودند تصميم به مقابله گرفتند.بدون شک مانتوی تنگ تنها وسيله ای بود که به کمک آن می شد استراتژی فشار از پايين و چانه زنی از بالا!!!را اعمال کرد.جامعه امروز ما برای شناخت زوايای پنهان و کشف تاريکخانه ها،نياز به نورافشانی و شفاف سازی دارد.همانگونه که قبلا در فيلم کنفرانس برلين،شاهد شفاف سازی و نورافشانی بوديم و واقعيتهای عريان!!!ومواضع دشمنانمان را ديديم!!!امروز هم برای ديدن وشناختن مواضع بعضی ها!!!مانتوهای کوتاه خيلی ضروريست.چون تنها به اين طريق ميتوان افراد يرجسته را با شفافيت مشاهده کرد!!!!

دنباله Add to Del.icio.us Balatarin