چهارشنبه ۱ امرداد ۱۳۸٢
پيدا کنيد...

بخشی از گزارش هيات ويژه رييس جمهور در باره مرگ زهرا کاظمی:

...اين خبرنگارايرانی،از زمان بازداشت(ساعت۴۰/۱۷دقيقه مورخ۲/۴/۸۲)تا ساعت ۲۰ دقيقه بامداد مورخ ۶/۴/۸۲که به بيمارستان بقيه الله الاعظم منتقل شده به ترتيب در اختيار دادستانی،اطلاعات ناجا و وزارت اطلاعات بوده است...توسط معاون دادستان از وی بازجويی به عمل ميايد که در بخشی از بازجويی،دادستان تهران نيز حضور داشته است.....

خبر:

آيت الله شاهرودی... از دادستانی استان تهران خواست طبق قانون در اسرع وقت به اين پرونده رسيدگی کند.

مساله:

پيدا کنيد پرتقال تامسون آبدار خوشمزه شيرين را....

پاسخ مساله:

آخه مرد حسابی وسط تابستون مگه پرتقال گير مياد!!!!

نظر:

به عقيده اينجانب شلخته،خانم کاظمی به جای کوبيدن جسم سخت بر جمجمه اش،می توانست از داروی نظافت استفاده کند که هم کم دردسر تر است و هم اينکه قبلا امتحانش را خوب پس داده است!!!

****

چند نکته:

۱-روز پنجشنبه گذشته،دوستان خوبم در جارچی اقدام به معرفی وبلاگ من نمودند.اين معرفی همراه بود با درج تعدادی از لطيفه های فمينيستی که چند روز قبل در وبلاگم نوشته بودم.لطيفه های مذکور را دوست خوبم حميد طی نامه الکتريکی برايم ارسال کرده بود.و من همانگونه که آنها را دريافت کرده بودم در وبلاگم نوشتم.ظاهرا اين لطيفه ها مدتها پيش توسط پانته آ خانم از آلمانی به فارسی ترجمه شده و در وبلاگشان نيز ثبت گرديده است.در همينجا از پانته آی عزيز به دليل تذکر به موقعشان تشکر می کنم.اين مساله باعث شد تا من با وبلاگ وزين ايشان هم آشنا شوم.

۲-اختلافات اخير بين احسان و حامد سوژه جالبی برای آبکش شده است.از آنجاييکه شخصا هيچ شناختی نسبت به الهام ندارم واز سابقه دوستی احسان و حامد نيز بی اطلاعم،لذا اظهارنظری در اين مورد نمی توانم بکنم.تنها چيزی که لازم ميدانم به آن اشاره کنم اين است که ايکاش اين موضوع زودتر فيصله پيدا کند.

۳-يک ماه تمام خودم را خفه کردم که در مورد وصلت فرخنده دوتن از بهترين دوستان وبلاگ نويس حرف نزنم.اما اکنون اعلام می کنم:مجهول عزيز و مژگان بانوی محترم ،پيوندتان مبارک.آرزوی خوشبختی و شادکامی برايتان دارم.

۴-اينکه ما اين بار باز هم دير آپديت شديم به دليل اعتراض يکی از دوستان بود که می گفت فلانی تو چرا اينهمه ميری بالای منبر؟!!!!

۵-جمعه۲۷ تير با دوستان نازنينمان رفتيه بوديم دارآباد.جای تمام آنهايی که نبودند خالی.خيلی خوش گذشت.هرچند جراحات ناشی از سقوطهای مکرر بنده از کوه،هنوز بهبود پيدا نکرده است.در ضمن اين جمعه با اجازه شما قصد عزيمت به نمک آبرود را داريم.

۶-خانمهای محترمی که آدرس پيتزا پترو را خواسته بودند!!!!به استحضار ميرسانم اين پيتزا فروشی روبروی پارک ملت و در برج ملت جنب پيتزا قبيله واقع شده است.

۷-باز هم ميگم خيلی دوستتون دارم.همه تونو می بوسم!!!!


دنباله Add to Del.icio.us Balatarin