پنجشنبه ۱٧ مهر ۱۳۸٢
مصاحبه با رييس جمهور شلخته

خبرنگار:جناب شلخته سلام.ميشه بفرماييد شما چه استفاده ای از اينترنت می کنيد؟

شلخته:ضمن عرض سلام خدمت ملت هميشه در چت روم ايران،و تشکر از تمامی مسولان تلويزيون،امپکس،نودال،حمل و نقل،آرشيو و تمامی اهالی محل،لازم می دانم به اطلاع برسانم که اينترنت وسيله مفيدی است که می توان از طريق آن چت کرد و چت کردن يکی از بهترين ابزارهای ارتباطی در طول تاريخ بوده است و من افتخار دارم به عنوان رييس جمهور ملت،سال ۲۰۰۴ را سال چت تمدنها اعلام نمايم و من خودم علاقه شديدی به چت کردن دارم.

خبرنگار:جناب شلخته متاسفانه بخش عمده کاربران اينترنت در ايران،بيشتر وقت خود را صرف  چت می کنند.در اين موزد چه نظری داريد؟

شلخته:با نهايت تاثر و تاسف بايد اعتراف کنم حق با شماست!!!اصلا چه معنی داره آدم عاقل بشينه چت کنه!!بی ناموسی تا چه حد؟جمع کنيد اين بساط را!چهل نفر دختر و پسر داخل يک اتاق با هم حرف می زنند که چه؟کار بيهوده ايست.من تا اين لحظه چت نکرده ام و از اين به بعد هم چت نخواهم کرد.

خبرنگار:رييس جمهور عزيز،چه توصيه ای به جوانها داريد تا از اينترنت،استفاده مطلوب داشته باشند؟

شلخته:توصيه من به جوانان اين است که بروند وبلاگ مرا بخوانند.وقتی خواندند کامنت بگذارند و خودشان هم وبلاگ بنويسند و در وبلاگشان به من هم لينک بدهند.اگر هم خواستند دات کام شوند،بروند پيش داريوش کبير!!!اصلا خودم از داريوش برايشان تخفيف می گيرم.

خبرنگار:جناب رييس جمهور،نظر مثبت شما در مورد فيلترگذاری در اينترنت چيه؟

شلخته:خب،من به عنوان نماينده وبلاگ نويسان ايران،بايدعرض کنم که پر بيننده ترين وبلاگهای ايران،وبلاگهای غير اخلاقی می باشندو اصلا همه ملت ايران از صبح تا شب فقط مطالب اين وبلاگها را مطالعه می کنند.اعتقاد من اين است که بايد تمام وبلاگها و وبسايتها فيلتر گذاری شوند به غير از وبلاگ آموزنده،علمی،خوب،مامانی،ناز و دوست داشتنی خودم.

خبرنگار:اخيرا عده ای وبلاگ به دست مزدور،اقدام به تشکيل انجمن وبلاگنويسان ايران نموده اند.نظر منفی شما در اين مورد چيست؟

شلخته:من شک ندارم که اين کار را می‌کنند تا بعدا از آن برای محدود کردن وب‌لاگ به انواع مختلف استفاده کنند.شک ندارم که يک سری خر... تحت ويندوز بعد از دوره‌ی اول، با زرنگی و کلک رای می‌آورند و رييس آن می‌شوند!!!در ضمن چه معنی داره کسی بدون اجازه من چنين کاری بکنه؟ناسلامتی من رييس جمهور وبلاگ نويسان هستم!!!

خبرنگار:رييس جمهور عزيز ازبيانات گهربار شما لذت برديم

**********

توضيح:ببخشيد که مطلب امروز بی مزه بود.متن ديگری به عنوان مصاحبه تهيه کره بودم که بعدا به علت جريانات اخير،تبديل به متنی شد که خوانديد!!!بيمزه گی را به بزرگواری خودتان ببخشيد.

**********

چند نکته:

۱-پس از مدتها سکونت در وبلاگشهر،قرار شد از اين به بعد کمی هم جار بزنم.پس از شما دوستان عزيز هم می خوام که لينکها و وبلاگهای جالب رو برام بفرستيد تا در وبلاگشهر و جارچی معرفی کنم.

۲-روز جمعه ۱۱ مهر نمايش آدم و حوا به خوبی برگزار شد.منتها من خبرش رو الان می نويسم چون خيلی تنبلم.بعد از نمايش با دوستان خوبم آقا فريد و شاه شهر قصه ها رفتيم کنسرت ستاره های پاپ!!!جای شما خالی.

۳-وبسايت انجمن وبلاگنويسان ايران هم راه اندازی شد.از اين به بعد مواضع و ديدگاههای رسمی انجمن را فقط در اين وبسايت اعلام خواهيم کرد.

۴-کميته روابط عمومی انجمن وبلاگنويسان ايران،جلسات متعددی را در روزهای گذشته برگزار کرد و تصميمات مهمی اتخاذ نمود.همچنان به ياری شما و ايده هايتان برای پيشبرد اهداف انجمن نيازمنديم.

۵-ستاره های جذاب برای بالا رفتن تعداد بينندگانشان دست به يک کار عجيب زدند.تا اطلاع ثانوی من با ستاره های جذاب قهر می باشم.تا ديگه از اينکارها نکنن.

۶-زهرا هم چند روز پيش با توی کفش ما کرده و اعلام کرده بود:زهرا=رييس جمهور.مگه من مردم که شما ميخوای بشی رييس جمهور؟

۷-خداحافظ تا بعد


دنباله Add to Del.icio.us Balatarin