رييس جمهور فقط شلخته

رییس جمهور شلخته پنجشنبه با حضور در همایش هواداران خود،به طور رسمی وارد عرصه انتخابات گردید.وی که با شعار دولت اصلاحات پا به میدان رقابت با سایر کاندیداها گذاشته است اصلاح طلبی را نیاز امروز جامعه خواند.وی همچنین در جشنی که به مناسبت سالروز تولد خودش ترتیب داده بود05.gif از توجه شهروندان به اصلاحات،تقدیر و تشکر نمود.در مراسم تولد رییس جمهور شلخته،مقادیر فراوانی از ابزارهای اصلاحات از قبیل ریش تراش mach3 turbo،کف ریش ژیلت و افترشیو nivea  به ایشان اهدا گردید04.gif.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

همچنین صبح امروز شلخته با صدور بیانیه ای ،برنامه های 4سال آتی خود را اعلام کرد.اهم این برنامه ها به شرح زیر است:

 

۱-اعطای ماهانه 52351 تومان به هر شهروند بالای 18 سال

۲-نوکری ملت ایران به صورت تمام وقت و پاره وقت14.gif

۳-احداث منوریل از تهران تا علی آباد کتول

۴-احداث خط متروی تهران- ونکوور

۵-راه اندازی شبکه های تلویزیونی شهری،محلی و خانگی

۶-تاسیس وزارت امور استعفا،قهر و منت کشی

۷-انتخاب لباس نارنجی رنگ کارکنان شهرداری به عنوان لباس ملی

۸-تلاش در جهت افزایش میزان زاد و ولد در کشور بنا به پاره ای مصالح

۹-آموزش استفاده از نانچیکو و باتوم در مدارس به صورت اجباری

۱۰-تسهیل ازدواج جوانان(جزئیات این طرح به زودی اعلام خواهد شد)

۱۱-تشکیل ... و افزایش تعداد ... جهت رفاه جوانان32.gif (مفاد این بند در فرصتهای آتی افشا خواهد شد)

۱۲-اشتغالزایی از طریق سر کار گذاشتن جوانان

و صدها برنامه مفید،خوب و آموزنده دیگر! 

 

                                  

شلخته در اولین نطق انتخاباتی خود خطاب به رقبا اعلام کرد که به نفع وی کنار بروند.شلخته گفت:پیش از آنکه ضایع شوید و آبرویتان برود به نفع من کناره گیری کنید.وی در مورد تایید صلاحیت شدن معین گفت:از نظر من لیلا فروهر صلاحیتش خیلی بیشتر است.

در همین حال کاندولیزا رایس ضمن استقبال از کاندیداتوری شلخته اعلام کرد:امیدوارم حضور جناب شلخته در انتخابات باعث نزدیکی هرچه بیشتر دو کشور شود03.gif.رایس افزود ما تمامی تحولات منطقه را زیر نظر داریم و از نامزدی شلخته حمایت می کنیم.

سخنگوی شلخته در واکنش به اظهارات رایس گفت:شلخته نیز از نزدیکی هر چه بیشتر به شما استقبال می کند18.gif.وی از کاندولیزا خواست تا هر چه زودتر میزان مهریه درخواستی خود را از طریق پست الکترونیکی به اطلاع شلخته برساند.

بر طبق آخرین اخبار، گل گاو زبان به عنوان نماد تبلیغاتی شلخته انتخاب شده است.قرار است به زودی روزنامه ای به نام« گاوزبان نو» از طرف حامیان شلخته به جمع خانواده مطبوعات بپیوندد.

 ******

 

۱-دلم می خواد هر روز توی این وبلاگ حرف بزنم.کلی حرف تو دلم هست اما حیف که سرم شلوغه.

۲-پریروز تولدم بود.بیست و پنج سالگی هم تموم شد و ما وارد بیست و شش سالگی شدیم.داریم کم پیر می شیم ها04.gif!از دوستانی که پنجشنبه در کنارم بودند چه به صورت حضوری یا تلفنی و یا اینترنتی ممنونم10.gif.

۳-از این به بعد روزنامه آسیا بخونید مخصوصا ستون دنیای وبلاگها.

۴-دلم واسه همدان تنگ شده.برای آقای قاضی سعید،مشیری، نوید لطیفی،جناب صفی آریان و باقی دوستان.امیدوارم خستگی اینهمه کار و تلاش از تنشون خارج شده باشه07.gif.

۵-چون مرتیا پی برده که من در جدی نوشتن کلی استعداد دارم(بر خلاف طنزنویسی که استعدادم صد درجه زیر صفره)برای همین مطلب بعدی من کاملا جدی خواهد بود.پس خداحافظ تا بعد23.gif.

 

/ 32 نظر / 32 بازدید
نمایش نظرات قبلی
maryam

منم به شلخته رای می ذم به کوری چشم همه منظما

آیت قاضی سعید

شلخته جان ... مگه قرار نشد ستاد انتخاباتيت رو تو همدان بدی به من. پس چی شد. آقا روی رای همدان حساب کن. خارج از شوخی دل ما هم واسه شما و روزهای پر خاطره جشنواره تنگ شده اينشااله رئيس جمهور شدی . هی فرتو فرت نخستين جشنواره هرچيزيرو برگزار کن.

پویا

منم تولدتو تبريک ميگم

حمید

سلام ، من مطمئن هستم رأی میاری . با اون همه کاندیدای جور واجور ، می دونم ریاست جمهوری نصیب خودت می شه . هوای مارو هم داشته باش . رانت ما يادت نره :)

farid

واما شعارهای تبليغاتی : اينست شعار هفته رئيس جمهور شلخته زندگی بی تو سخته رئيس جمهور شلخته و اما شعار انجمن بازاريان مقيم سيد اسماعيل : نه چک ميخواهيم نه سفته رئيس جمهور شلخته شعار بقيه اصناف - نهاد ها و ارگان ها متعاقبا اعلام خواهد شد .

Virus

باشه حالا که اينجورياس من هم به تو رای ميدم جناب رئيس جمهور شلخته !

Virus

باز در ديده ي غمگين ِ سحر ، / روح بيمار طبيعت پيداست / باز در سردي لبخند غروب / رازها خفته ز ناكامي هاست = مشیری

كوروش

انحصار کشت گل گاو زبان = رای ؛ قبول؟

Solh

بيانيه‌ی کانون وب‌لاگ‌نويسان ايران – پن‌لاگ درباره‌ی انتخاباب رياست جمهوری ايران : مردم ایران در آستانه‌ی گزینش دیگری ایستاده‌اند، گزینشی که با هیچ کدام از معیارهای انتخابات آزاد و دمکراتیک هم‌خوانی ندارد. نامزدهای این انتخابات همگی در طیف سیاسی و اندیشه‌ای حکومت اسلامی قرار دارند و توسط شورای نگهبان و رهبر حکومت تاييد شده اند. خرد و وجدان شهروند ایرانی برای گزینش آزاد سرنوشت خویش در این انتصابات به سخره گرفته شده است. بنابراین کانون وب‌لاگ نویسان ایران در انتخاباتی که: - آزادی بیان و نشر و اندیشه در آن جرم به شمار می‌آيد. - حقوق دمکراتیک شهروند ایرانی و وجدان و خردش پایمال می شود - از نامزدي نیروهای دگراندیش و بیرون از حکومت اسلامی جلوگیری می‌شود شرکت نمی‌کند و همگان و به‌ويژه وبلاگ‌نويسان را به شرکت نکردن در اين نمايش رسوا فرامی‌خواند. کانون وب‌لاگ نویسان ایران

رييس جمهور قورباغه