شنبه ٤ بهمن ۱۳۸٢
فقط بالای ۱۸سال لطفا!!!

با توجه به اينکه حاج حسين درخشان(ولی امر وبلاگيون جهان)مدتی قبل اعلام فرموده بودند که پربيننده ترين وبلاگهای ايرانی،وبلاگهای غير اخلاقی می باشند و از آنجاييکه اينجانب شلخته چند روزيست که به شدت دچار کمبود مخاطب شده ام و کاهش مخاطب به شدت بر روحيه ام تاثير منفی گذاشته است لذا جهت کسب مخاطب و افزايش تعداد بيننده ها،تصميم گرفته ام امروز يک مطلب بالای ۱۸ سال در وبلاگم بنويسم تا شايد دری به تخته خورده و تعداد بينندگان وبلاگمان بيشتر گردد!!!

داستان زير،کاملا غيراخلاقی بوده و خواندن آن

برای افراد زير۱۸ سال،اکيدا ممنوع است!

داستان آن شب رويايی

آن شب عجب شبی بود.همان شبی که هيچوقت فراموش نخواهم کرد.آنشب داشتم از پنجره اتاقم بيرون را نگاه ميکردم که۰۰۰

اوهوی!!!آقا با شما هستم منکه گفتم اين مطلب برای بالای ۱۸ ساله هاست.لطفا زير ۱۸ ساله ها نخوانند برايشان بدآموزی دارد.زير۱۸ ساله های عزيز چشمانتان راببنديد و اين نوشته را نخوانيد.

بله؟چشمتان را نمی بنديد؟عرض کردم اين مطلب برای بالای ۱۸ساله هاست.بدآموزی دارد.منحرفتان ميکند.من قصد ندارم خدای نکرده شما را از راه راست منحرف کنم.پس شما را به خدا نخوانيد تا من با خيال راحت بنويسم.

ای خانم چيکار ميکنی؟مگر شما تا نيم ساعت پيش ۱۴ساله نبودی؟حالا موقع خواندن اين مطلب ۱۸ سالت تمام شد؟خجالت بکش.اين نوشته به درد تو نمی خورد.من دوست ندارم نوشته من باعث غرق شدن تو در منجلاب فساد و گناه شود.

چی گفتی؟به من ربطی نداره؟اصلا حالا که اينطور شد من داستان را ادامه می دهم.اگر منحرف شديد مقصر خودتان هستيد:

داستان از آنجا شروع شد که من در خانه تنها بودم.نصفه های شب از پنجره اتاق بيرون را نگاه ميکردم که ناگهان...

ای بابا!!!پسر حيا کن.خجالت بکش.شرم داشته باش!!!مثل اينکه زير۱۸ سال و بالای ۱۸ سال سرتان نمی شود نه؟منکه اول داستان گفتم فقط بالای ۱۸ سال بخوانند.چرا توجه نمی کنيد؟بی دقتی تا کی؟مهمترين عامل عقب ماندگی کشور ما همين بی توجهی و بی دقتی شما جوانهاست.نمی گذاريد آدم با خيال راحت يک داستان بالای ۱۸ سال تعريف کند!!!اصلا حالا که اينطور شد من بی خيال داستان شدم.تا روزی که حرف گوش کن نشده ايد از داستان بالای ۱۸ سال خبری نيست.حالا هم برويد مسواک بزنيد و بعد لالا کنيد.راستی جيش و بوس هم فراموش نشود!!!

                                                                                    عزت زياد

*****

چند نکته:

۱-  

tavvaf

عکس فوق متعلق به محمد جواد طواف می باشد که مدتی است از وبلاگ رنگين کمان خارج و هنوز برنگشته است!!!نامبرده که دچار اختلال روده بزرگ می باشد،قبل از مفقود شدن،ادعای جبرييل بودن داشته و خود را حامل وحی می دانست.عده ای معتقدند جبرييل شدن وی ارتباط مستقيمی با حضور ايشان در کلاسهای بنيان داشته و جمعی نيز ميگويند با توجه به شناختی که از طواف دارند ممکن است وی در آينده خود را خدا بنامد.

کسانی که هيچگونه اطلاعی از وی ندارند با شماره تلفن ۰۹۱۲۰۰۰۰۰۰۰ تماس گرفته و خانواده ای را از نگرانی برهانند!!!

۲-معرفی وبلاگ بنده توسط روزنامه کيهان هم از اتفاقات منحصر به فرد روزگار است. لحن زيبای روزنامه در وصف رييس جمهور شلخته بسيار زيبا و دلنشين بود


دنباله Add to Del.icio.us Balatarin