داستان هک شدن من

سلام .
من باز هم هک شدم اما اين بار هکر محترم نه رمز وبلاگ را تغيير داد و نه اثری از خود به جا گذاشت. تنها به تغيير قالب راضی شده و نوشتن يک جمله که در مطلب قبلی می بينيد.

واقعا نمی دونم اين موش و گربه بازی تا کی ادامه خواهد داشت. خدمت مريخی عزيز هم عرض کنم که به خدا من هک شدم باور کن!

کلی حرف تو دلم دارم. هم در مورد قرار وبلاگی ۱۹ اسفند، هم درباره هک شدن اين وبلاگ و خيلی چيزای ديگه اما به دو دليل نمی تونم حرف بزنم:

۱- تلفن خونه به دليل بدهی قطع شده و من الان از کافی نت آنلاين شدم. (توصيه می کنم به هيچ عنوان از اين شبکه هوشمند مخابرات برای کانکت شدن استفاده نکنيد. چون بيشتر شبکه کلاهبرداريه تا شبکه هوشمند. اينترنتش اصلا به درد نمی خوره و آخر برج فقط کلی هزينه رو دستتون می مونه). کسی adsl استفاده کرده تا حالا؟ راضی هستين؟ از خواننده های وبلاگ می خوام تجربيات خودشونو در مورد ای‌دی‌اس‌ال با بنده مطرح نمايند.
۲- روز يکشنبه ۲۸ اسفند ميرم ولايت و از اونجاييکه مونيتورم در ولايت کمی تا قسمتی سوخته عملا سيستمی برای اتصال به اينترنت و وراجی ندارم.

راستی يک فقره نامه الکترونيکی در نقد وبلاگ بنده از دوستی به نام ابوالفضل صفری به دستم رسيده که خواندنش خالی از لطف نيست:

اینجانب ابوالفضل صفری به شما مدیر احمق ونادان که شخصیت هر انسانی درظاهر او می بینید اطلاع می دهم که شما از ظاهر انسانیت مثل یک رباط هستی که فقط چشمانت خوب کار میکند ودر مغزپر از خاک اره است والبته خائن بودن وحسادت نیز از این سایت مسخره ات به خوبی قابل مشاهده است و من می بینم که چقدر آدم بی سواد وعقده ای هستی که رایس را با آن قیافه مسخره اش نمی بینی (اينجاست که بنده بايد شديدا غيرتی شوم!12.gif قيافه رايس مسخره‌س؟ اصلا تو به چه جراتی به قيافه ناموس مردم نگاه می کني؟) ولی رئیس جمهور مارا که سرشار از عطوفت ومهربانی است را به باد تمسخر می گیری واین را برادرانه به تو نصیحت می کنم که تو با این وب لاگ خود فقط داری خودت رامسخره می کنی چرا که در وجود تو چیزی بیشتر از این من نمی بینم.

و اين هم نامه الکترونيکی خانمی به اسم مينا:

تو يکي از پست ترين افرادي هستي که توي عمرم ديدم. بازي با اعتقادات و تمسخر و توهين به مقدسات مردم از نظر من بدترين کار ممکن است. اميدوارم خداوند همه رو به راه راست هدايت کنه...
 
خدمت ابوالفضل عزيز عرض کنم که اگر سری به آرشيو بزنند حتما متوجه می شوند که بنده يعنی مدير احمق و نادان اين وبلاگ مسخره که خيلی هم خائن و حسود هستم و سرم از خاک اره پرشده، به حدکافی در مورد کاندوليزا مطلب نوشته‌ام. در ضمن به همان اندازه که در مورد رئيس جمهور سرشار از مهر و عطوفت شما مطلب نوشته ام چند برابر آن هم در مورد خاتمی نوشته بودم اما بيچاره از بس مظلوم بود که کسی هوايش را نداشت.
مينای عزيز کاش می شد مصداق توهين به مقدسات رو در وبلاگم مشخص می کردی.
 
سال نو رو پيشاپيش تبريک می گم. اميدوارم سال ۸۵ برای همه سال خوبی باشه. سال ۸۴ برای من سال چندان خوبی نبود. خدا کنه سال جديد بدتر از سال قبل نشه.
/ 44 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
Virus

ريس جمهور ما رو هک کردن ؟ نه باور نمی کنم ... غير ممکن است ... چه ناجوان مردانه

مسعود

سلام. من چند وقته دوباره دارم مينويسم. اگرچه به نظر خودم اصلا به خوبی سابق نيست (البته اگه قبلی ها رو خوب حساب کرده باشيم!!). حس و حال سیاسی نوشتن هم ازم رفته. خوشحال ميشم يه سری بزنی. قربانت

قطعه گمشده

چه نامه‌های بامزه‌ای برات می‌فرستن..همش می‌خندی نه؟؟؟؟سال نو مبارک

محمدصالح مفتاح

سلام. هرچند نمی‌پسندم که شما درباره‌ی رئيس جمهور چنين بنويسی از آن بدتر می‌دانم کار آنانی را که اجازه‌ی سخن نمی‌دهند و به چنین راه‌هایی دست می‌زنند. نمی‌دانم آن‌ها در اين‌باره چه فکر می‌کنند! اگر آنان سخن برای گفتن دارند بگويند همه می‌شنويم. و بشارت باد آنان را که همه‌ی سخنان را می‌شنوند و بهترين را انتخاب می‌کنند. (قرآن) . يا علی مدد

ندا

سلام شلخته انرزی هستی مبارک

فلاورز

سلام نادرجون سال نو مبارک- انرژی هسته ای هم مبارک چی بلايی سرت اومده ملت رو گذاشتی تو خماری يه خبری يه سری يه صدايی منتظريم

sefidbarfii

Ay kojai nader khan, baba galdin velayat da?! galmdin tehrana?! baba negaranetam khabari bede az khodet!

آیدا

سلام.من هر از گاهی به وبلاگ شما سر میزنم.مطالب طنز و گیرایی دارید.اما چرا بعد از هک شدن دیگه ننوشتید؟؟ مزاحم شدم چون خواهشی داشتم.من تحقیقی در زمینه حجاب بانوان ایرانی دارم که میخوام تا اونجایی که میشه کامل تهیه کنم.به خاطر همین به همکاری شما و تمام دوستانی که این نوشته رومیخونن احتیاج دارم.اگر در زمینه حجاب بانوان نظری دارید لطفا با مراجعه به آدرس زیر نظرتون رو بیان کنید و همچنین در سیستم نظر سنجی شرکت کنید. از همکاری شما متشکرم. سلامت و موفق باشید. http://aira.irxblog.com/post/261/7610#comments

خاتون

سلام . آقا کوجایی شوما . آنقدر ننوشتی که من بی صدا هم مجبور به سخنوری شدم ... خوش باشي و خندان ....

چنگيز

سلام خيلی معذرت سرم جاهای ديگه مشغول بود از آشنايی شما عزيز بی اندازه خوشحالم فقط يه کلام آفرين