سخنرانی رييس جمهور شلخته در مورد غنی سازی اورانيوم و غيره!

با توجه به اینکه اینروزها احساس وظیفه از اهم امور محسوب میگردد و قاعدتا کسانی که دچار احساس وظیفه می شوند باید در انتخابات ریاست جمهوری کاندیدا شوند04.gif لذا اینجانب «شلخته»که شایستگی خود را بارها و بارها در عرصه های داخلی و خارجی اثبات نموده ام نامزدی خود را در انتخابات مذکور اعلام کرده و از آنجاییکه مردم باید با دیدگاه نامزدها در مورد مسایل گوناگون آشنا شوند قصد دارم افکار و اندیشه های ناب خود را در زمینه های گوناگون منتشر نمایم تا شما با آگاهی و شناخت بیشتری به من رای بدهید!در این مجال میخواهم کمی تا قسمتی در مورد فناوری هسته ای و غنی سازی اورانیوم سخنرانی بعمل آورم!!!

سخنرانی رييس جمهور شلخته درمورد غنی سازی وغیره!


دوستان،عزیزان،سروران،ورزشکارن،دلاوران،نام آوران سلام!همانگونه که مستحضرید غنی سازی در روزهای اخیر بحث داغ محافل گشته است.اصولا ما غنی سازی را بسیار می پسندیم گرچه انواع آن مختلف است.یک نوع آن که همان غنی سازی حسابهای بانکی و گاوصندوقها می باشد.بنده ارادت خاصی نسبت به این نوع غنی سازی دارم14.gif.شاعر هم در این مورد گفته است:«بیا غنی ساز کنون هر دو جیب   گرچه گهی با کلک و گه فریب»
نوع دیگر غنی سازی هم از نوع اورانیوم می باشدکه استکبار جهانی و عواملش گیر فراوانی به آن داده اند.لازم می دانم خدمت این مستکبران بی پدر و مادر عرض کنم مردان حسابی!شما مگر خودتان اورانیوم غنی سازی شده ندارید که چسبیده اید به این اورانیومهای فقیر و بدبخت و بیچاره ما؟اورانیومهای ما هم بالاخره نیاز به نان شب دارند.نباید با شکم گرسنه زندگی کنند.ما اورانیومها را غنی سازی میکنیم تا بتوانند مایحتاج خودشان را تهیه نمایند!

بحث دیگری که امروزه مطرح است در مورد تولید آب سنگین می باشد.خدا رفتگان شما را هم بیامرزد.این پدر بزرگ ما همیشه میگفت سنگینی و وقار مهمترین چیز برای افراد است04.gif.توصیه میکرد ما همیشه سنگین باشیم.البته با این گوشتهای یخزده و ماستهای آبکی و پنیرهای تقلبی،سنگین شدن کار مشکلی است.خود آن مرحوم بیش از اندازه سنگین بود.دلیل آن میتواند مصرف بیش از اندازه روغن حیوانی باشد!اخیرا مد شده که خانمهای جوان رژیمهای لاغری می گیرند.من از همینجا اعلام می کنم این رژیمها،عموما دست نشانده غرب و استکبار بوده و فاسد و خودکامه می باشند18.gif.رژیمهای مذکور با دموکراسی و آزادی و گفتمان هم میانه ای ندارند.

آب هم به نوبه خود اگر سنگین باشد بهتر است.می گویند آب رفته به جوی برنمیگردد.خب وقتی آب سنگین باشد اصلا جایی نمی تواند برود که دوباره بخواهیم آن را برگردانیم!در ضمن چون آب سنگین قادر به حرکت نیست با مشکل کم آبی هم مواجه نمی شویم.09.gif

اگر بخواهیم مباحث ذکر شده را با دید کلی تری نگاه کنیم به بحث فناوری هسته ای میرسیم.به اعتقاد من استفاده از فناوری هسته ای باید صلح آمیز باشد.مثلا می شود با یک هسته آلبالو یک باغ آلبالو ایجاد کرد.این یعنی فناوری صلح آمیز.ضمن اینکه هسته بعضی میوه ها بسیار خوردنی می باشد.مثلا همین هسته زردآلو از خیلی چیزهای دیگر خوشمزه تر است.من توصیه اکید می کنم که بروید هسته زردآلو بخورید.البته سر هسته خوردن با دوستانتان درگیر نشوید که زبانم لال جنگ هسته ای پیش نیاید03.gif.
متاسفانه بعضی افراد استفاده صلح آمیز از فناوری هسته ای نمی کنند.مثلا هفته گذشته بچه های همسایه با هسته خرما بر سر و کله همدیگر می کوبیدند.یک جنگ تمام عیار راه افتاده بود.یکی از این هسته ها به چشم رفيق ما اصابت کرد.خدا را شکر مساله چندان حاد نبود و با مراجعه به پزشک حل شد اما هزینه ایجاد کرد.کلا استفاده از فناوری هسته ای برای هر فرد،ملت و کشوری هزینه بر می باشد.

به امید استفاده صلح آمیز از فناوری هسته ای برای تمام مردم جهان.بنده فرمایشات گهربار و مفید خود را در همینجا به پایان رسانده و تا سخنرانی بعدی از محضرتان مرخص میگردم.01.gif

*****

وقتی آدم حوصله هيچکس و هيچ چيز رو نداره به کجا بايد پناه ببره؟02.gifاحساس می کنم حال و روز پريشانی که دارم حتی روی نوشته هام اثر گذاشته.زمانی خودم هم برای نوشته هام می خنديدم و از خوندنشون لذت می بردم.به اين نوشته و چند نوشته آخرم که نگاه می کنم از خودم می پرسم:«پسر اين نوشته ها مال کيه؟اينا که ارزش خوندن نداره!» و بعد خودمو دلداری ميدم و ميگم:«درست ميشه!دوباره همون نادر سابق ميشم با همون نوشته ها!»34.gif
دليل اينهمه خستگی و کلافگی رو نميدونم.يا شايد دوست دارم حتی از خودم هم پنهان کنم.خيلی سخته آدم با خودش هم رو راست نباشه!شايد دليل همه اين دلتنگيهام حرفهای ناگفته ای باشه که توی دلم جمع شده.

وسط اينهمه مشکلات و درگيريها،وقتی خبر يکی شدن دو دوست خوب و مهربون رو ميشنوی احساس خوبی بهت دست ميده.شيدا و پيام عزيز صميمانه ترين تبريکات منو پذيرا باشيد.35.gif

در ضمن واجب شد خبر ازدواج دوتا دوست وبلاگنويس ديگه رو هم افشا کنم.باشد که درس عبرتی باشد برای سايرين!سرکار خانوم مرتيا وزير امور خارجه اينجانب رييس جمهور شلخته با جناب آقای مريخی وزير امور تحقيقات فضايی اينجانب وصلت نمودند.ما از ازدواج اين دو دوست خيلی خيلی خيلی خوبمان بسی خرسنديم.و مراتب تاسف را از اينکه نتوانستيم در مراسم ازدواجشان شرکت کنيم اعلام مينماييم.

مرتيای عزيز و مريخی نازنين برای شما آرزوی خوشبختی ميکنم35.gif.

راستی امروز تولد وبلاگ يکی از دوستای خوب من هم هست.وبلاگ مهسای مهربون امروز دوساله شد.مهسا جان تولد وبلاگت مبارک01.gif

/ 27 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آرمین گیله مرد

سلام ... عجب سخنی، آدم به هوس می افتد از حساب بانک تا گاوصندوق و اورانیوم را غنی کند تا صلح و عدالت در جهان بیشتر شود ؛-) ... وقتی حوصله هیچکس را نداری میتوانی به تنهایی پناه بری اما اگر حوصله هیچ چیز هم نداشته باشی گرفتاری هست چونکه درتنهایی هیچ چیز نکنی حوصله ات سر میرود اما وقتی حوصله نداشته باشی نمیتواند سر برود .. عجب پارادوکسی شد!!!! خودم گیج شدم!

امیر حسین

بنگاه عروسی از این حرفا راه انداختی خوب دیگه این داستان مذاکرات هسته ای باید ختم به خیر می شد تو هم باعروسی ختم الخیر کردیش

مهسا ( همیشه بهار )

بالاخره وبلاگت با من آشتی کرد و منم تونستم اينجا کامنت بذارم ... مبارکشون باشه يه عالمه

مرتیا

آفرین به این میگن رئیس جمهور حرف گوش کن!

دختري از آسمان

اگه بدونی چقدر حالم بده....!!!

sadeh

سلام!نوشته هاتون خيلي عالي هستند.من كه از خوندنشون كلي لذت بردم.در مورد دوستانتون هم هميشه خوشبخت باشند.شاد باشيد.

سلامان ( خونه نشین)

قلمی دارم تراشیده از استخوان، جعبه مرکبی دارم لبریز از خون ، می نگارم بر صفحه روزگار به امید استماع یار. بلور اشکم خون خشکیده است. کلبه ای دود زده دارم که در آن می نالم ، گهگاهی هم با لبان بسته فریاد می زنم، شما هم می توانید در کلبه ما فریاد بزنید. اصلا شاید فریادهایی که تاکنون زده اید. از برای من بوده

علي

مطلب خيلي جالب بود ... موفق باشي

علي

راستي اون مطلبي رو كه در مورد سپاه اسلام نوشتي مطلب جديد من در همون مورد است ! لينك مطلبت رو هم اضافه ميكنم