سلام کاندوليزا!

بعد از مدتها مطلبی نوشتیم که پرشین‌بلاگ پراند. ما هم لجمان گرفت و مجددا تایپش نکردیم. فعلا همین دو بیتی را از ما داشته باشید تا بعد:

نفس من بیده!!!

چقدر پاک و تمیزی کاندولیزا
برای من عزیزی کاندولیزا
اگرچه قافیه اینجا غلط شد
ولی خیلی لذیذی کاندولیزا!

*******

دوست عزیزی به اسم "يکی که می خواد با شما دوست شه" در مطلب قبلی کامنت گذاشته به این مضمون: 

"آقای نادر اگه آدم بخواد با شما دوست بشه بايد از چند تا خان بگذره؟ چه پروسه احتمالی رو بايد طی کرد؟ می شه در پست بعدی توضيح بدين؟"

در جواب این دوست محترم باید عرض کنم که بنده در دوستی معتقد به اصل "دوست آن باشد که گیرد دست دوست در پریشان‌حالی و درماندگی" هستم. اگر شما پسر باشید که برای گرفتن دستتان در درماندگی و پریشان‌حالی مشکلی وجود ندارد. اما اگر از جامعه نسوان مملکت هستید باید عرض کنم که گرفتن دستتان کمی ایراد شرعی دارد. البته می‌توان از طریق واسطه‌هایی همچون دستکش، دستمال و... این مشکل بزرگ را حل کرد.

به همه خوانندگان این وبلاگ هم توصیه می‌کنم قبل از گرفتن دست دوستانشان، دستان خود را با مایع دستشویی گلرنگ بشویند که هم خوشبو می‌کند، هم تمیز می‌کند و البته لطافت دست را هم از بین نمی‌برد! (این پاراگراف آخر وبلاگم کمی شبیه سریال لوس باغ مظفر شد!)

/ 48 نظر / 127 بازدید
نمایش نظرات قبلی
behnaz

اون پرونده ء آبکش هم بسی جالب بود ! چه اعترافاتی

دکتر رحمانی

سلام دوست عزيز من آپم و منتظر ديدار چشمان زيبای شما را دارم تا اگر فرصتی داشتيد سر به ويرانه من زده و مرا خوشنود سازيد. ممنونم از آمدن تان

ورودی ۸۳

خب آقای نادر اگه آدم بخواد هفته ای یکبار نوشته های شما رو تو وبلاگتون بخونه باید از چند تا خان بگذره ؟ چه پروسه ی احتمالی رو باید طی کرد ؟ می شه در پست بعدی توضیح بدین ؟ بیا اینم سوژه ! بنویس

روشنک(تو را من چشم در راهم)

سلام اولا لج کردن راه داره برادر یا لج نکن یا درست و حسابی لج کن .. وقتی مطلبت رو پراند دوباره بايد تایپش ميکردی تا هی لج همديگر رو در ميآوردين تا اخرش يکيتون پيروز ميشدين يا بالکل بيخيال پست و وبلاگ و ... ميشدی من کلا با اين خانوم رايس مشکل دارم چقدر مریضی کاندولیزا برای بوش عزیزی کاندولیزا اگر خورشیدی گذارند در دست راستم برای روشنک همان مریضی کاندولیزا در پريشانحالی و درماندگی به نظرتون فکر ادما به دستکش و مايع دستشويی ميرسه؟

رضایی

سلام معرفی کتاب اثر انگشت "ايجاد بینش شخصي" مهمترين کاري است که مي توانيد براي مطبوع و پر معني تر نمودن زندگي، انجام دهيد. انیشتن نيز بینش شخصي خاص خود را داشت. بینش شخصي اين امکان را برايتان فراهم مي آورد که تقريبا بر تمامي موانع خود فائق آييد. زماني که هدف خود را تعيين نمائید، مي توانيد به آن دست يابيد. برخي افراد از استعدادهايشان استفاده مي کنند و برخي ديگر آنها را ناديده مي گيرند. فلسفه ما اين است: استعدادهای خود را به کار گیرید – استعدادهایتان را هدر ندهید. آنها کليدهاي اصلي براي رسيدن شما به موفقيت شخصي و حرفه اي هستند جهت تهيه کتاب با مراجعه به سايت موسسه و يا با شماره ۶۶۵۰۸۴۸۵ - ۰۲۱ تماس بگيريد

سکس عربی اووووووووکی

خودتی

داداش خودتی شب تا صبح میشینی برا خودت نظر میدی و جواب میدی خودتو به یه روانژزشک معرفی کن اوکییییییییییییییییی؟