چیزخور شدگان!

افزایش موج تخریب علیه یکی از کاندیداها در میادین و معابر پایتخت - عکس: از فرندفید

صد دروغ و جعل و تهمت ساختید / با هزاران شیوه بر او تاختید
چون نیاوردید "چیزی" را به دست / "چیز" او را در دهان انداختید!

و این هم پیامکی که امروز به دستم رسید و شاعرش را هنوز کشف نکرده ام:

قانع به دروغ و های و هو هم نشدید؟ / قائل به اصول گفتگو هم نشدید
هرچند که طفلک از شما می ترسید / شرمنده! حریف "چیز" او هم نشدید

/ 35 نظر / 88 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آیدین

http://www.aidin59.blogfa.com/post-13.aspx روايتي ديگر از انقلاب يا تكرار تجربه اشتباه خاتمي بنبست گفتمان اصلاحات در اوايل دهه هشتاد زمينه اي ايجاد كرد تا گفتمان اصولگرايي كه مي كوشيد خود را به عنوان تنها روايت گفتمان انقلاب نشان دهد، جاني دوباره بگيرد و با مقبوليت مردمي مواجه بگردد. چرخش 180درجه اي مردم ايران در مواجهه با گروههاي سياسي و گفتمانهاي موجود كشور نشان دهنده اين مهم است كه توده مردم را نميتوان بر اساس شاخصهاي متمايز كننده گفتمانها و گروههاي سياسي تقسيم بندي و تحليل كرد. زيرا كه اگر راي مردم در سال 76 و 80 به جناب خاتمي را ناشي از زيستن مردم در پارادايم اصلاحطلبي بدانيم خيلي منطقي به نظر نميرسد كه مردم در عرض چند سال به دورترين نقطه طيف پارادايم رقيب يعني دكتر اخمدينژاد راي بدهند.

افسون

دیدی چی شد؟!!!!!!![گریه][گریه][گریه]

تبریک تبریک

پیشنهادمی کنم درسایتو گل بگیرید بوی سوختگی کشورو برداشته رییس جمهورمون ثابت کرد که محبوب ترینه چون لیاقته این مقام رو داره نه مثل بعضیا که با شعار آزادی جوونا رو گول زد و پشتیبانش هم یه مشت لاشخور و کفتار بودن 4 سال منتخب 70 میلیونی رو مسخره کردید . بعد با 45 دقیقه افشاگری به چیز چیز افتادین

سینا

تبریک به همه ی برو بچ ایرونی بازم مثل همیشه حق به حقدار رسید

مشتی خس و خارند به یک شعله بسوزان در ظلمت این شام سیه فام سحر شو ای خصم به جان تاخته طوفان شرر شو ای بغض گل انداخته فریاد خطر شو ای روی برافروخته خود پرچم ره باش ای مشت برافراشته، افراشته تر شو ای حافظ جان وطن از خانه برون آی از خانه برون چیست که از خویش به در شو دیوار مصیب زده حوصله بشکست شرم آیدم از این همه صبر تو، ظفر شو مسپار وطن را به قضا و قدر ای دوست خود بر سر این تن به قضا داده قدر شو ------------------------------------ پ.ن: سمفونی "فریاد خطر" با اجرای "سهراب پور ناظری" (حتماً دانلود کنین و گوش کنین) لینک دانلود : http://www.mowj.ir/Audio/faryadkhatar.mp3 پ.ن: همه بازی وبلاگی کردین. این دفعه دیگه بازی نیست. جدی جدیه! این مطلبو بزنین تو بلاگتون و به هر کی میشناسین بگین همین کارو بکنه. (واسه خاطر کشورتون هم که شده این یه بار این کارو بکنین)

راحیل

تجمع امروز در میدان ولیعصر در اعتراض به اقدامات چند روز اخیر حامیان موسوی انجام می شود. صدا و سیما در حال اطلاع رسانی در این زمینه و دعوت مردم به حضور در این تجمع است. اطلاع رسانی کنید تا حامیان موسوی در این تجمع شرکت نکنند. اینهم خبر خبرگزاری فارس در مورد این موضوع http://www1.farsnews.com/newstext.php?nn=8803231024

روشنک

یه خبری بده از خودت.از درج پست تا این لحظه تو ایران خیلی اتفاقا افتاده و هر بیخبری ادمو نگران میکنه

حمید

کجایی؟

رهگذر

دیدید که همه جوره زور زدین چیزتون رو غالب کنید و نتونستید.. الان هم حسابی دارید میسوزید..اونم از جای ناجور.. فکر کردین بقیه ی ایرانی ها هم مثه شما گوششون درازه راحت چیزخورشون کنین؟

نیما

من این شعر رو دقیقا بعد از مناظره احمدی نژاد و موسوی در فیسبوک نیما دهقانی خواندم ! به گمانم از خودشون باشه !