عشق من کاندوليزا!!!

درراستای اينکه روز عشاق نزديک است و در چنين روزی معمولا عشاق جوان برای يکديگر کادو می گيرند07.gif و از آنجاييکه طبق روال سالهای قبل،کسی عاشق ما نشده02.gif و هيچ فردی برای ما کادوی ولنتاين تهيه نمی کند17.gif لذا اينجانب رييس جمهور شلخته طی يک اقدام دیپلماتيک،تصميم اخذ کردم که نامه ای عاشقانه خطاب به وزير امور خارجه آمريکا سرکار خانم کاندوليزا رايس07.gif بنويسم و مراتب عشق و علاقه خود را خطاب به وی ابراز نمايم.نگارش اين نامه می تواند ضمن آب کردن يخ روابط با آمريکا و از بين بردن ديوار بی اعتمادی04.gif،اسم اينجانب را به عنوان اولين رييس جمهوری که خط قرمز رابطه با آمريکا را زير پا گذاشت در تاريخ ثبت نمايد.
ضمنا خدا را چه ديديد!!!شايد همين نامه موجبات امر خير را فراهم نموده و باعث نزديکی32.gif! هر چه بيشتر دو ملت شود!

نگــارا،دلبـــــرا،يــــــــــارا،عزيــــزا   پــــريرويا،قشنــــــــگا،کاندوليــزا10.gif
زمانی بنـــــــــــده مثل سرو بودم   شـــدم کج در غم عشقـــت چو پيزا
بــرای ديــــــــــــــدن رويت عزيــزم   بـــــود مشکل فقط فقــــــدان ويـــزا
چه می شدگر شبی دربوف تگزاس   مـن و تو نوش جان سازيم پيتزا! 04.gif 

کاندوليزای عزيز من سلام07.gif.
در اين روز سرد زمستانی که زوجهای عاشق،ولنتاين را جشن گرفته اند دستانم گرمای وجود تو را می طلبند32.gif!کاش ميدانستی که در اين هوای به شدت دو نفره!چقدر جای تو خاليست.
امسال نيز مثل سالهای قبل برايت يک بسته شکلات خريده بودم تا به عنوان کادوی روز عشاق تقديمت کنم اما از خدا پنهان نيست از تو چه پنهان،خودم تمام شکلاتها را خوردم.خيلی خوشمزه بود!18.gif

راستی عشق من! بنده می خواهم برای انتخابات آينده رياست جمهوری نامزد شوم.برای اين انتخابات يک نظريه جديد ارايه خواهم داد و آن نظريه ازدواج تمدنها می باشد!اصولا انسانهای تمدنهای مختلف بايد با هم ازدواج کنند تا ديوار بی اعتمادی بين آنها از بين برود.

البته اين آقای جرج بوش هر بار که در سخنرانيهايش تو را ماچ می کند و رگ غيرت ما را قلقلک می نمايد اين ديوار بی اعتمادی بلندتر و محکمتر می شود.اما من و تو در کنار هم می توانيم ديوار را از بين ببريم.اتفاقا مشکل اصلی ما با آمريکا همين ديوار است:

(اين قسمت را با صدای بلند و آواز دلنشين و شبيه گوگوش بخوانيد):

کاشکی اين ديوار خراب شه،من و تو با هم بميريم   توی يک دنيای ديگه دستای همو بگيريم!!!04.gif

البته لازم به ذکر است که من و تو دستان همديگر را الان نمی توانيم بگيريم چون قبل از گرفتن دستان يکديگر بايد صيغه محرميت بين ما جاری شود26.gif!

راستی ميدانستی که ما با ملت آريکا هيچ مشکلی نداريم و تنها مشکلمان دولت آمريکاست؟اصولا مشکل بزرگ من همين جرج بوش بی شعور است که جلوی دوربينهای تلويزيونی تو را ماچ می کند و بعد به ما ميگويد محور شر! شر خودت هستی و جد و آبادت ای جرج مسخره!12.gif

کاندوليزا جان!ديشب عکس تو را به مادرم نشان دادم.مادرم وقتی تو را ديد به من گفت:«خدا بهت عقل بده پسرم»! البته اين يک امر طبيعی است.هميشه مادر شوهر ها چشم ديدن عروسشان را ندارند03.gif پس قول بده که عروس خوبی برای مادرم باشی تا او هم تو را دوست بدارد ای دوست داشتنی ترين موجود روی زمين!!!

عشق زيبای من07.gif!ضمن تبريک مجدد روز ولنتاين،از حضورت مرخص ميشوم.اگر پول داشتم باز هم برايت يک بسته شکلات می خريدم و به عشق تو می خوردم18.gif.

                                               عاشق سينه چاک تو:رييس جمهور شلخته!!!03.gif

 

۱-من برگشتم!برگشتم برای يک آغاز دوباره.مدتها بود که نوشته هايم آنطور که بايد به دلم نمی نشت.نياز به استراحت داشتم و حالا احساس می کنم که خستگی ام برطرف شده و آماده نوشتن هستم.همانطور که در اين سالها در کنارم بوديد باز هم منتظر حرفای قشنگتون هستم.

۲-روز ولنتاين رو به همه عشاق تبريک ميگم.اميدوارم روز خوب و پرباری براتون باشه.

۳-برای سلامتی يکی از عزيزترين دوستان وبلاگنويسم محبت بانوی نازنين دعا کنيد لطفا.

    تا بعد...


/ 44 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
masod

من به تو رای ميدم ای شلخته رييس...

قانون جنگل

سلام خوب امروز خوندم ديدي برگشتم نه حال كردي....ميگم كه اگه رايسو بهت دادن خواهرشم برامابگير ..........مي بينم كه پرسپوليس باخته ديگه روت نمي شه اپ كني........چاكريم .....خوش باشي هميشه........فعلا

فرزین

تقدیم با احترام و ادب به خدمت سرکار خانم رایس گرل فرند شما>>>دیشب جمال رویت در ماه دیده بودند>>>گویی فضا شناسان در ماه دسشویی کرده بودند.

Virus

مثل اين است كه شب نمناك است. // ديگران را هم غم هست به دل، // غم من، ليك، غمي غمناك است. = سهراب

اشک مهتاب

سلام و خسته نباشی .... ايشالله به پای هم پير بشين ..... ولی بين خودمون بمونه ... خيلی به هم ميايين ها (سوت مسنجری) .... ولی يه چيزی ... سعی کن گربه رو همون دم حجله بکشی ها ... و الا بعدا روزگارت سياه ميشه ... عين کاندوليزا

solmaz

chiye? neminevisi dige? dargire maraseme ezdevaji nakone? :D

kosdehkon

سلام وبلاگت زيباست به من هم سر بزن و اگه خواستی تبادل لينک کنی خبرم کن مرسی

دختر مشرقی

سلام..سال نو مبارک... پيدات نيست..کجاهايی؟؟؟؟