يلدا بازی!

در کنج عزلت سکنی گزیده بودیم که امید خان محدث ما را به بازی شب یلدا دعوت کرد. تا آمدیم بفهمیم که یلدابازی چیست دیدیم داریوش کبیر و مرد تنها هم ما را دعوت کرده‌اند. تشکر مخصوص دارم از شیندخت عزیز که او هم ما را در در لیست مدعوین قرار داده و از فاطمه هم ممنونم.

ظاهرا قاعده بازی چنین است که باید ۵مورد نیمه خصوصی یا کاملا خصوصی در مورد خودمان بنویسیم و در پایان هم ۵نفر دیگر را به این بازی دعوت کنیم تا آنها هم هویت خود را آشکار سازند!

و اما من:

۱- تا امروز فقط به یک‌نفر از اجناس لطیف به صورت مستقیم پیشنهاد دوستی داده‌ام و آن‌هم به این دلیل بود که یک‌دل نه صد دل عاشقش بودم. جالب اینجاست که حدود ده سال از آن عشق خانمان‌سوز سپری شده‌است. ناگفته نماند که این عشق دوسه سالی بیشتر نپایید و حضور رقیب و جفای یار مرا در رسیدن به عشقم ناکام گذاشت (برای ابراز همدردی با من در این قسمت می‌توانید کمی گریه کنید و اشک بریزید!). نمی‌دانم بچگی بود یا عشق ولی هرچه بود روزهای خوبی بود. گاهی دلم برای آن روزها تنگ می‌شود.

۲- شدیدا به افرادی که خوب می‌رقصند حسودی می‌کنم! یکی از بزرگترین نقاط ضعف من عدم تسلط به حرکات موزون می‌باشد! به همین دلیل سعی می‌کنم حتی‌المقدور در میهمانی‌ها، عروسی‌ها، تولدها و محافل دوستانه‌ای که دعوت می‌شوم کمتر حضور پیدا کنم. با این اوصاف نمی‌دانم در شب عروسی خودم چه خاکی باید بر سرم بریزم؟

۳- آدم مقتصدی نیستم. راه پس‌انداز و پول جمع کردن را نمی‌دانم. نصف حقوقم می‌رود پای اینترنت و موبایل و تلفن و نصف دیگر را هم تقدیم فست فودها و کافی شاپ‌ها می‌کنم. اگر می‌بینید شعبه‌های بوف هر روز زیاد می‌شود به این دلیل است که نصف حقوق ماهانه من به جیبشان واریز می‌شود! راستی در زمینه مسایل مالی کاملا تعارفی هستم و البته اهل رودرواسی! مثلا اگر کاری برای کسی انجام دهم تا او خودش دو دستی پولی ندهد عمرا بتوانم به سراغش رفته و از او چیزی طلب کنم. یا اگر راننده تاکسی برای مسیر صد تومنی از من دویست تومان بگیرد باز رویم نمی‌شود حرفی بزنم!

۴- اصلا اعتماد به نفس ندارم. از اظهار نظر کردن در جمع گریزانم. در بحث‌های دوستانه با اینکه احساس می‌کنم اطلاعات فردی که حرف می‌زند از من کمتر است اما باز جرات نمی‌کنم رشته کلامش را پاره کنم. برخی‌ها با اینکه بخش عمده کلامشان خالی‌بندی است اما چنان ماهرانه حرفشان را به خورد آدم می دهند که نگو!

۵- هله هوله (املایش درست است آیا؟) زیاد دوست دارم. تمرهندی، لواشک، آلو، آلبالو و ... از علایق من محسوب می‌شود. اگر در تهران جایی را سراغ دارید که سیراب شیردان خوبی می‌فروشد خبر دهید لطفا! از دل و جگر و قلوه و روده و کله‌پاچه هم شدیدا استقبال می‌کنم!

- می‌خواستم رویا صدر، محمودفرجامی، جلال سمیعی، زهرا اچ‌بی، شقایق دریای سرخ، مثبت بی‌نهایت، مرتیا و امین‌ثابتی را دعوت کنم که دیدم قبل از من زحمت کشیده‌اند و خودشان را حسابی لو داده‌اند!

- از آنجاییکه مدتی‌است وبلاگ نخوانده‌ام و نمی‌دانم چه کسانی تاکنون وارد بازی شده‌اند و از طرفی هم به علت گذشت زمان و فروکش کردن تب بازی یلدا، از دعوت بلاگرها معذورم. منتها از تمامی کامنت‌گذاران -بلاگر و غیر بلاگر- دعوت می کنم تا در کامنتدونی وبلاگم این بازی را ادامه دهند. به این ترتیب برای کسانی هم که وبلاگ ندارند فرصتی پیش می‌آید که خودشان را لو دهند!

/ 48 نظر / 43 بازدید
نمایش نظرات قبلی
يکی که می خواد با شما دوست شه

سلام. آقای نادر اگه آدم بخواد با شما دوست بشه بايد از چند تا خان بگذره؟ چه پروسه احتمالی رو بايد طی کرد؟ می شه در پست بعدی توضيح بدين؟

SaRa

سلام.خيلی وقته ننوشتی.مشغوليات؟؟!!!

حاجاقا

سلام نادر ۴۳ بار به موبايلت و ۲۶ هم به خونت زنگ زدم. بر نميداری. درست است که ما هم مثل خودت آدم مقتصدی نيستيم و اهل رودرواسي٬ ولی ميخواستم باهات در يک زمينه ای مشورت کنم که تو اصلاْ گوشی رو بر نميداری. راستی ۳ بار هم اس ام اس يا همان پيام کوتاه هم برات فرستادم. با ما قهری؟ مردی؟ فلج شدی؟ زبانت را موش خورده؟ موبايلت را دزد برده؟ چه شده است که ما نمی گيری تحويل؟ کال می اسپ

قرار وبلاگی - تاریخ شفاهی اسبق

۱۰ سال پیش ؟ بیخیال

امین تقی خانی

با سلام دوست و استاد عزيز از شما دعوت مي کنم تا در صورت تمايل با سايت تازه تأسيس بنده تبادل لينک يا بنر داشته باشيد. اگر زحمتتان نمي شود حتما يه سر به سايت بزنيد و سپس تصميم بگيريد. در صورت تمايل لطفا توسط بخش تماس با من يا نظرات و يا پست الکترونيک بنده را مطلع بفرماييد. ضمنا به دليل تازه تأسيس بودن بنده حاضر به تبادل لينک خودم با بنر شما نيز مي باشم. بنده خدا امين تقي خاني آدرس: Taghikhani.Ir تمام سهم من از زندگي آنلاين پست الکترونيک: amin@taghikhani.ir

اميرمسعود

به وبلاگ من يه سري بزنيد . روي تبادل لينك فكر كنيد

سحر

سلام دوست عزیز، اگه میخوای چیزی شبیه تبلیغات Google اما به فارسی توی وبلاگت بگذاری و از این راه هم درآمد داشته باشی و هم سایتت یا هر چیز دیگه ای را در بقیه سایتها معرفی کنی تا بازدیدکننده هات زیاد بشن، یه سری به سایت ads.blogabzar.com بزن. کافیه وبلاگت در روز بیشتر از 10 بازذدیدکننده داشته باشه. یادت نره بعد از ورود به سیستم، کد HTML شون را توی سایتت بگذاری تا برات اعتبار تولید کنه. وگرنه بعد از چند روز اعتبارت تموم میشه و آگهی هات دیگه پخش نمیشن. اگه هم بلد نیستی این کار را بکنی میتونی قالب وبلاگت را براشون میل کنی تا خودشون برات انجام بدن - فعلا که خوب راه می آن :) فقط لطفا موقع ثبت نام، در قسمت نام معرف بنویس: sahar1986 یه سری بشون بزن و امکاناتشون را ببین. ضرر نداره :) قربانت سحر

آقا نصف عمر من فنا شد كه اين بلاگتونو دير پيدا كردم.

رضایی

سلام معرفی کتاب اثر انگشت "ايجاد بینش شخصي" مهمترين کاري است که مي توانيد براي مطبوع و پر معني تر نمودن زندگي، انجام دهيد. انیشتن نيز بینش شخصي خاص خود را داشت. بینش شخصي اين امکان را برايتان فراهم مي آورد که تقريبا بر تمامي موانع خود فائق آييد. زماني که هدف خود را تعيين نمائید، مي توانيد به آن دست يابيد. برخي افراد از استعدادهايشان استفاده مي کنند و برخي ديگر آنها را ناديده مي گيرند. فلسفه ما اين است: استعدادهای خود را به کار گیرید – استعدادهایتان را هدر ندهید. آنها کليدهاي اصلي براي رسيدن شما به موفقيت شخصي و حرفه اي هستند جهت تهيه کتاب با مراجعه به سايت موسسه و يا با شماره ۶۶۵۰۸۴۸۵ - ۰۲۱ تماس بگيريد