زهرا کاظمی و توکيو بدون توقف

به دنبال قرائت گزارش کميسيون اصل نود مجلس و همينطور جوابيه دادستان تهران در مورد پرونده زهرا کاظمی،اينجانب رييس جمهور شلخته در راستای تنوير افکار عمومی و مشخص شدن ابعاد پرونده،هيات ويژه ای را مامور رسيدگی به پرونده نمودم که حاصل کار گروه تحقيق و تفحص به شرح زير می باشد:

متن گزارش گروه تحقيق رييس جمهور شلخته در مورد قتل زهرا کاظمي:

روز۲/۴/۸۲ساعت ۱۰ صبح:نگهبانان زندان اوين اطلاع می دهند که فردی به نام زهرا کاظمی وارد زندان شده و به اصرار خود را جاسوس معرفی ميکند.وبرای اثبات جاسوسی خود،عکسهايی از ديوار زندان اوين را نشان می دهد.ماموران زندان اعلام ميکنند که مدارک فوق برای اثبات جاسوسی کافی نيست و اما زهرا کاظمی بر روی سخنان خود پافشاری کرده و تهديد می کند در صورتيکه بازداشت نشود جيغ خواهد زد!!همين تهديد موثر واقع شده و کارکنان زندان به اجبار وی را بازذاشت می کنند.

در منگام بازرسی از وسايل وی،بازرسان با جسم سختی مواجه می شوند که در تحقيقات بعدی مشخص می شود جسم سخت مذکور،شيشه نوشابه می باشد04.gif

روز ۲/۴/۸۲ ساعت ۴بعد از ظهر:زهرا کاظمی اظهار گرسنگی ميکند.نگهبانان برای وی يک پرس چلوکباب کوبيده از چلوکبابی نايب تهيه می کنند09.gifوی پس از صرف غذا،يکی از بازجويان را فرا می خواند.بازجوی مذکور می گويد:«خانم کاظمی ظاهرا تحت تاثير فيلم توکيو بدون توقف قرار گرفته بود و مدام اصرار ميکرد جسم سختی را که شيشه نوشابه بود بر سرش بکوبم.قطعا هدف ايشان از اينکار اين بود که بتواند افکار زندانبانان و مسولان کشوری را بخواند همانطوريکه در فيلم توکيو بدون توقف شاهد آن هستيم» بازجوی مذکور اضافه می کند:«وقتی من جسم سخت را بر سر زهرا کاظمی نکوبيدم خودش مجبو شد اينکار را انجام دهد و به شدت تمام سرش را به جسم مذکور کوبيد»و بعد همانطور که همه اطلاع دارند خانم کاظمی در بيمارستان بستری شده و مرحوم می شوند.

در ادامه گزارش آمده است:

پس از انجام تحقيقات فراوان،متهمين به قتل زهرا کاظمی به شرح زير معرفی ميگردند:

۱-پدر و مادر زهرا کاظمی:آنها متهمند به اينکه در دوران طفوليت زهراکاظمی،تغذيه وی را زير نظر نگرفته اند و جمجمه وی به دليل سوء تغذيه دارای استحکام کافی و مقاومت مناسب در مقابل اجسام سخت نبوده است.03.gif

۲-سعيد عالم زاده:وی متهم است به ساختن فيلمی که در آن افراد،جسم سخت بر جمجمه همديگر ميکوبند و اين عمل بد آموزی داشته و در نتيجه اقدامی خلاف عفت عمومی محسوب ميگردد.لذا کارگردان فيلم توکيو بدون توقف نيز مقصر می باشد.

۳-کارخانه توليد کننده جسم سخت:به دليل توليد اجسام سخت غير استاندارد،پروانه فعاليت کليه توليد کنندگان جسم سخت از جمله شيشه نوشابه بايد لغو گرديده و به اشد مجازات محکوم گردند.

۴-زهرا کاظمی:وی متهم است که در هنگام کوبيدن سر خود به جسم سخت،از کلاه ايمنی استفاده ننموده است14.gif

اعضای گروه تحقيق در پايان اعلام کرده اند:اميدواريم زحمات شبانه روزی ما و رييس جمهور شلخته ،گامی باشد برای محاکمه عادلانه متهمان!!!

****

چند نکته:

۱-بارها خواستم خبر بازگشت پيشی مامانی عزيز رو اينجا بنويسم اما هميشه يادم رفته.سرکار خانم پيشی خانوم!!!پس از سه ماه وقفه به جمع وبلاگنويسان خوش آمدی01.gif

۲-من کم کم دارم در وبلاگ ستاره ها تبديل به يک سياره ميشم.اما ترسم از اينه که هواداران ستاره ها منو ترور کنن02.gif

۳-اگه فيلم توکيو بدون توقف رو نديده باشين ممکنه اصلا از نوشته بالا سر در نياريد.اگر ديده باشيد باز هم ممکنه از نوشته فوق سر در نياريد.چنانچه نوشته من بامزه بود بخنديد.در صورتيکه بامزه نبود به خاطر اينکه دل جوان رعنايی مثل من نشکنه باز هم بخنديد.مرسی10.gif07.gif

۴-اينجانب رييس جمهور شلخته برای بازديد و افتتاح چند پروژه عمرانی روز سه شنبه ميرم خطه قهرمان پرور آذربايجان.تا روز ۲۵ آبان اونجا هستم و قول ميدم از اونجا آپديت کنم.

 

/ 44 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
امير حسين

بابا عزيزم زپرت وبلاگ انجمن هم که در رفته

امیر براندو

بعنوان سخنگوی اداره روابط امومی (عمومی سابق) کارخانجات توليد کننده اجسام سخت اعلام می دارم : الف) اين آقای شلخته (رئييس جمهور خودخوانده) ٬ خودش هم با خانوم کاظمی همدست بوده و نقش ديوار رو در اين فيلم بازی کرده . چون خانون کاظمی خورده بود به ديوار . يعنی داشته پياده روی می کرده و تابلوی کوچه بن بست رو نديده . ب) مرگ بر قلم به دست مزدور . ج) ما مصرانه خواستار پيگيری شکايت خود از اوشون (شلخته و کاظمی) به جرم تشويق (تشويش قبلی) اذهان عمومی و ريزش آب به آسياب دشمن می باشيم .ج) بنا به گزارشات موثق ٬ زدن رگ اميرکبير ٬ عامل انفجار نارنجک تو بازی با کره شمالی ٬ نق و نوق بر و بچز دانشجو در ۱۸ تير هرسال و ريزش شکوهمندانه برجهای دوقلو ٬ کار همين شلخته فلان فلان شده می باشد .د) اوشون بنا به گفته مامان جونشون ٬ حتی شبها دندونشون رو مسواک نمی زنن ذال) اعدام بايد گردد . قاف) والسلام

donya20

خيلي بد بود.....اقا واسه چي رفتي اذربايجان؟؟؟/اينو هم بگو خيلي بي معرفتي...

chick

سلام چند روزی است اپديت نفرموده ايد . وزيران و زير دستان منتظرند

SaeiD

سلام نادر عزيز . نه عزيزم هيچ وقت اون روزا رو فراموش نميکنم ........ باز راهی بزن ای دوست که آهی بزنم ......... يا حق

seth

ای ولا من آمريکام و اين فيلمو هم نديدم ولی کلی خنديدم

sara

سلام مطلبت واقعاٌ جالب بود. جديداٌ وب لاگتو ديدم تو آرشيوتم رفتم قشنگ می نيويسی خودمونيم ترشی نخوری شايد يه چيزی بشی. اما عزيز چيزی که ديدم تو يادداشتات اينه که مثه گربه میمونی که دستش به گوشت نميرسه ميگه بو ميده اما تو هی جلز ولزم ميکنی ديگه اينشو نفهميدم چرا!!!!!!