آن شب رويايی

ما مدتها پيش قصد داشتيم يک داستان غيراخلاقي بالاي ۱۸ سال در وبلاگمان بنويسيم ولي تعدادي از کوچولوهاي زير ۱۸ سال مدام شيطنت نموده و تلاش داشتند تا داستان مذکور را بخوانند پس از رايزنيهاي فراوان،قرار شد اين افراد از مطالعه داستان ما صرف نظر کنند.لذا ما با خيال راحت اين داستان را در وبلاگمان قرار ميدهيم:


اين داستان کاملا غيراخلاقي است.چنانچه کمتر از

۱۸ سال داريد لطفا از مطالعه آن خودداري کنيد:


آن شب در خانه تنها بودم که بي اختيار به ياد اندام داغش افتادم04.gif.دلم لرزيد و فکر آن گرماي دلچسب و مطبوع مرا به ياد گذشته ها انداخت.يخچال را باز کردم و کمي کره و مربا برداشتم و خوردم تا شايد با اينکار فراموشش کنم اما نتوانستم.تلويزيون،راديو و روزنامه هم نتوانست مغزم را از فکر کردن به او باز دارد.چاره کار را در اين ديدم که به سراغش بروم.
هميشه از چيزهايي که سهل اوصول هستند بيزارم اما اينبار احساس ميکردم سهل الوصول بودنش نعمتي است.هر بار اراده ميکردم به خانه مياوردمش.
لباسهايم را پوشيدم و به دنبالش رفتم.وقتي از دور ديدمش احساس کردم که به من چشمک ميزند.بي اختيار به سمتش دويدم.در ازاي مبلغ ناچيزي تصاحبش کردم.داغ داغ بود.از فرط هيجان به شدت در آغوشش گرفتم.نگاههاي متعجب و تمسخرآلود اطرافيان،مرا به خود آورد.دوست نداشتم در حضور غريبه ها کاري به کارش داشته باشم.هنوز در آغوشم بود و گرماي وجودش انگار زندگي را در رگهاي من تزريق ميکرد.
سر کوچه که رسيدم احساس کردم هيچکس ما را نمي بيند.همه جا خلوت بود.دستي بر اندامش کشيدم.هنوز داغ بود32.gif.خواستم ببوسمش10.gif .حرارتش چنان بود که لبهايم را سوزاند.احساس کردم لبم تاول زده است.اما چنان عطر دل انگيزي داشت که نمي توانستم از آن جدا شوم.ترسدم کسي شاهد معاشقه ما در خيابان باشد.به همين جهت داخل خانه آوردمش.
داخل خانه که رسيدم به سرعت لباسهايم را درآوردم و کنارش نشستم.آماده بودم براي رسيدن به اوج لذت.
مدتي بعد من در اوج لذت بودم و دوست نداشتم کسي حتي براي يک لحظه در اين لذت با من شريک باشد.تمام وجودش را براي خودم ميخواستم.با ولع هر چه تمامتر ميخوردمش و لذت ميبردم.
آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآه!!!چه لذتي دارد خوردن بربري داغ در يک نيمه شب سرد زمستاني!18.gif

هـر که خواهــد تاج و تخــت سروري   مي خـــورد هرروز و هر شب بربري04.gif
بربري يعني غـــــــذاي جسم و جان   بربري مي بخشـــــــــــد انسان را توان
بنده مجنـــــــون،بربري ليلاي مـــــن   بربري يــــــــــــعني هـمه دنياي مــــــن
مي خــورم مــن بربري را روز و شب   در فراقـــــــــــــــش مبتلايــم من به تب
روي حرفــــــــــم با تــو باشــد بربري   خوشـــــــگلي تو! نــازنيني! دلبــري!!!
دل بـه عشق روي ماهــت بسته ام   بـــي تو مــن از کل عالم خسته ام07.gif
اي شـلخته خوانـده ام من در کتاب   بربري خوردن بســـــي دارد صواب09.gif 
*****


چند نکته:


۱- از اينکه وبلاگ من امروز از حالت بهداشتي و پاستوريزه بودنش خارج شده شديدا معذرت خواسته و طلب عفو بخشش نموده و از اينجور صحبتا!!!به خدا بعضي وقتا آدم نميتونه خود سانسوري کنه.

۲- وقتي Emailهاي خودمو چک ميگردم واقعا غافلگيرشدم.امسال خواننده هاي اين وبلاگ و دوستان خوب وبلاگنويسم با greetingهايي که برام فرستاده بودن حسابي شرمندم کردن.ممنونم از همه اين عزيزان.مخصوصا از سمن خانوم که مثل سال پيش اولين greetingرو از ايشون دريافت کردم.

۳-تا سيزده بدر فکر نميکنم بتونم آپديت کنم.سبزه گره زدن يادتون نره.ايشالا که بختتون وا ميشه.بخت من يکی با سبزه که هيچی فکر کنم با درخت گره زدن هم وانشه!!!

/ 70 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پائیزآبی

به خاطر توصيه های اکيد جنابالی مبنی بر ۱۸+ بودن مطلب ذيل بنده به علت فاقد شرايط بودن اینجانب به شما اطمينان می دهم که مطلب شما را مطالعه نکرده و اون کامنت قبلی به خاطر اين می باشد که چون از اون لحاظ (منظور همون کانال۲و اين حرفاس ) بنده فقط کلمه براق بربری به چشمم خورد و منجر به شکل گرفتن کامنت ذيل گشت / وسلام !!!

farzaneh

تو ديگه لز کجا پيدات شده؟

نوشین 17

سلام متشکرم ازتون وخوشحالم ازاينکه با وجود مشکلاتی که دردنيای واقعی برام پيش اومده حداقل چندتا همسايه خوب مجازی بيشتر واقعی دارم که هميشه کمکم کردن طی يکسال واندی وبلاگ نويسی درسهای زيادی گرفتم اتفاق های زيادی برام افتاد حتی باعث شد خيلی قويتر به جنگ مشکلات برم ...نميدونم همه چيز توی دنيای واقعی به يکباره روسرم خراب شد دوست ندارم از غمهام برای دوستانم بنويسم ...به اميد خدا با يه اميد دوباره برميگردم خيلی زياد به کمک اطرافيانم احتياج دارم ....

farzanehmoradi

خوب به سلامتی پيدات شده ؟مبارکه بگم يا

ساغر چرت و پرتی

سلام خوبی ؟؟؟ خيلی بابا بامزه بود کلی حالشو برديماااااااااااا....... گفتم اين بچه هم وبلاگش سکسی شد...

سمن

نادر جان سبزه گره زدن کار خودشو کرده که پيدات نيست؟؟

azadeh

نادر تو هميشه کارت حرف نداره

virus

خيلی باحال بود !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kian

kheli bahal bod hal kardam:d