متحول می کنيم!

امام جمعه شهركرد، عبارت‌های «بابا نان داد» و «بابا آب داد» را عباراتی دانست که «روحیه استعماری» دارند و بر این مبنا پیشنهاد داد تا به جای آنها از عبارات «خدا نان داد» و «خدا آب داد» در نظام تعلیم و تربیت کشور استفاده شود. به‌گفته وی، آموزش و پرورش باید رویكرد نوینی برای یك تحول اساسی درنظام تعلیم و تربیت ایجاد كند. (منبع :‌آفتاب)

در راستای لزوم ایجاد تحول و بازنگری در کتب درسی، اینجانب شلخته کتاب تعلیمات اجتماعی سال سوم دبستان را به میزان لازم متحول کرده و خدمت کلیه دانش‌آموزان عزیز تقدیم می‌کنم. به‌زودی سایر کتاب‌های متحول شده هم به زیور طبع آراسته خواهد گردید!

تعلیمات اجتماعی - سال سوم ابتدایی

خانواده آقای هاشمی در کازرون زندگی می‌کنند. آقای هاشمی یک دختر و یک پسر دارد. آنها نمونه کامل یک خانواده مهرورز و مردمی هستند.

آقای هاشمی مرد خوبی‌است. او به جای کت و شلوار، در تابستان هم کاپشن می‌پوشد و برای صرفه‌جویی در مصرف آب، سالی یک‌بار به حمام می‌رود. آقای هاشمی اهل مطالعه بوده و هر روز کتاب احمدی‌نژاد معجزه هزاره سوم را می‌خواند. وقتی جوراب آقای هاشمی پاره می‌شود خودش آن را می‌دوزد. او و سایر اعضای خانواده در انتخابات ریاست جمهوری به آقای احمدی‌نژاد رای دادند.

همسر آقای هاشمی خانه‌دار می‌باشد. او زن بسیار نجیبی‌است و به اصل تعدد زوجه اعتقاد دارد. صدای خانم هاشمی تاکنون توسط هیچ نامحرمی شنیده نشده‌است. او بدون اجازه شوهرش از خانه بیرون نمی‌رود.

پسر آقای هاشمی خیلی سربه‌زیر است. وی به همه سلام می‌کند. او در موقع حرف زدن با نامحرم به زمین یا آسمان نگاه می‌کند و همه دخترها را خواهر می‌نامد. پسر آقای هاشمی اینترنت باز نیست. او وبلاگ نمی‌نویسد و به سایتهای منحرفی مثل گوگل سر نمی‌زند. وی تنها به تبیان و رجانیوز و پایگاه اینترنتی رئیس‌جمهور می‌رود.

دختر آقای هاشمی بسیار مودب است. او مانتوی کوتاه و تنگ و بدن‌نما نمی‌پوشد و به صورت اغواگرانه در معابر ظاهر نمی‌شود. دختر آقای هاشمی دماغش را عمل نکرده و در خیابان با صدای بلند نمی‌خندد. او به کمپین یک میلیون امضا هم نمی‌پیوندد و به‌جای سینما و پارک به مادرش در آشپزی کمک می‌کند. وی در طبخ آبگوشت ماهر بوده و تاکنون دوست پسر نیز نداشته است.

خانواده آقای هاشمی می‌خواستند در تعطیلات تابستان مثل رئیس‌جمهور محبوبمان به شهرهای مختلف کشور بروند اما آقای هاشمی گفت با شرایطی که کشورمان دارد بهتر است در مصرف بنزین صرفه‌جویی کنیم. آنها به جای مسافرت، در خانه ماندند و به چارخونه، سینما گلخانه، از تو می‌پرسند و سایر برنامه‌های تلویزیون آقای ضرغامی نگاه کردند.

/ 46 نظر / 43 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مريم

خسته نباشی . تيکه هات جالب و شنيدنيه

مرغ آمين

خب؟ بعد؟ به رستگاری رسيدند؟ پستي مقامی...؟

گلی

خود گفتی و خود خندی عجب ادم هنرمندی

ساناز

فقط

mina

سلام. خیلی قشنگ بود... نمونه کامل یک خانواده ایرانی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

علی ترابی

بابا اين که يه تصوير از دولت کنونی ماست....

فاطمه

سلام.وبلاگتون عالیه و خیلی سرگرم کننده است.موفق باشید.

عاطفه

kheili jaleb bod mer30[چشمک][نیشخند][قلب][ماچ]