سخنرانی رييس جمهور شلخته در جمع وبلاگنويسان!

رییس جمهور شلخته مدتها پیش با جمع عظیمی از وبلاگنویسان که جزو عاشقان و سینه چاکان04.gif وی بودند دیدار صمیمانه ای داشت.وی که علیرغم کار و مشغله فراوان،افتخار داده26.gif و در جمع بلاگرها حضور یافته بود به بیان سخنانی ظریف،دقیق و فنی پرداختند.خلاصه ای از سخنرانی مفید و آموزنده 18.gifشلخته در جمع وبلاگنویسان را با هم می خوانیم:<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

خدمت ولباگنویسان عزیز و محترم سلام عرض می نمایم.اصولا همه می دانند که در اینروزها هر کسی بخواهد رییس جمهور شود باید یک سایت یا ولباگ داشته باشد.و اصولا ولباگ یک چیز خوبی می باشد.البته لازم به ذکر است که فکر نکنید بنده جدیدا با ولباگ آشنا شده ام. آشنایی من با ولباگ به سالهای دور بر میگردد.خدا اموات شما را طول عمر عنایت فرماید09.gif ما یک پدربزرگی داشتیم که بیست سال پیش به من یک ولباگ کادو داد.روی بنده به دیوار و گلاب به روی ماه شما،ما آن زمانها شب ادراری داشتیم26.gif و وقتی این عادت نکوهیده را ترک کردیم یه ولباگ به ما هدیه دادند.

اما اصلا ولباگ چیست؟به چه دردی می خورد؟ولباگ محیطی است که مساحتش برابر است با حاصلضرب یک ضلع در عدد پی!18.gifو اما اینکه به چه دردی میخورد معلوم است!اولا به درد ازدواج می خورد که امر مقدسی است و ما از ازدواجهای وبلاگی به شدت هر چه تمامتر حمایت کرده و می نماییم.

 

در اين لحظه حضار که شامل جمع کثيری از دختران و پسران وبلاگنويس بودند شعار ميدادند:

شلخته خيلی خوشگله/به فکر حل مشکله!18.gif

شلخته جون چه ماهی/فدات بشیم الهی

 

ادامه سخنرانی:

متشکرم و ممنونم فراوان.اما فایده دومش در معروف شدن است.بعضیها ولباگ می نویسند بعد معروف می شوند و احساس نویسندگی پیدا می کنند.میروند در روزنامه ها و نشریات افکار پراکنده خود را به خورد ملت می دهند و پولدار می شوند03.gif.اما سومین فایده ولباگ این است که هرکسی ولباگ داشته باشد و بخواهد در انتخابات شرکت کند رای زیادی میاورد.پس می توان برای کسب رای از ولباگ استفاده کرد.

اما ولباگر نویس کیست و کجاست؟هر کسی که ولباگ داشته باشد او را ولباگرنویس می نامند و من ولباگر نویسها را دوست دارم و چون آنها را دوست دارم پس جایگاه آنها در قلب من است.البته بعضی ولباگرنویسها مثل حجم زیادی دارند و به زور در قلب من جا میشوند مثل عطا و ابطحی!همانگونه که گفتم من ولباگرها را دوست دارم خصوصا نویسنده آن ولباگر را که خیلی درخشان و منور بود و به گمانم مهتابی قورت داده بود البته یک ولباگر نویس دیگر را هم دوست دارم که اول اسمش خورشید خانوم می باشد.

در ولباگ افراد برای یکدیگر کابینت می گذارند و یک دختری برای ما کابینت نوشته بود و گفته بود ولباگ زیبایی داری به من هم سر بزن.من در جوابش گفتم اولا شما نامحرمی و زدن سر به شما مورد دارد.ثانیا سرم را به شما بزنم آسیب می بیند و حیف است جامعه از حضور مغز متفکری مانند بنده محروم گردد.ثالتا حيف آن اندام خوشگل و ظريف و دلربا نيست 32.gifکه من بخواهم سرم را به آن بزنم؟و آن خانم وبلاگنويس هم از اين جمله ما خوششان آمد و دوباره برای ما يک کابينت جديد نوشتند که به دليل حضور ولباگرنويسان زير ۱۸ سال در اين جمع از ذکر آنها خودداری می کنم04.gif.

 

طبق آخرين گزارشها،وبلاگنويسان طرفدار شلخته با صدور قطعنامه ای در حمايت از افکار روشنفکرانه وی و حمايت از شعر هوای تازه که شعار انتخاباتی شلخته است به کار خود پايان دادند.در انتهای مراسم ترانه هوای تازه به شرح زير توسط حاضرين همخوانی شد:

 هوا ميخوام،هوا ميخوام،هوای تازه بهار 

عشق ميخوام،عشق ميخوام،دلهره ديدن يار

هوا میخوام،هوای تازه یه دست

یار میخوام،یار میخوام تا بگیره دستامو مست

هوا میخوام برای بال و پر زدن/به غیر ممکن سر زدن
رفتن به خونه خدا/با دست لرزون در زدن!04.gif

/ 18 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شقايق

اون عکس پايين کپی رايت داشت! با اين حال فقط به شلخته رای می دهيم!!! يه عکس ديگه هم دارم که اگه اونو بذاری برای تباليغت حتما رای مياری...بذار ببينم پيداش ميکنم؟

علي

سلام ... خيلي جالب بود ... راستي گويا درخواست ما به شماره ثبت 1313131/13131313 به شما نرسيده است ؟ موفق باشي

الناز

سلام جناب شلخته! نميدونم منو يادتون هست يا نه؟! همدان يکی از پنجره های دانشگاه بو علی سينا همون که پشتش بارون ميومد!! ـاول از همه بگم که قلم طناز و دلنشينتون اصلا به ظاهر اتو کشيده و جديتون نميخوره! ـ دوم اينکه توانایی های ولباگ خيلی بيشتر از اين حرفا است!(ورای مافيا...) ـو آخر اينکه از کانون وبلاگ نويسان چه خبر؟

سرو

سلام بابا ايول تو تا حالا کجا بودی بالاخره يک رئيس جمهور درست و حسابی و با غيرت !!!!!پيدا شد آقا جان من قول مردونه میدم که بهت رای بدم بابا رئیس جمهور بابا شلخته بابا نمکدون من به عشق پاک و صمیمانه و آسمانی و ملکوتی تو به کاندولیزای عزیز واقعا رشک میبرم و عاجزانه از خدا می خوام که شما دو تا مرغ عشق رو به هم برسونه آمین

آب و آینه

سلام رئيس جمهور جون. اومدم بگم خيلی حيف شد که من رای نميدم وگرنه به خودت رای ميدادم. شاد باشی.

امید سخنگو

سلام بر تو شلخته عزيز اگاهی که ولباگ يه چيز خوبه مثه دفتر خاطرات ... که من بچه بودم داشتم ......... من به عنوان سخنگوی شما اعلام ميکنم هر گونه ولباگ نويس ازاد بايد گردد.............. نخ سوزن اون مجتبی ................ و به عنوان دوست ميخوما از بابا بزرگت بپرسی که اون ولباگ از کجا خريده ...........

طرفدار

سلام...ايول به وبلاگ و صاحاب اون...چون کارش درسته...رئيس به مام سر ميزنی؟؟؟...ثواب داره ها!! تورو خدا...........منتظرم پس...بای بای

جعفر

:)) يه مطلب از وبلاگت دزديدم حلالمون کن :)) راستی تو که فله ای اين بغل لينک ريختی لينک ما رو هم تو هم ولايتی ها جزو بچه های تبريز يا حداقل تو دوستان جديد بنويس يه ويزيتور بياد تو سايتمون شايد :( خدا يک در دنيا ۱۰۰ در اخرت بهت لينک بده :)) البته مام پيشاپيش مچکريم که تن به اين تبادل لينک دادی :))

nazanin

سلام نادر خان...يه خبر بد برات دارم...يه رقيب جدی برات پيدا شده...کاندوليزا رو ندزدن ازت؟؟؟يه خواستگار خوشگل قراره بره سراغش....محمود رو ميشناسی؟؟همون محمود جارو رو ميگم...بابا همون خوشگل محل...شهردار تهران...حالا شناختی؟؟؟بدو تا کاندوليزا جونت دلش نرفته برا محمود...بجنب!!!