بازگشتی دوباره

شيخ شلخته در محکمه!!!

شيخ ما در راهی ميرفت.پريرويی شيخ را پرسيد:«آقا ببخشيد ساعت چنده؟!!» شيخ گمان برد که ميل اين پريروی در وی فتاده و عاشق کمالات و جمالات شيخ شده است32.gif.پس شيخ ما عنان از کف بداده و دل در گرو عشق آن پريروی نهاد و آتش عشق آنچنان بر وی مستولی گشت که بناگاه خود را به نزديک پريروی رسانيده و بوسه ای بر گونه اش زد10.gif!!!

چون شيخ اين بکرد،غلغله ای در شهر به پا خاست و دخترک نيز جيغی از خود منتشر نموده آنگاه تلفن همراه خويش را برداشته و شرح ماوقع را با پليس ۱۱۰ در ميان نهاد.

شيخ را دست بسته راهی محکمه نمودند.قاضی گفت:«يا شيخ!هيچ شرم نبود تو را آنگاه که با اين محاسن سفيد و در ملا عام بوسه بر گونه دختری نهادی؟»

شيخ گفت:«يا قاضی!گناه من چيست که اين دخترک در ملا عام نسبت به من ابراز علاقه کرد؟26.gifبی شک اگر در مکانی ديگر اينکار به عمل ميامد پاسخش شايسته تر ميدادم18.gif!!!»

قاضی خشمگين شد و دستور داد که شيخ را ۸۰ تازيانه بزنند تا تاديب گردد.شيخ گفت:«ايهاالقاضی!عرف است که در قضاوت،وقتی ضارب آسيبی به مضروب ميرساند،مضروب نيز بايد آسيبی به همان شدت و به همان شيوه بر ضارب وارد کند که اين عمل را قصاص نامند.من بر گونه اين پريروی بوسه ای زدم.اگر وی از اين امر ناخشنود است عدالت ايجاب می نمايد که به همان شيوه پيش من آمده و با اوسه ای مرا قصاص نمايد09.gif!!!»

اين حکمت شيخ،تحسين قاضی و ساير حضار را برانگيخت35.gif.پس قاضی حکم به قصاص داد و دختر نيز با شيخ آن بکرد که شيخ با وی کرده بود04.gif.پس شيخ شلخته چنين گفت:

يک بوسه گرفتم من،صد بار قصاصم کن   هستم پر وجدان درد،از درد خلاصم کن

********

چند نکته:

۱-از ابتدای سال،درگير بيماريهای مختلفی بودم.مخصوصا اين اواخر سردرد های شديدی به سراغم اومده بود که رمق برام باقی نزاشته بودن.با اينکه دلم برای وبلاگم خيلی تنگ شده بود اما چنان حالم نامناسب بود که حتی نمی تونستم پشت سيستم بشينم.الان ميشه گفت کمی بهترم.البته با اين چيزايی که توی وبلاگها ديدم کمی ضد حال خوردم.با خبر شدم دوست خوبم محمد در بستر بيماريه.براش آرزوی بهبودی دارم.نوشته های نازنين رنگ و بوی غم به خودش گرفته.شقايق حرفهاش مثل هميشه نيست و نوشين۱۷ هم که با وبلاگنويسی خداحافظی کرد.از خدای بزرگ ميخوام که مشکلات اين عزيزان و همه دوستای خوب ديگه خيلی زود برطرف بشه.

۲-حداقل در ميان اينهمه اخبار تلخ،يک خير خوب هم شنيدم و اون خبر ازدواج يکی از قديميترين خواننده های اينجا(پريسا خانوم) بود که هميشه با اسم دنيا برام کامنت ميگذاشت.برای اين دوست گلم آرزوی خوشبختی دارم.

۳-راستی يک وبلاگ نويس ديگه هم تو وبلاگش حرف از خداحافظی زده و اون کسی نيست جز عالمتاج خانوم که از اون فيمينيستهای دويست آتيشه بود و کرکری من و ايشون کلی سوژه بود واسه وبلاگهامون.الهام خانوم اگه بری جنبش فيمينيستی زنان ملاقه به دست شکست ميخوره ها!!!

۴-نيکی عزيز که معمولا با نام يک شاعر گمنام در وبلاگم کامنت ميگذارند از جمله خوانندگان دقيق و نکته سنجی هستند که گاهی اوقات جوابيه هايی نيز برای مطالب من ارسال می کنند.در مورد نوشتن مطالب غيراخلاقی در وبلاگ من،ايشان متن زير را برايم فرستاده اند:

يا حق! 
 جناب آقای رياست محترم جمهوری حزب جوانان زير آفتاب با عرض پوزش فراوان از نامه شديداللحنی که برای شما سند ميکنم  بايد عرض کنم که به علت مشاهده شورشهای غير اخلاقي جلسه پيشين حزب و همچنين تاثيرات تحريکات غير اخلاقی اين شورشها بر آرای محرک اعضای سياسی-فعال-حزب گرای حزب جوانان زير آفتاب وتاثيرات بسيار سوء اين شورشهای غير اخلاقی . مجلس شورای نظارت بر احزاب  مجبور به اخذ تصميم قاطعي برای جلوگيری از شورشهای سکسی-سياسی-بربری و برخورد جدی با عاملان آن ( منظور خود شما ست) شده است . که از خوشبختی ابلاغ اطلاعيه به شما به شخص ما مرجوع شده است که بدينوسيله  اعلام مينمايم‌‌  : ؛جناب آقای نادر جديدی رياست محترم جمهوری جوانان زير آفتاب
شما بنا به دلايل خوانده شده و اخذ تصميم مجلس شورای نظارت بر احزاب  محکوم به ۲۰۰ ماه بلاگ نويسی با خط خوانا و پرداخت وجه۵۰۰،۰۰۰  مطلب طنز ويراستاری نشده خفن به اعضای حزب و همچنين پاسخ به سوالات غير اخلاقی اعضای نسبتاْ محترم مجلس شورای نظارت بر احزاب  ميباشيد . جناب آقای نادر جديدی  آيا برای آخرين دفاعيه خود  حرفی داريد؟  خيلی خوب پس ميتونين برای اجرای حکم  تشريف ببرين. از پاسخ دادن به سوالات غير اخلاقی اعضای  نسبتاْ محترم مجلس شورای نظارت بر احزاب شروع کنيد.؛  !
dar zemn az didan in name dar blogetoon kheili khoshhal misham . motshakeram niki!
 
۵-دعا کنيد حالم بهتر بشه که باز بتونم اينهمه وراجی کنم!!!07.gif10.gif
/ 71 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
mona

ممنون ازتون .سعی می کنم بعد از ۲ ماه با دست پر برگردم و مثل قبل هميشه منتظر مطلب های جديد و زيباتون باشم!!! اما از اين دفعه نظر هم می دم !!D: اميدوارم که زودتر خوب بشيد و نوشتن رو از سر بگيريد که همه منتظرشون هستن! موفق باشيد!

raha

ايشالله زود خوب شی .

sharareh/amin

سلام، به وبلاگم که فرق کرده سر بزنيد خوشحال ميشم

shimikaa

سلام.من برگشتم.می دونم خيلی ديره.ولی هر سنگی بخوای می تونی سفارش بدی.

martia

خداوند شفای عاجل عنايت فرمايد... آمين..........

سمن

کجايی نادر جان؟؟؟؟؟؟

lili

salam nader jan khobi ghashang bod manke kheyli lezat bordam omidvram har che zodtar khobe khob shi khob karhaye binamosi ham ke kardy man to ro mibinam dige bashe bezare begam....... mofagh bashy khodanehhdar

kamyar

سلام. نوشتت خيلی جالب بود. موفق باشی.