بازارچه خیریه

خیلی مهم و فوری

دوستان عزیز همانگونه که اطلاع دارید روز جمعه ۲۱ آذرماه بازارچه خیریه ای برای کمک به مهرانه تشکیل خواهد شد.من و دوستان خوبم امیر و بهمن پس از صحبتهای مفصل با مسولان بازارچه،غرفه ای تحویل گرفتیم تا اجناس قابل فروش و هنرهای قابل عرضه خود را در این غرفه ارایه دهیم.با توجه به اینکه شخصا هیچ هنری ندارم لذا از تمام شما خوبان عاجزانه درخواست می کنم که کمکمان کنید تا غرفه ای پربار در این بازارچه داشته باشیم.

غرفه به نام وبلاگنویسان رزرو شده و در واقع متعلق به همه وبلاگنویسان است.و هر اندازه که آبرومندانه تر غرفه داری کنیم بیشتر باعث سرافرازی وبلاگنویسان خواهد بود.

کارهایی که تا کنون به ذهن ناقص ما خطور کرده فروش هاست و دومین،عرضه نرم افزارهای مختلف،چاپ و توزیع بروشورهای گوناگون و ... می باشد که البته تا این لحظه هیچ اقدام عملی در این زمینه انجام نداده ایم.

پس لطفا کمکمان کنید.ممنونم.

آدرس و محل برگزاری بازارچه:

تهران - شهرک غرب - ابتدای ایران زمین - کانون فرهنگی قدس

از ساعت ۱۰صبح الی ۸شب

/ 44 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پيشي خانم

سلام،آخي بالاخره بهتون لينک دادم!! حيف که تهران نيستم اون موقعه، واگرنه،مي آمدم!!قبلا همه خيريه هاشونو ميرفتم.

احسان(پسرایرونی)

سلام چاکر.... بابا داش نادر ما که گفتيم پايه ايم :) خوش باشی . فعلا بای بای

لولك ( روابط عمومي كابينه )

سلام ..... تقريبا تعدادی که قطعی کرده بوديم داره پر ميشه ....... برای همين حتما بايد ايميل بزنيد تا دير نشده ....... در ضمن اگر تعداد زياد شد ممکن است قرعه کشی کنيم :) . موفق باشيد .

علامت تعجب

با عرض شرمندگی من از اينجا هيچ کمکی نميتونم بکنم . فقط اميدوارم موفق باشيد!

م ی ث م

سوگولی از ستاره ها از اسمون ميباره..........لنگی اينو خوب ميدونه استقلال قهرمانه.به اميد پيروزی های پياپی تيم استقلال.به من هم سر بزيد لطفآ.

عالم تاج خانوم

ايول به اين کاراتون ايول به حوصلتون اما امان از درس از بدبختی!!!!! خوش به حال اونايی که با شما همکاری ميکنند............

تاریخ شفاهی

سلام . گزارشم رو با لينک عکسا نوشتم . خوشحال ميشم بخونی و اگه خواستی لينک بدی . سيو می کنم نوشته ات رو . اگه عين اين نظر رو چند جا ديدی تعجب نکن .