رموز حفظ تناسب اندام در خانمها

مطالبی که می خوانيد نتيجه نيم قرن تحقيقات و کاوشهای مرکز مطالعات هسته ای وتحقيقات ژيوفيزيک شلخته می باشد:
خانمهای محترم!!! ممکن است روزی هوس کنيد خود را در آيينه ببينيد.تعجب خواهيدکرد که چرا اينقدر چاق هستيد؟به جای رفتن به دکتر و صرف هزينه های گزاف و نيز مصرف انواع گوشواره ها و کمربندهای لاغری،وهمچنين داروهای مختلف،گام به گام با ما همراه شويد تا لاغرشده وبه تناسب اندام اندام دست پيدا کنيد:

ده گام برای لاغرشدن خانمها:
۱-ساعت ۶صبح از خواب بيدار شويد.دست و روی خود را آب بزنيد.از نانوايی نان بگيريد و يساط صبحانه و چايی را آماده کنيد.

۲-ساعت ۷ صبح شوهرتان را با آرامش از خواب بيدار کنيد و دست و صورتش را بشوييد.سپس او را سر سفره بنشانيد و لقمه در دهانش بگذاريد.

۳-ساعت ۷:۳۰ شوهرتان راهی محل کار کنيد.

۴-پس از رفتن شوهرتان تا ساعت۱۱ اقدام به جارو کردن خانه،رفت و روب و بشوربساب نموده و همچنين لباسهای کثيف شوهرتان را آب بکشيد.
تذکر:استفاده از جارو برقی برای جارو کردن و ماشين لباسشويی برای شستن لباسها،اکيدا ممنوع.

۵-از ساعت۱۲ تا زمان بازگشت شوهرتان به فکر تهيه نهار باشيد.

۶-ساعت۱۴ شوهرتان از سر کار بر ميگردد.جورابهايش را در آورده و بشوييد.ساعت ۱۴:۳۰ غذا را جلوی شوهرتان بگذاريد تا صرف نمايد.مواظب باشيد که لب به غذا نزنيد.چون چاق می شويد 04.gif

۷-ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۷ شوهرتان نياز به استراحت خواهد داشت.در اين فاصله او را باد بزنيد تا راحت بخوابد.

۸-ساعت ۱۸ به شام فکر کنيد.تا ساعت ۲۱ فرصت تهيه شام داريد.

۹-ساعت ۲۱ شوهرتان شام ميخورند.شما می توانيد در اين مرحله در بردن قاشق به دهان شوهرتان کمک کنيد.فقط مواظب باشيد خودتان لب به غذا نزنيد.

۱۰-ساعت ۲۴ شوهرتان به طور قطع خسته شده و نياز به استراحت خواهد داشت.رختخوابش را مهيا کرده و او را به رختخواب ببريد تا بخوابد.در اين مرحله نبايد قبل از شوهرتان بخوابيد.چون ممکن است در طول شب نياز به آب داشته يا احساس گرسنگی کند.

تبصره۱:دختران جوان و مجردی که هنوز ازدواج نکرده اند می توانند گامهای فوق را با همکاری برادر يا پدرشان عملی سازند تا به تناسب اندام دست يابند.

تبصره۲:اگر برای صرف غذا به رستوران مي رويد ۲ پرس غذا سفارش دهيد.يکی را شوهرتان بخورد و ديگری را شما نگاه کنيد!!!

شلخته افتخار دارد گامی در راستای کاهش وزن خانمها و کمک به جامعه نسوان برداشته است.مفتخريم که نتيجه سالها تحقيق و مطالعه خود را در معرض ديد عموم قرار داده ايم.چنانچه با استفاده از نتايج تحقيقات ما به وزن ايده ال رسيديد به ما هم اطلاع دهيد.

با تشکر:پرفسور دکترشلخته!!!!
*******
چند نکته:

۱-دوست عزيزم ميرزاقلمدون مسابقه داستان نويسی و عکاسی برگزار ميکند.از کليه وبلاگ نويسان علاقمند دعوت می شود در اين مسابقات شرکت کنند.

الف)مسابقه داستان نويسی:اين مسابقه از ۲۰/۲/۸۲ به بعد شروع ميشه که نوشته های شما تحويل ننه کلاغه داده ميشود که دو هفته در ميان با داوری ايشان سه داستان برگزيده انتخاب و به بهترينشان جايزه نفيسی اهدا ميگردد

ب)مسابقه عکاسی:اين مسابقه هم از تاريخ ۲۰/۲/۸۲ به بعد انجام خواهد شد که تمامی عکسها به هميشه بهارتحويل داده خواهد شد که از بين عکسهای گرفته شده توسط شما سه عکس انتخاب شده و به بهترين عکس جايزه ای داده ميشود.

در پايان يادآور مي شود برندگان محترم بايد جايزه را با من نصف کنند04.gif.

۳-اينجانب شلخته رييس جمهور جوانان زير آفتاب،جناب داريوش کبير را به سمت رياست سازمان ميراث فرهنگی انتخاب می کنم تا گوشه ای از تخت جمشيدشان را به ما واگذار نمايند.

۴-دوستان خوبم محمد گل وهانيه خانوم تو نمايشگاه کتاب هستن.خودم ديروز ديدمشون01.gif

۵-روز ۱۸ارديبهشت يادتون نره ها.منتظر ديدارتون هستم.

/ 28 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مرتيا

اي بابا.... چي بگم با اين نوشته ات؟؟؟؟ يه جاييش رو ننوشته بودي.... بايد خانوما غذا رو بجوند و توي دهن آقايون بگذارن كه نكنه اونا خسته بشن. تازه با اينكار كلي هم كالري ميسوزونن. فقط بايد چيزي يه وقت قورت ندن ... بعدش هم دهنشونو بشورن! قبلش اصلأ مهم نيست!

ئه سرين

سلام:) آقا اگه خانومه ازدواج نكرده باشه كه نكات شما براش كاربرد نداره!

ئه سرين

آخه برادره شايد ازدواج كرده باشه و پدرشان هم كادر كمك مي كند:)

leila

سلام . نادر خان خيلی باحال بود منکه همه مطالبت رو خوندم . ولی بعضی از خانومها استعداد چاقی دارند و اصلا به غذا نگاه هم ميکنند چاق ميشن خوب طفلی ها چيکار کنند. حالا نه اينکه همه آقايون لاغر ماغرو ترکه ايند؟!.. فکر کنم اگه آقايون چاق هم اين نکات پربار شمارو به کار ببرند نتیجه خوبی بگیرن . بگذريم .من از وبلاگت خيلی خوشم اومد اگه به وبلاگم سر بزنی خوشحال ميشم. قربونت بای بای

bastany

سلام وبلاگ قشنگی داری... به وبلاگ من هم سر بزن.

bastany

سلام ممنون که به وبلاگم سر زدی و نظر داده بيدی.....

kameliya

bah bah salam hazrate shelakhteh harfay khof khf mizani mage nabinaet

bastany

اگه شوهر نداشته باشيم چی؟؟؟

kamyar

سلام.دايی عزيزم متن خيلی جالبی نوشته ای.ايا واقعا همين طور است...