خانم!شوهرت زن گرفته

دو کلمه جدی:

زير بارون گريه کــــــــــــــــــــردم تا تو اشکامو نبينی     چشم من مال خودم نيست تو گرفتيش به اسيری

وقتی رفتی من شکستم،تو شکسته هام نشستم     منم و دلی شکستـــه،دلی که مـــونده رو دستم

يــادتـــــــــه؟يــادتــــــــــه؟اينـا يــادگــــــاريــاتـــــــــه     يادتــــــــــه؟يادتــــــــــه؟اينا يادگارياتــــــــه...

ديشب وقتی با صدای بلند اين ترانه مهرداد را زير باران ميخواندم،با نگاههای متعجب رهگذران مواجه ميشدم که انگار داشتند ديوانه ای را ديد ميزدند!البته حق هم داشتند.وقتی زير باران قدم ميزنم،ناخودآگاه ديوانه ميشوم.شايد هم اصلا ديوانه هستم و باران ديوانه ترم می کند.مردم قديم ميگفتند نگاه ديوانه به ماه او را ديوانه تر می کند.باران هم مسبب ديوانه تر شدن من است!!!

قطره های باران و ترانه مهرداد،بی اختيار مرا به دوران خوش نوجوانی برد.غريبی بد دردی است نه؟

بگذريم...

راستی وبلاگ شيدا خانوم هم خيلی بارونيه!!!من وقتی ميخونم لذت ميبرم.

******

متن زير را از روزنامه جام جم روز چهارشنبه انتخاب کرده ام.اين داستان واقعی می باشد:

خانم،شوهرت زن گرفته!!!

زن صبح زود بلند شده بود.اول به بچه ها صبحانه داد و آنها را به مدرسه فرستاد.بعد هم شوهرش صبحانه را خورد و زن تا دم در بدرقه اش کرد.بعد شروع کرد به کارهای هر روزه اش.خانه را مرتب کرد.داشت سبزی پاک ميگرد که صدای زنگ در را شنيد.دستهايش را با گوشه روزنامه پاک کرد و رفت دم در.مرد جوانی که پشت در ايستاده بود ظاهر متين و موقری داشت.مرد گفت:«خانوم شوهر شما دو سال است زن گرفته!من از دوستان صميمی او هستم و از وقتی ماجرا را فهميده ام فقط کارم شده است غصه خوردن برای شما.الان شوهرتان در خانه زن دومش است.همين حالا برويد تا همه چيز برايتان ثابت شود».

زن آنقدر سراسيمه و پريشان بود که سريع در خانه را بست.با دمپايی دنبال مرد راه افتاد و رسيد به خانه ای که مرد غريبه نشان داده بود.زنگ در را زد.زنی که در را باز کرد مقابل خود زن خشمناکی ديدی که سراغ شوهرش را می گرفت.زن با تعجب و عصبانيت همه حرفهای زنی را که به جستجوی هووی خيالی اش آمده بود رد کرد.و گفت:«خانم!شوهر من ۳سال است فوت کرده و من اصلا ازدواج نکرده ام»26.gifو تا ماجرا خاتمه پيدا کند يکی دو ساعتی گذشت.

زن که هنوز ته دلش پر از شک بود به خانه برگشت.وارد خانه که شد هنوز گيج و مبهوت بود.آنچه را که ميديد نمی توانست باور کند.خانه خالی بود04.gif.فرشها،تلويزيون،پشتی ها،طلاها و...دزدان همه چيز را جمع کرده و با خود برده بودند18.gif.زن تازه فهميد که چه فريبی خورده است.

سعيد،همان مردی که زن را فريب داده بود اعتراف کرد که با برانگيختن حس حسادت و بدبينی زنان،آنها را ار خانه بيرون می کشيدند و با خيال راحت دزدی ميکردند.09.gif

افاضات رييس جمهور شلخته:خانمهای عزيز،شما پس از خواندن ماجرای فوق،اقدامات زير را بايد انجام دهيد:

۱-هرگز به شوهرتان مشکوک نشويد

۲-اگر شنيديد که شوهرتان برای بار دوم ازدواج کرده باور نکنيد.

۳-اگر ديديد که شوهرتان برای بار دوم ازدواج کرده ناراحت نشويد!!!

۴-برای اينکه از شر دزدان راحت شويد،برای شوهرتان همسر دوم انتخاب کنيد تا هيچوقت گرفتار دزدهای محترم نشويد04.gif

***

چند نکته:

۱-پس از رايزنيهای فراوان،بالاخره طنازخانم پای ميز مذاکره نشسته و پسورد ما را پس داد.البته در جريان بازپسگيری پسورد نبايد از نقش موثر خوانندگان و هواداران رييس جمهور شلخته غافل شد!!!

۲-باور کنيد من به خاطر بالا رفتن هيت خودم را هک نکردم.17.gifاتفاقا از وقتی هک شدم هيتم پايينتر اومده.

۳-خيلی سخته از دست يک خانم هکر ،به وبلاگ ۲خانم ديگه پناهنده بشی26.gifاونم من که رهبر جنبش ضد فيمينيستی بودم!!!

۴-لازم ميدانم از جانب نادرک و نادرعلی!!!از دو ستاره جذاب قدردانی کنم.

/ 42 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آزاده

سلام اميدوارم هيچ وقت دلت نگيره ومثل هميشه به طراوت و پاکی بارون باشی "وقتی تو گريه ميکنی ابرهای دل نازک شب آبی ميشن برای تو ...........ستاره ها می سوزن و مثل يه دسته رازقی پر پر ميشن به پای تو..............وقتی تو گريه ميکنی شک ميکنم به بودنم ......پر ميشم از خالی شدن گم ميشه چيزی از تنم............"روزهای هميشه بهاری تقديم تو باد.

nazanin

زير باران بايد رفت٬زير باران بايد با دوست....

ملکه مهربون

سلام اقای رئیس جمهور شلخته .من آبجی کوچیکه یه مرد تنهام . من همیشه متنهای شما رو میخونم اما بعضی وقتا یادم میره نظر بدم .شما جرا نمیاید یا بهم لینک نمیدین؟

iransara

نادر جان اگه خانمها به مردهاشون شک نکنن پس چه موضوعی برای شک کردن داشته باشن؟

امیر براندو

بعضيا هستن که اگه کامنتشون اومد تو کامنتات بايد حلوا بدی . . . بعضيا شيرينی . . . ما ريزه ميزه ها وقتی کامنتای کله گنده ها رو می بينيم تو وبلاگمون ذوقمرگ می شيم . . . من سه روزه خواب ندارم (کنتور نداره که) ٬ خدايا همه رئيس جمهورها را از اکبر شاه گرفته تا نادرشاه برامون نگهدار . . . به اميد نهکيده شدنتون در تمام اوقات . ممنونوار شما . . . امير - از تهرون

م

می دونستم ديوونه ای اما نمی دونستم اينقدر! ... آدم طرفدار فمنيست باشه ولی زن ذليل نباشه! ... بازم می گم اون کار هک و اين حرف ها يه نقشه هوشمندانه بوده بی خودی انکار نکن... وقتی تو وبلاگ ستاره ها نمی نويسی نوشته هات قابل تحمل تر می شن.

mona

سلام خدمت رئيس جمهور عزيز....می بينم که هم ديوونه تشريف داريد هم ضد فيمينيست!!! حالا ديوونه ای، اصلا ايرادی نداره ولی حالا که ضد فيمينيستی توی دانشگاه همون کتکی که قول داده بودم رو.................... نترسيدی که؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ali

نادررررررررررر خيلي بي معرفتي.............

raha

هی ضد فمينيست بازی در آوردی ، آخر هم ضايع شدی .