من آمده ام وای وای ...

دقيقا ۲۲ روز پيش اين وبلاگ رو تعطيل کردم و رفتم دنبال خرخونی(قربون خودم برم کلی هم خرخونی کردم04.gif).ظاهرا در اين مدت اتفاقات زيادی رخ داده.

دنيای سياست:
۱-يک عده بچه سوسول ريختند توی خيابونها و گرد و خاک راه انداختند.من به پدر و مادر اين بچه ها توصيه می کنم که جلوی فرزندان خود را بگيرند.03.gif

۲-پس از حوادث اخير،پدر و مادر ما که از طريق ماهواره همسايه پسردايي دختر عموم اينا!!! صحنه برخوردهای خشونت آميز دانشجويان را ديده بودند !!!مرتبا از طريق تلفن مرا رديابی می کردندتا قاطی اين بچه سوسولهای بی ظرفيت خشن درس نخوان بی ادب نشوم.

۳-راستی مهدی و احسان آزاد و زهرا هم خيلی در بحرانی شدن اوضاع و تحريک دانشجويان نقش داشتند.اميدوارم هر چه زودتر به راه راست هدايت شوند04.gif.در ضمن اين قلم به دست مزدور از وقتی که وبلاگش در جريان درگيريها معروف شده ديگه جواب سلام منو هم نميده.

۴-تعجب ميکنم که بعضی ها با چه رويی نفس ميکشند و ادامه حيات می دهند.مثلا جناب آقای سيد ابراهيم نبوي که نوشته هاش از جامعه تا جام جم کلی تفاوت داره.اعترافات دادگاه و نامه اخيرش هم که حرفی واسه گفتن نگذاشت.اخيرا هم به آلمان پناهنده شده.من يکی تو کار اين آقا موندم.

۵-می خواستم در مورد بابک خرمدين و مراسم يادبودش در قلعه بابک(واقع در شهرستان کليبر از توابع آذربايجانشرقی) خبری بنويسم که ظاهرا درج هرگونه خبر در اين زمينه ممنوع می باشد!!!

دنيای وبلاگ:
۱-يکی از مهمترين حوادث دوران غيبت ۲۲ روزه من،افتتاح سايت آبکش بود.وجود سايتی خبری برای وبلاگها ضروريست اما احساس می شود که سايت آبکش متاسفانه گاهی ابتذال و تخريب و توهين را هم چاشنی کار خود ميکند.

۲-خرخونی بی موقع ما باعث شد که قرار پيشی رو هم از دست بدم.قرار روز ۲۵ خرداد بود و من از ۱۶ تا ۲۸ خرداد ميل باکسمو چک نکرده بودم.روز ۲۸ وقتی ديدم واسه روز ۲۵ خرداد دعوت بودم اين شکلی شدم 26.gif

۳-تعطيلی وبلاگ احسان پسرايرونی توسط مسولان پرشين بلاگ هم در نوع خودش جالب توجه بود.راستی احسان از خونه قبليش رفت اينجا

۴-ظاهرا تعطيلی وبلاگی که برای مدتی خيلی اسم در کرده بود به گوش سی ان ان هم رسيده!!!!

۵-اين ستاره های جذاب هم از فرط تنبلی وبلاگ نويسی را تعطيل کردند.شاه شهر قصه ها دوباره برگشت.

۶-شنيدن دو تا خبر داغ از سحرو مژگان بانو خيلی خوشحالم کرد.

۷-با اجازه شما من اين ترم مشروط شدم.اصلا به دليل علاقه خاصی که به مشروطيت و مشروطه خواهی دارم تصميم گرفتم که مشروط بشم.به اين ترتيب چون ترم بعد فقط ۱۴ واحد درسی دارم بيشتر ميتونم به وبلاگم برسم18.gif

۸-راستی اين پسر عموی ما جمعه کنکور داره.براش دعا کنيد.

توجه:امروز از بس حاشيه مطلب زياد بود که مطلب اصلی رو نتونستم بنويسم.امتحاناتم هنوز تموم نشده.اگه خدا بخواد شنبه بعد برميگردم و وبلاگمو می نويسم.پس تا شنبه خداحافظ10.gif07.gif23.gif

/ 33 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
Mr.spider(مهرستان)

بابا بچه درس خون . راستی ما جمعه ميريم کوه اگر دوست داشتی بيا . ارادتمند شاه شهر قصه ها رضا

سمن

سلام.چه عجب اين طرفا.ببينم هنوز امتحاناتت تموم نشده فهميدی که مشروط شدی؟يعنی اينقدر امتحانا رو بد دادی که آب پاکی رو ريختی رو دستت؟؛)

raana

نادر جان سلام رسيدن به خير /راستی منم کلی گند زدم به امتحانات/تو وبلاگ گروهبان دوودوو واسه سرت جايزه گذاشتن/راستی من الان جايی هستم که تو هميشه مطلبات رو مينويسی اخه کامپيوترم منفجر شده

ساره

سلام ! مرسی از اخبار ... منتظر مطلب اصلی می مونيم !

ayvaz

سلام نادر:خوشحالم که باز هم اومدی. منتظر مطالبت زیبایت هستيم...راستی خوش به حالت که خرخونی کردی.از بد شانسی من همون خری که تو خونيش کردی اومد منو (...).

گروهبان دوودوو

سلام نادر خر خون بابا کجايی من آمارتو دادم به پليس بين الملل .۴ تا دونه امتحان که ديگه اين حرفا رو نداره عزيز .راستی نتيجه اون قضيه مانتو ها رو هنوز به من نگوفتيا (-:

shima

چقدر خبر.ولی اميدوارم شما توی دردسرای دانشجوها گرفتار نشين.براتون آرزوی موفقيت و داشتن خبرهای زياد و خوش می کنم

solmaz

خوش اومدی! در مورد اين درگيريهای اخير هر چی ميخوام ننويسم و مامان بزرگ نشم و نصسحت نکنم انگار نميشه... تا ببينيم چی ميشه...

یوسف

سلام آقا.... اين قلم بدست مزدور جواب ما رو هم نمی ده... شنيدم لينکات اسميه؟ راست ميگن؟...