شلخته و حقوق زنان

از آنجاييکه لازم است نامزدهای رياست جمهوری ديدگاههای خود را در زمينه مسايل مختلف اعلام نمايند تا ملت با آگاهی بيشتری در انتخابات حاضر شوند لذا اينجانب شلخته از امروز با حضور در مجامع و محافل گوناگون،در مورد مسايل روز سخنرانی خواهم نمود تا ملت هر چه بيشتر به بنده رای بدهند04.gif!

لازم به ذکر است که متن زير برای روز ۸مارس(روز جهانی زن)آماده گرديده بود که بدليل مشکلات عديده،با ۱۶ روز تاخير در اين وبلاگ درج ميگردد08.gif.

سخنرانی رييس جمهور شلخته در جمع زنان

موضوع سخنرانی:حقوق زن

با سلام خدمت تمامی بانوان عزيز علی الخصوص کاندوليزای عزيز و خوشگلم07.gif.
بحث امروز ما حقوق زن می باشد.کلا زن هميشه خوب است مخصوصا در زمان انتخابات که ما نياز شديدی به کسب رای داريم.در چنين مواقعی بايد ارادت خود را نسبت به زنان اظهار نماييم.اصولا زنان به دو گروه طبقه بندی می شوند:۱-زن حقيقی ۲-زن حقوقی

زن حقيقی به آن دسته از زنان اطلاق می شود که خانه دار بوده و نظافت،پخت و پز و رتق و فتق امور منزل را بر عهده دارند.اين زنان در گذشته کدبانو ناميده می شدند.زن حقيقی از بهترين نوع زنان در طول تاريخ بوده و خواهد بود.ماسفانه با صنعتی شدن جوامع و افزايش هزينه ها و مشکلات زندگی،نسل اينگونه زنان در حال انقراض می باشد09.gif.خدا بيامرز پدر بزرگ ما از طرفداران سرسخت زن حقيقی بود و هميشه می گفت:«زن حقيقی زنی هست که هميشه بوی پياز داغ و قرمه سبزی بده!26.gif»

گروه دوم زنان حقوقی هستند.زنان حقوقی افرادی هستند که سر کار ميروند و حقوق می گيرند.اصولا حقوق زن يکی از مسايلی است که من شخصا احترام زيادی به آن قايلم و هميشه و همه جا حاضر به دفاع از حقوق چنين زنانی هستم البته به شرطی که حقوق مذکوررا مستقيما به حساب بانکی شوهران خود واريز نمايند18.gif.

در اينجا لازم است عرض نمايم که نه تنها من بلکه تمامی اطرافيان بنده اهميت خاصی برای زن و حقوق وی قايل هستيم.دوستی دارم که طرفدار پر و پا قرص حقوق زنان است.وی دليل اين علاقه را پايين بودن سطح حقوق و مزايای خود اعلام کرده است.اين دوست ما چند روز پيش می گفت:«به دليل نيازی که به حقوق زن خود دارم از گل نازکتر نمی توانم به او بگويم و هميشه مجبورم ناز او را بکشم».دوست عزيز ما همچنين اعلام کرد:«از بس به ساز اين زن رقصيده ام خسته شده ام اما به خاطر حقوقش مجبورم تحمل کنم!17.gif»

ناگفته نماند که پدر ما هم از طرفداران حقوق زن می باشد.ايشان هميشه می فرمايند:«ای فرزند بايد همسر آينده ات شاغل و دارای حقوق کافی باشد.در غير اينصورت امرار معاش مشکل بوده و مانند بنده دچار مشکلات خواهی شد02.gif».

پس از توصيه های آقای پدر بود که بنده در بين زنانی که می شناختم به تحقيق و پرس و جو پرداختم و متوجه گرديدم که در ميان آنها،کاندوليزای خوشگل و ملوس من10.gif حقوق ماهيانه فراوانی دارد.لذا شديدا به حقوق وی علاقمند گرديدم.البته در همينجا و از همين تريبون به صورت رسمی اعلام می نمايم که هر زن ديگری با حقوق بيشتر از کاندوليزا سراغ داشتيد اعلام نماييد تا ما مراتب ارادت خود را به حقوق وی ابراز نموده و در عشق خود نيز تجديد نظر نماييم.

رييس جمهور هميشه محبوب:شلخته

*****

۱-عيد نوروز و سال نو رو با ۴روز تاخير خدمت همه دوستای گلم تبريک ميگم.اميدوارم سال جديد برای همه شما دوستان نازنين سالی پر از خوبی و خوشی و موفقيت باشه.تک تک شما دوستان نازنين رو می بوسم و از اينکه به اين وبلاگ هم سر ميزنيد و برای خوندن اين نوشته ها وقت ميزاريد ممنونم.

۲-از دوستان خوبی که با آفلاين،ايميل يا تلفنی و حضوری عيد رو تبريک گفتن ممنونم.شرمنده که نتونستم به تک تک دوستان جواب بدم.هيمنطور شرمنده که موفق نشدم در تبريک سال نو پيشدستی کنم.يک تشکر ويژه از سمن خانوم بايد بکنم که برای سومين سال متوالی اولين greeting رو فرستاد و حسابی خجالت زده شديم.

۳-مدتهاست که يکی از خواننده های خوب وبلاگم منو از خودش بی خبر گذاشته.نيکی خانم(يه شاعر گمنام) که با دقت خاصی نوشته های منو می خوند و نقد ميکرد مدتيه ديگه به اين وبلاگ سر نميزنن.اما منکه خيلی به نظرات و نقدهای ايشون نياز دارم.داشتن چنين خواننده فهيم و خوب برای من واقعا غنيمت بود.سال نوی شما هم مبارک نيکی خانم.

۴-يک وبلاگی در دست احداث هست که نويسنده محترم آن فعلا قصد دارن گمنام باشن.اما من توصيه می کنم وقتی اين وبلاگ افتتاح شد! حتما بهش سر بزنين.

/ 12 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
امیر حسین

شرمنده اشتباهی غلط شد همون تیری زن زلیلی به اسم دموکراسی بزار راستی بویه بادا بادا مبارک بادا میاد نادر شیرینی رو کی می خوریم ؟؟؟؟؟؟ (منظور گذينه ۳ بود)

سعید پوردلیر

خيلی باحال مينويسی دمت گرم .

بریر حسینی سعادت

salam. ba ma tabadole link mikonid? www.karaneh.net agar hazer be tabadole link bodid addrese site khod ra baraye ma befrestid

behrang

سلام.دوست من..راستش کامل هنوز نخوندم..رسمه اول هر جا می رن اول سلام.بعد ...حتما می خونم..تو هم دوست داشتی سر بزن

mirzaabenevis

سلام نادرووووووووو چطوری برات پيدا کردم فاطمه المحدثه اللادن خوهر سومی عموينی(همون بن لادن) ماهی خدات ميليون دلار در امدشه فقط يه مشکل داره سيزده تا شوهر داشته ۷ تارو دار زده ۳تارو تير بازون کرده ۵ تارو هم سنگ سار

فرزین

سلام.احوال شريف؟ سال نو مبارک. تو به بلاگ نازنين من سر نزن. منم عمرنات به تو و به اون حزبت رای بدم.

koli

سلام.راستش خيلی بی مزه مينويسی!!!من ۱ پيشنهاد دازم واست:تو لينک وب لاگ منو بذار تو وب لاگت بعد تعداد بازديد کننده هات بيشتر ميشن چون ما خيلی با حاليم!!!در ضمن ما به عنوان دومين وب لاگ برتر سال انتخاب شديم پس بيا ۱ سر بزن تا بفهمی طنز يعنی چه!!!!!!!!!!! برادران کولی

koli

سلام شلخته جون!!!کامنتتو خوندم.اون مورد رو هم زير سبيلی رد کن!!!

سمن

بابا بازم که شرمنده کردين!وظيفه ام بوده:)ايشالله تو اين سال زن بگيری از دستت راحت شيم!:))

الهام

و عالم تاج خانوم جون از کدامين دسته است:)