شنل قرمزی به روايت شلخته!!!

يکی بود يکی نبود.زير گنبد کبود دختر خانمی بود به اسم شنل قرمزی.اين دختر خانم هر روز صبح ۳ ساعت جلوی آينه می ايستاد و آرايش ميکرد03.gif.بعد از آرايش هم ۲ساعت قربان صدقه خود ميرفت و می گفت: «خوشگله زياد پيدا ميشه تو دنيا اما يکيش مثل خودم نميشه!!!»09.gif

خلاصه زيبايی ناشی از جراحی بينی و گونه و همينطور اثرات تاتو و کرم و ريمل و رژ،بد جوری شنل قرمزی داستان ما را مغرور کرده بود و اين غرور زمانی شدت می يافت که خيل پسرهای ساده و از همه جا بی خبر نسبت به وی ابراز علاقه ميکردند و او دست رد بر سينه همه ميزد12.gif.

روزی از روزها شنل قرمزی طبق معمول،کلی به خودش رسيد و مانتو و شلوار کوتاه پوشيد و با خودش گفت:«خيلی وقته به مامان بزرگم سر نزدم.بهتره سری به مادر بزرگم بزنم.»

مادر بزرگ شنل قرمزی پيرزنی بود که شوهرش را سالها پيش از دست داده و به تنهايی زندگی ميکرد.برای مادر بزرگ شنل قرمزی تنها زندگی کردن خيلی خسته کننده بود و به همين جهت هميشه می گفت:«ای خدا کاش می شد به جای اين همه ثروت که دارم يک همدل و همزبون داشتم».

مادر بزرگ شنل قرمزی در جنگل زندگی ميکرد و شنل قرمزی برای ديدن او مجبور بود که از وسط جنگل عبور کند.وقتی شنل قرمزی وارد جنگل شد تمام حيوانانت جنگل عليرغم چشم و دل پاکی که داشتند نگاهی به او انداختند18.gif.در اين ميان آقا گرگه جلو آمد و گفت:«سلام شنل قرمزی عزيز.زن من می شی؟26.gif»

شنل قرمزی با غرور خاصی جواب داد:«اولا که من تا سی سالگی قصد ازدواج ندارم.ثانيا من با کسی ازدواج می کنم که منو ببره خارج مثلا کانادا!ثالثا تو خونه و ماشين و پول و ويلا توی شمال داری؟»
آقا گرگه که به خاطر فقر و نداری خجالت زده شده بود جواب داد:«من به جز يک دل عاشق چيزی ندارم17.gif»

سالها گذشت.در اين مدت شنل قرمزی نه خواستگار پولدار پيدا کرد و نه کسی که بتواند او را به خارج ببرد و از اين بابت خيلی سرخورده و مايوس بود04.gif و چون احساس تنهايی ميکرد تصميم گرفت راهی جنگل شده و يادی از مادر بزرگ بکند.

شنل قرمزی وقتی وارد جنگل شد آقا گرگه را ديد که به سوی او می آيد.پس خوشحال شد و با خودش گفت:«اگه اينبار آقا گرگه از من خواستگاری کرد حتما به او جواب مثبت ميدهم!».آقا گرگه وقتی به او رسيد گفت:«سلام شنل قرمزی عزيز.يه خبر خوب!»

شنل قرمزی پرسيد:«چی شده؟زود باش بگو!». آقا گرگه هم جواب داد:«من و مادر بزرگت امشب با هم عروسی می کنيم»28.gif. شنل قرمزی که از شنيدن اين خبر حسابی جا خورده بود با ناراحتی گفت:«مبارکه!امشب حتما بهتون سر ميزنم».و بعد از آنجا دور شد.16.gif

شب وقتی جنگل سوت و کور بود و در تاريکی فرو رفته بود شنل قرمزی تفنگی برداشت و به خانه مادر بزرگش رفت.وارد خانه که شد صدايی شنيد!صدا از اتاق خواب مادر بزرگش ميامد32.gif.خوب که گوش داد متوجه نجواهای عاشقانه آقا گرگه و مادر بزرگش شد.بنابراين حسادت بر او غلبه کرد و با شليک يک گلوله،هر دوی آنها را کشت!!!

صبح فردا روزنامه ها نوشتند:

دختر جوانی که قصد داشت مادر بزرگش را از چنگال يک گرگ درنده نجات دهد در هدفگيری موفق نبود و با شليک گلوله باعث مرگ وی شد.وی در گفتگو با خبرنگاران اعلام کرد:«نمی توانستم شاهد خورده شدن مادر بزرگم توسط يک گرگ وحشی باشم!!!»

اين بود داستان ما!09.gif

تذکرات اخلاقی:

۱-اسلحه و ساير چيزهای خطرناک را دور از دسترس اطفال قرار دهيد.
۲-در شب عروسی،در ها را محکم ببنديد تا مهمان ناخوانده وارد نشود!
۳-تماشای فيلم شام آخر را برای تمام دختران دم بختی که مادربزرگ بيوه دارند ممنوع کنيد!
*****

قرار بزرگ وبلاگنويسان

منتظر شما دوستان عزيز هم هستيم

/ 25 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مونا

پس چرا سانسور داشت؟!! شرح عروسی و اون شامی که «‌۲ نفره » می خورن کو؟!!!!!!!!!!!!!!!!! / يعنی آستینا رو بايد بزنيم بالا ديگه؟D:

koozeh

با مزه نوشته بودی :)

SaRa

ميگم اين سالی يه بار ياد مادربزرگش مي افتاده؟!!!!

مديار

سلام. راستش زياد جالب نبود. با نوشته های قبليت فرق می کرد. لطف کن مثل خودت بنويس .خيلی زيباتر بود.شاد باشی.

rezA

نادر جان وبلاگ خوبی داری به من هم سر بزن ولی مثل هميشه يه چيزی بنويس که بخنديم....نه اينکه بريم سر کار!

فرزین

سلام.احوال شريف؟ بابا بدجور زدی تو پر اين دخترخانم ها که شما.از فردا آمار خودکشی می ره بالا.

mozhgan

سلام خيلی خنده دار بود با وجود اين که ناراحت بودن کلی خنديدم

mehdi

salam, in webloge ma ham belakhare 1 sale shod, hatman bia, inja keik darim, kadoo yadet nareh, bye

جاسمین

سلام .خوبی؟ اين که داستان شام آخر بود نکنه فيلمنامه اش رو تو نوشتی؟

blacky

مرتيکه چرا آپديت نميکنی شديد منتظرم