پنجشنبه ٢٥ دی ۱۳۸٢
آموزش هک توسط شلخته

شايد شما با نويسنده وبلاگی اختلاف فکری يا عقيدتی داريد يا اصلا از ريختش متنفريد و دوست داريد به نحوی به او ضد حال زده و عقده خود را خالی کنيد.بهترين ضد حالی که می توانيد به يک وبلاگنويس بزنيد اين است که وبلاگش را هک کنيد.

بله؟هک کردن بلد نيستيد؟مهم نيست.بنده گام به گام شما را با نوين ترين شيوه هک کردن آشنا ميکنم:

گام اول:به وبلاگی که قصد هک کردنش را داريد سر زده و برای نويسنده اش کامنتی به اين مضمون بگذاريد: «آخ که نميدونی من از خوندن نوشته ات چه لذتی بردم.تو واقعا فوق العاده ای!!!»و به اين ترتيب با وی رابطه صميمانه ای برقرار کنيد.

گام دوم:سعی کنيد اعتماد فرد مقابل را به دست آورده و از طريق تلفن،کلمه عبور وبلاگ را از وی سوال کنيد.در اينصورت ممکن است ۲اتفاق رخ دهد:

الف)پسورد وبلاگ را به شما خواهد داد و به اين ترتيب شما به راحتی وی را هک خواهيد کرد.

ب)پسورد وبلاگ را به شما نخواهد داد و به اين ترتيب شما بايد وارد گام سوم شويد

گام سوم:در جای خلوتی با فرد مذکور قرار ملاقات ترتيب دهيد.پس از حضور وی در محل قرار،هيکلش را برانداز نماييد.در اينصورت ۲حالت اتفاق ميافتد:

الف)احساس می کنيد که زورتان بر وی می چربد لذا با شدت احترام وی را مضروب و مصدوم و مجروح نموده و با خشونت پسورد وبلاگش را بگيريد.

ب)احساس می کنيد که زورتان بر وی نمی چربد لذا با کمال ادب و احترام وارد گام چهارم شويد

گام چهارم:مجددا در جای خلوتی با فرد مذکور قرار بگذاريد.در اين مرحله به ۲نفر انسان قلچماق نيز نياز داريد تا با استفاده از شيوه های نوين هک کردن،به شدت وی را نوازش کرده و و پسورد وبلاگ را از زير زبانش استخراج نمايند.

و بدين ترتيب شما موفق خواهيد شد وبلاگ مورد نظر را هک کنيدفقط يادتان باشد هوس هک کردن اين وبلاگ به سرتان نزند چون فعلا جوان بوده و دارای آرزوهای بيشماری می باشم

*****

چند نکته:

۱-فردا بازارچه خيريه ای برای کمک به کودکان و زنان زلزله زده برگزار خواهد شد.از همه شما دوستان عزيز خواهش می کنم که تشريف بياريد.مکان بازارچه کانون پرورش فکری واقع در خيابان حجاب جنب هتل لاله از ساعت ۹ صبح الی ۸ شب.برای اطلاعات بيشتر به اينجا سر بزنيد.

۲-از اول ديماه به جمع اعضای تحريريه هفته نامه «رويداد هفته»ملحق شدم.هر چند که مدتها بود کار مطبوعاتی را کنار گذاشته بودم اما فضای دموکراتيک حاکم بر تحريريه به شدت وسوسه برانگيز بود.همزمان با جشنواره فيلم فجر در مجله سينما نيز شروع به کار خواهم کرد.با دو نشريه ديگر هم پشت درهای بسته مشغول مذاکره هستم. 

۳-هرچند در مسابقه بهترين وبلاگها که به اعتقاد من فاقد ارزش و اعتبار می باشد حاير رتبه نشدم اما از طرف آبکش در بخش وبلاگهای بهداشتی برنده آبکش پلاستيکی شدماين موفقيت را برای خودم تبريک عرض ميکنم.

۴-برای پيشی مامانی عزيز و ايمان نازنين آرزوی خوشبختی دارم و اميدوارم سالهای سال در کنار هم زندگی خوب و خوشی داشته باشند.

۵-در مورد رد صلاحيت بيش از ۸۰ نماينده مجلس توسط شورای نگهبان،طنز جالبی نوشته بودم که بنا به دلايلی مطلب مذکور را حذف کردم(کی گفته که من از ترس مطلب رو برداشتم ها؟)


دنباله Add to Del.icio.us Balatarin