نفرين نامه

در راستای اينکه ملت هميشه در صحنه کلی سراغ ما را می گرفتند و هم صدا با هم می خواندند (به سبک بنيامين بخوانيد لطفا): وبلاگ، نادر، خونه، شونه، آينه، اينترنت، تلفن، کجايی؟، مردی؟، برگرد نميای؟ نمی خوای عزيزم؟ ما برگشتيم.
البته قبل از رفتن خطاب به اين وبلاگ دائم‌الهک گفته بودم که (به سبک رضا صادقی): تيکه‌ای بودی از دلم گنديدی و بريدمت! ولی باز دلم نيومد و با چسب رازی اين تيکه رو به دلم چسبوندم. وقتی بعد از اين همه مدت سراغ وبلاگ اومدم دلم گرفت و شروع کردم به خوندن (باز به سبک بنيامين): امروز درست يک‌ماهه و شش‌روزه و بيست‌ويک‌ساعته‌ و بيست‌وپنج‌دقيقه‌است که نديدمت!
بنده در تطيلات عيد به دو سفر استانی رفتم(آذربايجان‌غربی و شرقی) و مطابق معمول هميشه در اين سفرهای استانی هزاران نفر از مردم بيهوش شدند. همچنين موفق شديم با ريختن زردچوبه در داخل خامه، کيک زرد تهيه کنيم که موفقيت بزرگی بود.

و اما...

در راستای اينکه لعن‌و‌نفرين معشوقه ها تبديل به مضمون اصلی ترانه های سال گذشته و امسال شده است، ترانه نفرين با صدای شلخته کبيری يا مجتبی شلخته ای را تقديم می کنم به تمامی عاشقان دلشکسته اين ديار:

الهی جيشش بگيــــره دربياد از درد پدرش / بره تو دستشـويی ولی باز نشه زیپ شـلوارش!
الهی که روز قرار، يک کلاغی با قار و قار / ‌‌ان بــکــنـه روی سـرت، ان بــکــنه روی ســـرش!
می‌گفتی‌شاهزاده‌من مياد بايک اسب‌سفيد/ وه که چه حالی می‌کنم وقتی سواری رو خرش
من اهل قــزوين نبودم اما چقدر دلم می‌خــواد / يه روزی از همين روزا اونجا بيافته گــذرش!
الهی که يه تار مو روی سرت پيدا نشه / کچل بشی تو مثل من، بريزه مـوهای سرش
هرچی که خر کردی منو الهی اون خرت کنه / ببينی ديگری‌به‌جات رفته شده دوست‌دخترش

***

خيلی وقته وبلاگ نخوندم. از همه جا بی خبرم. دوست دارم بشينم و با حوصله وبلاگ بخونم اما وقت ندارم. دلم برای اميد تنگ شده. راستی اين پسرعموی ما کشت از بس اصرار کرد که بهش لينک بديم. بابا بيا اينم لينک!

امروز خيلی پراکنده گويی کردم. از ايتنکه تحمل کرديد ممنون.

/ 34 نظر / 37 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ويروس

هنر با نوع دیگری از عاطفه پیوند دارد . که به والایی مربوط می شود ، نه فقط زیبایی = جوزف کمبل

rahil

اينبار خودت هک شدی؟ نيستی چرا با کاندوليزا جان رفتيد ماه عسل؟

شروين روزبه

باسلام.وبلاگ بسيار پرمحتوايی داريد.بهتون تبريک ميگم.برای تبادل لوگو در خدمتم.اگه خواستيد می تونيد جز يکی از نويسندگان جيغ و دادی هم باشيد.. موفق باشيد

مريم

بابا خيلی بی تربيتی هااااااااااااااااااااااااا!!!!!!!!!!!!!!

لورا

تو چه خوبی ننه جون خدا حذفت کنه

شميم

سلام جناب نادر جديدی بی معرفت بی معرفت بی معرفت ...خوبی؟ به سلامتی وصل شد؟....ما که چشممون به ايميل خشک شد و به وبلاگ سفيد ولی نيومدی!!! دلدردم و ديدار تو درمان من است! راستی شعر خيلی باحالی بود....خدائيش نفرينهای تو بد تر بود تا اون يکی!

جوان پیر

ای ول...مخصوصا پست قرار بزرگ وبلاگنويسان !...با اسنکه کمی از تاريخ گذشتس ولی دلچسبه

saeedtz

به نظر من شانس اول قهرمانی اين دوره از جام جهانی انگليسه هر چند مصدوميت اسطوره مقاومت وين رونی باعث شده اين شانس تا حد زيادی افت کنه!!! تيم فعلی شايد بهترين تيم تاريخ باشه که نداشتن يک عامل باعث شد نتونه در دوره قبلی جام جهانی قهرمان شه!!! تجربه٬همون عاملی بود که باعث شد انگليس در مقابل برزيل مغلوب شه و در نهايت هم برزيل جام جهانی ۲۰۰۲ رو بالای سر ببره ولی امسال تيم با تجربه انگلستان به اين راحتی ميدان رو خالی نخواهد کرد حتی اگه رونی مصدوم شده باشه.......نظر شما چيه دوست عزيز؟!!!

neda

اين مطالب و از کجا در مياری خيلی با مزه اس