آيين نامه لباس پوشيدن!!!

در راستای افزايش بدحجابی زنان و آقايان در خيابان که به شدت باعث جريحه دار شدن عواطف،اخلاقيات و باقی چيزهای بعضيها ميشود04.gif و با عنايت به اينکه اينکار مغاير عفت عمومی می باشد لذا اينجانب رييس جمهور شلخته آيين نامه زير را تدوين نموده ام که اجرای دقيق آن از نان نيمه شب14.gif هم واجبتر است:

آيين نامه پوشش

الف)آيين نامه پوشش مخصوص بانوان:

۱-پوشيدن جورابهايی به ضخامت يک سانتيمتر به نحويکه ضخامت جوراب بتواند برآمدگی قوزک پا را نيز مخفی کند مبادا قوزک پا باعث خروج برادران متعهد از صراط مستقيم شود18.gif.جورابهای مذکور بايد تا ۲۰ سانتيمتری بالای زانو را بپوشانند.رنگ جوراب ميتواند مشکی يا سرمه ای (ترجيحا مشکی)باشد!

۲-شلوار بايد بايد بلند بوده و روی انگشتان پا بيافتد.رنگ آن مشکی و جنس آن پارچه ای و گشاد باشد به نحويکه حداقل ۴متر پارچه برای دوختش مصرف شده باشد.

۳-هرگونه کفش راحتی،تابستانی و سندل ممنوع بوده و از آنجاييکه اين کفشها باعث انحراف دلهای آگاه ملت غيور ميشود در نتيجه توليدکنندگان اين کفشها تحت پيگرد قانونی قرار خواهند گرفت.تنها کفش مجاز چکمه بوده و فروشندگان حق فروش چيز ديگری جز چکمه26.gif ندارند.

۴-مانتو بايد در ابعاد ۶در ۴ متر به نحوی باشد تا هرگونه برجستگی32.gif را محو و از انحراف ملت هميشه در صحنه پيشگيری نمايد.مانتو بايد به اندازه ای بلند باشد که در هنگام راه رفتن،زمين را جارو کند!!!اينکار علاوه بر حفظ ارزشها،به نفع برادران مخلص و آبادگرمان16.gif در شهرداری نيز ميباشد.

۵-مقنعه:توليد و فروش روسری و استفاده از آن ممنوع بوده و با متخلفين به شدت برخورد خواهد شد.خانمهای محترم تنها بايد از مقنعه مشکی استفاده نمايند به نحويکه زبانم لال،حتی يک تار مويشان بيرون نباشد.

۶-چادر:استفاده از چادر مشکی ضخيم که آنطرفش از اينطرفش معلوم نباشد! اجباری بوده و افراد ملزم به رعايت هستند.

pooshesh yani in!!!

ب)آيين نامه پوشش مخصوص آقايان:

۱-پوشش آقايان در زمينه کفش،جوراب و شلوار مشابه قوانين وضع شده در مورد خانمها ميباشد و لازم است قوانين مذکور توسط برادران متعهد نيز رعايت گردد.

۲-پوشيدن پيراهن آستين بلند توسط آقايان الزاميست.آستين پيراهنها بايد حداقل تا انتهای انگشت شست را پوشش دهد.اينکار علاوه بر پاکسازی جامعه از نظر اخلاقی،از نظر صرفه جويی در مصرف دستمال کاغذی جهت پاک کردن بينی26.gif نيز مفيد است.رنگ پيراهن مشکی و تمامی دکمه های آن بايد بسته باشد.

تــــــــــــــــــبصــــــــــــره هــــــا:

تبصره ۱:از آنجاييکه پوشيدن البسه کوتاه از قبيل شلوار کوتاه،مانتوی کوتاه،جوراب کوتاه،تی شرت،تاپ،شورت،مايو و غيره موجب پيدايش فساد است لذا مصرف آن در منازل نيز ممنوع بوده و در صورت دريافت گزارشات مردمی مبنی بر پوشيدن يکی از البسه فوق در منزل،فرد خاطی به اشد مجازات محکوم خواهد شد.

تبصره ۲:با توجه به اينکه شورت و مايو لازمه انجام بعضی ورزشها هستند لذا اين ورزشها(از جمله شنا،واترپلو،شيرجه،وزنه برداری و کشتی)ممنوع بوده و تنها افراد با رعايت پوششهای قانونی مورد اشاره در فوق ميتوانند به ورزشهای مذکور بپردازند.30.gif

تبصره ۳:توليد هرگونه توری و پارچه نازک حتی برای مصارفی غير از لباس،ممنوع بوده و توليد کننده تحت پيگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

تبصره ۴:توليد و مصرف هر گونه لاک(به استثنای لاک غلط گير!)،سوهان(به استثنای سوهان قم!29.gif)،مداد(به استثنای مداد رنگی)،رژ،ريمل،کرم پودر،عطر،ادکلن و ... ممنوع بوده و متخلفين مجازات خواهند شد.همچنين استفاده از سشوار،بيگودی،تافت و ژل و نيز برداشتن زير ابرو،روی ابرو،اينور ابرو و اونور ابرو! از مصاديق جرم است.هر گونه ارتودنسی18.gif،تاتو،عمل بينی و ساير جراحيهايی که به قصد فحشا انجام ميگيرد خلاف مقررات است.استفاده از مصنوعات مانند دندان مصنوعی!،مژه مصنوعی،ناخن مصنوعی و ساير چيزهای مصنوعی نيز پيگرد قانونی دارد.

تبصره ۵:کراوات،پاپيون،گل سر و بقيه البسه با استثنای کت و شلوار مشکی رنگ نيز ممنوع است.

ضمانت اجرايی قانون:

اين قانون از همين الان که می خوانيد الزاميست و متخلفين به حبس از ۵۰ تا ۱۰۰ سال و در صورت تکرار به جزای نقدی يک ميليارد ريالی محکوم خواهند شد.در صورت تکرار برای بار سوم،فرد متخلف به ۱۳۸۳ ضربه شلاق محکوم ميشود.

*****

چند نکته:

از بس تایپ کردم حسابی خسته شدم31.gif.ديگه واسه نوشتن چندنکته انرژی ندارم باشه واسه بعد!!!!!10.gif07.gif

 

/ 45 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهسا(همیشه بهار )

ماهی دریا قدغن ، شوق تماشا قدغن، عطر خوش زن قدغن ، من قدغن تو قدغن .... نادر جان ميدونم مطلبت طنز هستش ولی من از اين جور آئين نامهای بی خود و بی اساس اصلا خوشم نمياد ولی اين رو بدون که همه ما در پی آزادی هستيم نه در پی .... شاد باشي دوست من.

Virus

سلام . اميدوارم كه خوب باشي . وبلاگ رايت تايم آپديت شد !‌داستاني با عنوان « سايه اي در پشت سر » .... ( .... تاحالا شده صداي نفس نفسي رو از پشت سرتون بشنوين ؟ ولي هيچ كسي در نزديكي شما نيست ! تا حالا شده صداي پايي رو از پشت سرتون بشنوين و با تمام تواني كه دارين از محدوده دور بشين ؟ تاحالا تماس نفس هاي گرمي رو پشت گردنتون احساس كردين ؟! .... ) براي خوندن داستان به آدرس زير مراجعه كنيد : http://databus.persianblog.ir

shazdekhanoum

سلام...شما که خيلی سخت می گيری...ووووی....

گمشده(LOST)

در انتهاي جاده ي زندگي، كنج بيراهه ي غربت ، منتظرحضورتم...

مرتیا

این عکسه آخرشه....... ببخشید شما قبلأ با طالبان نشست و برخاست داشتید که این چیزا رو پشت هم راحت ردیف کردین؟؟؟؟

kian

سلام نادر جون خوبی؟بابا اينکاره خيلی حال داد باحال بود.نترس همش حقيقی ميشه بيا پيشم ديگه بی وفا