بازگشت،واکنش پنجم و ۲۹فروردين...

در پی درخواستهای فراوان وبي شمار ملت غيور و هميشه در صحنه بلاگستان،ما برگشتيم!!(خداييش کسی اصلا محلمون نذاشت02.gif).واقعيت اين بود که احساس کردم بخش اعظم حقوق من صرف اينترنت ميشه.واسه همين جهت صرفه جويی سياست انقباضی در پيش گرفتم و۱۶ روز،وبلاگ رو تعطيل کردم!!
در مدتی که نبودم خيلی کارها انجام دادم.مثلا سينما رفتم وفيلم آموزنده واکنش پنجم رو ديدم.

آموخته های من از فيلم واکنش پنجم:
با توجه به اينکه واکنش پنجم خيلی آموزنده بود در نتيجه ما خيلی چيزها ياد گرفتيم.مثلا ياد گرفتيم که زنها هم آدمند،پوست دارند.گوشت واستخوان دارند.دارای احساس و خيلی چيزهای ديگر می باشند!!!ما فهميديم که مردها بايد برای زنشان پژو بگيرند09.gif.فهميديم که زنها هميشه بايد به رستوران بروند وغذايشان را آنجا صرف کنند.ما پس از تماشای فيلم،از مرد بودنمان خجالت کشيديم و احساس کرديم که مردها خيلي بدند.در نتيجه جوگير شده وبا صدای بلند شعار داديم:«مرد را بايد کشت،چه با لگد چه با مشت!!!»
ما فهميديم که مردها عامل اصلی انقراض نسل دايناسورها هستند وحالا قصد دارند نسل زنها را منقرض کنند04.gif.ما آموختيم که مردها چيزی سرشان نمي شود.متوجه شديم که مردها فکر ميکنند قانون نوعی ميوه است که آبش را در کوزه ميخورند09.gif.فهميديم زنها خيلی عاقل و فهيم تشريف دارند18.gif.و حالا ضمن ابراز تاسف وشرمندگی از بابت مرد بودنمان،اعلام مي نماييم:«از پسر بودن پشيمان گشته ايم***مرحمت فرموده ما را زن!!!کنيد»
اين بود انشای من.
******
کسانی که ۲۹ فروردين نبودند چيزی از دست ندادند.راستش قرار روز جمعه از بس شلوغ بود که جز خستگی حاصلی نداشت.البته فرصتی بود برای تجديد ديدار با تعدادی از دوستان.
در مورد ۲۹ فروردين فقط اينو ميگم که کافی شاپ صفويه مملو از وبلاگ نويسانی بود که نمی شناختمشان.من با عده ای از دوستان آشنا پس از اينکه ازدحام صفويه رو ديديم رفتيم در کافی شاپ غروب اتراق کرديم که البته از آنجا هم بيرونمان نمودند!!!ما هم در کمال پر رويی به محل ديگری رفتيم04.gif
نکات قرار:
۱-از ديدن اعضای کابينه خودم خوشحال شدم.
۲-سيب زمينی سرخ کرده با سوسک برشته خيلی خوشمزه ميشه.امتحانش مجانيه!!!(قابل توجه مهسا خانوم و ننه کلاغه عزيز)
****
ساير نکات:
۱-چند روز پيش فهميدم که نساخانوم به دليل وجود گرايشهای مردسالارانه در وبلاگ بنده،اينجا رو تحريم کرده و به همين دليل به وبلاگ من سر نميزنه!!!!

۲-ظاهرا جرج بوش از غيبت من سواستفاده وصدام رو ساقط کرده.احتمالا ستاره عزيز (ستاره۲) در تصرف بغداد با جرج بوش همدست بوده است.18.gif

۳-اين مدت که دور از وبلاگ بودم جدا سخت بود.از همه شما که فراموشم نکرديد يک دنيا ممنونم.07.gif

/ 33 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سولماز

چه عجب برگشتی رفيق! بازم بحث زن و مرد؟؟؟!!!ولش کن بابا!

setareh2

سلام نادرک...کجايی پس..دلم تنگ شده بيد

مژگان بانو

به به! به به! چشم ما روشن! بالاخره اين مدير کل حزب بگشت! آقا بگيريدش تا باز فرار نکرده! پس کو حقوق معوقه ما؟ ناسلامتی ما اينهمه مدت توی کابينه شما بی جيره مواجب خدمت کرديم؟ بازم خدا پدر مستر اسپايدرو بيامرزه که اينطوری هوای کابينه اش رو داره! واقعا گل گفته هر کی گفته: مرد را بايد کشت چه با لگد چه با مشت! اصلا آقا جان کی گفته مدير حزب يک آقا باشه؟ نه! کی گفته؟ ميخوام بدونم کی.... حالا چرا می زنيد! خودم دارم می روم!

atena

سلام چطوری؟حالا که همه صحبت از حقوق ميکنن ما يادت نريم ها.مسئوليت ما هم که تازه سختی کار هم داره

دارچين(محمد)

سلام - رئيس جمهور خوبی از ديدنت تو بازارچه خوشحال شدم به من هم سر بزن

فرهاد

سلام نادر جان خوبي؟ خيلي باحالي . وبلاگت هم مث خودت توپه توپه . من اگه نتونستم بهت سر بزنم دليلش اينه كه خيلي سرم شلوغه . اميدوارم هميشه موفق باشي . وار اولاسان

مهدی

سلام. اين حزب شما فقط يه نفر عضو داره!! :)

& احسان &

سلام . خوبی ؟ خب پس این نوشته برای نسا خانوم بوده تا دوباره بیاد !! آقا تو قبل از اینکه توسط یکی از دختر ها شهید بشی قبلش اعلام کن که به هیچ وجه داروی نظافت نمیخوری !! از من گفتن بود !! بای بای

پرنسس

آقا ما که از رفتنت با خبر نشدیم!! ولی احتمالا خوش اومدی !:D

ننه كلاغه

سلام آقای رئيس جمهور! ميبينم که سينما ميری و نتيجه‌گيريهات هم مثل هميشه بوی قرمه‌سبزی ميده. در مورد سوسک سرخ شده هم باهات موافقم .خيلی خوشمزه بود .نه؟!