شلخته کانديدای رياست جمهوری

در پی درخواست اقشار مختلف مردم غيور و هميشه در صحنه14.gif و اصرار سران جناحهای مختلف سياسی جهت حضور رييس جمهور شلخته در انتخابات آينده رياست جمهوری،ايشان با ارسال پيامی به طوررسمی وارد عرصه انتخابات شدند.متن پيام بدين شرح است:

ملت بزرگ،گنده و غول پيکر سلام04.gif

درخواستهای زياد و التماسهای فراوانتان09.gif موجب گشت تا اينجانب شلخته عليرغم ميل باطنی و تنها جهت انجام وظيفه و احترام به خواست شما در انتخابات حاضر شوم16.gif.اينجانب طی اين نامه و بطور رسمی،حضور خويش در صحنه انتخابات را اعلام نموده و اميدوارم بار ديگر با رای دادن به من،شعور رو درک بالای سياسی خود را نشان داده و مشت محکمی بر دهان ياوه گويان بزنيد.لازم به ذکر است کسانی که مشتشان را محکمتر بکوبند به اردوی انتخابی تيم ملی مشتزنی راه خواهند يافت!18.gif

                                            والسلام عليکم ـ رييس جمهور هميشه محبوب شلخته!26.gif

به دنبال ارسال پيام فوق،جمع کثيری از احزاب،تشکلها و گروههای سياسی از کانديداتوری شلخته حمايت کردند.حزب جوانان زير آفتاب،سازمان شلختگان بدون مرز،اتحاديه انجمنهای مهدکودکيها(دفتر تحکيم پوشک)26.gif،گاوچرانهای مقيم مرکز و هيات کارتن خوابهای کوچه و بازار از جمله اين تشکلها می باشند.

اتحاديه کله پزان،صنف جگرکيها و سازمان کفتربازان نيز حضور شلخته در عرصه انتخابات را نعمتی بزرگ خواندند.

جامعه مشروطيت دانشجويی و مجمع مشروطيون دانشجو03.gif با صدور بيانيه مشترکی،شلخته را اصلح ترين فرد برای انتخابات رياست جمهوری ناميدند.

ساعاتی پيش شبکه های خبری «بی بی سي» و «بی بی چهل» تصاويری را از شادی و پايکوبی مردم بعد از اعلام نامزدی شلخته مخابره کردند.اين افراد با تجمع در ميادين اصلی شهر شعار ميدادند:«مثل تو پيدا نميشه دلبری    شلخته جون از همه دل میبری!!!» و گروهی نيز فرياد ميزدند:«شلخته جون تو ماهی/فدات بشيم الهی!»

شلخته در گفتگويی اختصاصی با شبکه تلويزیونی بين المللی SHALAKHTEH TV در پاسخ به اين سوال که چه برنامه هايی برای دوران نامزدی دارد ابتدا کمی تا قسمتی غيرتی شده12.gif و با صدای بلند اعلام کرد:«مگه شما خواهر مادر نداريد؟چرا در مسايل خانوادگی ما دخالت می کنيد؟» وی سپس با حرکتی که مملو از قر بود! 35.gifچنين گفت:

نامــــــــــزدمو بديد برم!   ميخوام که قربونش برم
عاشـــــــــــــقشم ديوونه شم   از صبح تا شــب در خونه شم
 نامزدمـــــــــــه ميخوامش   دنبالشـــــــــم می پامش
هر چی دارم تو دنيــــــــــــا   ميخوام بشه به نامش04.gif

آخرين اخبار در مورد کانديداتوری شلخته به زودی اعلام خواهد شد.منتظر باشيد!!!10.gif07.gif23.gif

 

/ 32 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آرشام--وبلاگ گروهی بن بست--

سلام . ما هم تو رو می خايم .ههمه تو رو می خان :(( آق نادر در ربطه با وزرات هم بنويس (مثل سال پيش) من هم بزار وزير امور دختران و پسران . راستی من قالبمو عوض کردهم ی سری به من بزن . بايد لينک خيلی ها هم اضافه کنم که شما هم جزش هستين :X بای

تارا از کلبه ی عشق

اولين باره که ميام اينجا و به شما رای ميدم تو هم به کلبه من بيا و نظر بده..منتظرتم

حامي

سلام ... ميخواستم خبر از يه قرار در بازارچه خيريه پيام اميد به نفع كودكان بي سرپرست و نيازمندان بدم جهت كسب اطلاعات بيشتر به بلاگ قرار مراجعه كنيد .

tanha

سلام...خسته نباشيد....وبلاگ خوبی داريد...قشنگ بود...خوش و سبز باشيد

saghi

برو جلو داريمت.

rahil

اسپانسر تخم مرغ گوجه گريمور جراح زيبايی خريداريم

کاپیتان آریا

به نمايندگی از طرف نيروی هوايی بلاد کفر (آمريکا) حمايت خودمونو اعلام می کنم. (چشمک) شلخته! شلخته! حمايتت می کنيم.

elnaz

سلام شلخته جونم واولين بارمه ميام اينجا.......خيلی باحالی .......دارمت برو دارمت...هميشه دوس دارمت... قربون شلختگيت :الناز

تو هم برای خودت دنیایی داری ها؟