زندگی بال و پری دارد با وسعت مرگ

بعضی خبرها آنقدر تکان دهنده هستند که قدرت انديشيدن را هم از آدم سلب می کنند.امشب خبر تلخی شنيدم. تلخ بود. خيلی تلخ...
 

«پدر دانشمنداميد محدثبا نهايت تاثر در حادثه هوايي تهران، جان خود را از دست داد».

خبر درگذشت پدر اميد رو از طريق اس ام اسي كه حسين برام فرستاد فهميدم. شوكه شدم. چندباري سعي كردم با حسين تماس بگيرم اما هميشه در مواقع ضروري شبكه تلفن همراه هم به هم مي ريزه! نمي خواستم قبول كنم كه همچين خبري واقعيت داره. براي همين به وبلاگ اميد سر زدم  و به صحت خبر پي بردم. ليست مسافران پرواز مرگ رو هم كه ديدم شكم به يقين تبديل شد. اسم حجت الاسلام محدث هم در بين شهدا بود.

هفت ماه پيش با اميد آشنا شده بودم و در اين مدت او تنها كسي بود كه هر چند روز يكبار تماس مي گرفت و حالي از من مي پرسيد. چقدر خوشحال مي شدم وقتي صداي اميد رو مي شنيدم. با اينكه خودش در اوج مشكلات و فشارهاي جسمي و روحي بود اما تنها كسي بود كه منو دلداري داد و در كنارم موند. براي من اميد به معناي واقعي كلمه دوست بود. از اميد خيلي چيزها ياد گرفتم. در اوج تنهايي من اميد بود كه به دادم  رسيد.

كاش مي تونستم كاري كنم كاش مي تونستم كمي از ناراحتي اميد عزيزم بكاهم اما افسوس كه جز عرض تسليت كاري ازمن ساخته نيست. اميد جان از صميم قلب بهت تسليت ميگم.

 
نه توان فکر کردن دارم و نه حوصله نوشتن. فقط می تونم بگم که اميد عزيز غم تو غم همه ماست. ما رو هم در غم خودت شريک بدون.
/ 22 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
روح بازیگوش

امروز دلم گرفته . بعد از قرنها اومدم وبلاگتو بخونم و یه خورده روحیه بگیرم اما چه موقعی رسیدم . از غم دوستت متاسف شدم . خدا بهش صبر بده . ضمنا همشهری عزیز من هم اجدادم ترکن ولی خودم تهران متولد شدم . البته کماکان ترک بازی در وجودم باقی مونده و گاهی جی کی هایی میکنم که همه میخندن !

پیوند کده

دوست عزیز پیوند های وبلاگت رو لااقل از شلختگی درش بیار چون که وقتی که یه یکی از مطالب وبلاگت پیوند می دهی و بر روی ان کلیک می کنی تو را مستقیما به صفحه اول پرشین بلاگ می بره.در ضمن چقدر در باره طنز ژورنالیستی جالب نوشته بودی.

احلام

سلام. متاسفم اميد جان. متاسفم نادر جان. تسليت ميگم و براشون آرزوی آمرزش ميکنم. به اميد ديدار.